F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv

Kanal ve zaman belli oldu. Pazar günü Show tv de yapılacakmış

Fenerbahçe için birleştiler

Diğer taraftan F.Bahçe taraftarı ünlüler‚ kulübe maddi destek sağlamak amacıyla düzenledikleri kampanyalara her gün bir yenisini ekliyor. Saracoğlu Stadındaki locasının gelecek 2 yıllık ücreti olan 240 bin Euroyu peşin ödeyen Acun Ilıcalı‚ pazar gecesi de Show TVde bir yardım programı yapacak. Ilıcalıya bu programda şovmen Cem Yılmaz da eşlik edecek. İkili‚ canlı yayınlanacak programda Fenerbahçe için para toplayacak.

bize dilenci diyenler dilenciliğin babasını yapacaklar, bundan sonra hep bir ağızdan aynı terimi kullanmalıyız bunlara (şikecidilenciler)

Cevap: F.Bahçeye Yardım Kampanyası l Show Tv

Bileceğiz ki, şike sahipsiz değil. Başkanından taraftarına dek tüm bireyleri tarafından sahiplenilmiş, destek olunmak isteniyor. Olsunlar, olsunlar.

Bireysel yardım niyetindekilere lafımız olmaz ama kurumların bu olaya karışması affedilemez. Dolayısıyla bu olayda maskaralık yapan kurumları ve yardım dilenen kişileri biz unutmayız, onu da hesap etsinler. Hele hele yargı süreci devam ederken kendilerini mazlum yerine koymaya kalkarlarsa sonuçları ağır olur.

Kara liste;

- Show Tv

- Acun Ilıcalı

- Cem Yılmaz

- ...

- ...

devamı gelecek.

Karşılığında makbuz veriyorlarsa ben de yardım edeyim. Makbuz olmazsa paranın nereye gittiği belli olmaz, şike için falan kullanabilirler. :D

Somali için toplanan yardım kampanyasına destek vermeyen insanlar bu kadar vasıfsızca yapılan bir kampanyaya destek verirlerse eğer yazıklar olsun.Eğer böyle bir kampanya yapılırsa da yapana da yaptırana sormak lazım ne işsiniz siz diye ? Acıyorum böyle insanlara.Biz ki şerefli bir şekilde düştüğümüz durumda bile bunlar kadar yaygara yapmadık ama şikeyle şaibeyler bugünlere geldiği belli olan fenerbahçe için böyle bir kampanya düzenlenmesi gerçekten ülkece ne kadar cahil insanlar olduğumuzu gösteriyor.Allah akıl fikir ihsan eylesin hepsine.Acun Ilıcalı yatacak yerin yok.Yakında şeref sizsiniz yarışması yapmayı düşünüyorum ve davet edecem kendisini bu yarışmaya.

Ayrıca merak etmeyin fenerliler bi sakal atarız.

Bileceğiz ki, şike sahipsiz değil. Başkanından taraftarına dek tüm bireyleri tarafından sahiplenilmiş, destek olunmak isteniyor. Olsunlar, olsunlar.

Bireysel yardım niyetindekilere lafımız olmaz ama kurumların bu olaya karışması affedilemez. Dolayısıyla bu olayda maskaralık yapan kurumları ve yardım dilenen kişileri biz unutmayız, onu da hesap etsinler. Hele hele yargı süreci devam ederken kendilerini mazlum yerine koymaya kalkarlarsa sonuçları ağır olur.

Kara liste;

- Show Tv

- Acun Ilıcalı

- Cem Yılmaz

- ...

- ...

devamı gelecek.

Usta o günü büyük kampanya başlatalım mı Show tv'yi mail yağmuruna tutalım veya başka fikir varsa hazırım imkan oldukca

Etme bulma dünyası diye boşuna demiyorlar.

Tvde yardım toplamak gerçekten çok komik olur. fbliler için bence utanç olmalı, sms kampanyası yapılırsa daha mantıklı olurdu. Show tv bence izin vermemeli.

Fb tv ne işe yarıyor.Çıksınlar orda program yapsınlar.

Biz yapınca dilenci oluyorduk.Boşuna dememişler ne oldum deme ne olacağım de diye.

Etme bulma dünyası diye boşuna demiyorlar.

Tvde yardım toplamak gerçekten çok komik olur. fbliler için bence utanç olmalı, sms kampanyası yapılırsa daha mantıklı olurdu. Show tv bence izin vermemeli.

Fb tv ne işe yarıyor.Çıksınlar orda program yapsınlar.

birde avrupa basınına yansırsa dadından geçilmez

Komedi olacak komedi :)

Bize paraniz yok diye laf vuranlar otursun izlesin acizliklerini

Antu üyesi: ''kalkıp bir GS´li 5 lira‚bir BJK´li 5 lira verirde‚sayemizde ayakta kaldınız derse ne diyeceksiniz?

sembolik bile olsa‚böyle dalga geçilmek‚onur kırıcı bir durumdur''.

bak bak bak ne diyor ulan bizde 50 kişi 5 lira verelim dalgamıza bakalım

antu üyesi: arkadaş gs böle bi kampanya yaptı ben de 5 tl bağış yaptım her yerde dalga geçiyordum. böle bişey yapsınlar izlersem ne olayım

Üst Alt