F1 Takip Başlığı - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İngiliz lobisi kararı.Bence pitten max'ın çizgisene kırarak hatalı çıkan Hamiltondu.
Çıkışta hata yok aslında. Verstappen henüz burnunu bile sokamamıştı oraya gelene kadar. Hamilton'ı günahım kadar sevmem 20+ yıllık bir F1 izleyicisi olarak. Ama Max tamamen kontrolsüzce, gereğinden fazla zorladı dışarıyı. Çizgisini bile alamamıştı. Pitte yaşadığı soruna takılı kaldı muhtemelen ve çok agresif yaklaştı. Hamilton tamamen frenleseydi bile ya çakıl havuzuna doğru gitmek zorunda kalacaktı ya da düz kesecekti virajı. O virajda dış çizgiyi kim alırsa alsın risk almış oluyor, tamamen rakibin insiyatifine bırakıyorsun dışarıdan girdiğinde. Ham o kazada 1 kusurluysa Max 3 kusurlu maalesef.

Çıkışta hata yok aslında. Verstappen henüz burnunu bile sokamamıştı oraya gelene kadar. Hamilton'ı günahım kadar sevmem 20+ yıllık bir F1 izleyicisi olarak. Ama Max tamamen kontrolsüzce, gereğinden fazla zorladı dışarıyı. Çizgisini bile alamamıştı. Pitte yaşadığı soruna takılı kaldı muhtemelen ve çok agresif yaklaştı. Hamilton tamamen frenleseydi bile ya çakıl havuzuna doğru gitmek zorunda kalacaktı ya da düz kesecekti virajı. O virajda dış çizgiyi kim alırsa alsın risk almış oluyor, tamamen rakibin insiyatifine bırakıyorsun dışarıdan girdiğinde. Ham o kazada 1 kusurluysa Max 3 kusurlu maalesef.
Aynen bende 90 ların başından beri f1 bakarım hamiltondanda cok hazzetmem ama burdakiler yüzünden hamiltonu desdekler oldum eleştirebilirsinde burda sürekli hakaret var

Max istiyor ki ben önde olunca her türlü engellemeyi yapayım ama ben arkadaysam öndeki bana Konya ovası gibi boşluk versin, hele ben bir burnu sokayım elbet rakibim geri vites yapar diyor. Çok yetenekli pilot, izlemesi keyifli, muhtemelen geleceğe damga vuracak isim ama hırsı bazen kör ediyor onu. Ben agresifim diğerleri alttan alsın diye bir şey yok.

Halo ve takla barı kurtardı kafayı. Keşke yıllar önce gelseydi Halo, belki de bugün Ferrari pilotu olarak Bianchi'yi izliyor olacaktık. Şunu bile eleştiren olduğu Formula 1'de. Umarım ölümlü kazaları bir daha hiç görmeyeceğimiz, görmediğimiz nice Formula 1 sezonları izleriz.

En çok karşı çıkanlardan biri Grojseandı. Geçen sene ölümden döndü halo sayesinde.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En çok karşı çıkanlardan biri Grojseandı. Geçen sene ölümden döndü halo sayesinde.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hamiltonde Halo cikmadan karsiydi. Sonra ama durusunu degistirmis.

"Hamilton was initially sceptical about the introduction of the halo, calling it the "worst-looking modification" in the sport's history and vowed not to use it, unless it became mandatory.

But the 36-year-old Briton started to change his tune ahead of its introduction three years ago."

Yarın yoğun yağmur beklendiği için sıralama turlarının pazar gününe alınması tartışılıyor.
Ayrıca max güç ünitesi değişikliğine gittiği için en son sıradan başlayacak

Red Bull Rusya'da yüksek ihtimalle Mercedes'in arkasında kalacaktı. Güç ünitesini zaten kaybedeceği bir yarışta değiştirip son sıradan başlayarak yükselebildiği kadar yükselecek. Tabi Max'ın gözü kara ama orta sıralarda da 3. dünya savaşı yaşanıyor. Hele hele arkalarda Mazepinler, Giovinazziler falan var. Max dikkatli olmazsa kendini yarışın başında dışarda bulabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt