F1 Takip Başlığı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladim renktas. Tesekkur ederim. Guzel bir organizasyondu. Schumacher - Alonso rekabetiyle buyuduk.. Oralarda F1 zevkimiz temel buldu. Ülkemize gelmemesi uzucu

Bir donem geldi iste, sekizinci viraj efsane olmustu

Avrupa Birligi hedefi sona erip RTE demokrasi treninden inmenin zamani geldigine karar verince (2009-2011 arasi donem) ulkenin tepetaklak asagi yolculugu basladi

Bir donem geldi iste, sekizinci viraj efsane olmustu

Avrupa Birligi hedefi sona erip RTE demokrasi treninden inmenin zamani geldigine karar verince (2009-2011 arasi donem) ulkenin tepetaklak asagi yolculugu basladi

Evet, ilk yarışı Hollanda medyasindan takip etmistim. Ovmuslerdi parkurumuzu. Heleki o meshur viraji.. :)

ABnin bircok kuralini ulkemizde gormeyi isterim. Sevmedigim yanlarida var tabi, ama temel hak, hukuk ve düzen konusunda gerçekten ogrenebilecegimiz durumlar var. Farkettigim bir durum varsa, halkimizin bu mevzulardada bilincsiz olmasi. Bu sebepten nekadar yol, bina vs. yaparsak yapalim, halkimizin bilinci o yollar ile ayni refah duzeyine uygun sekilde gelismezse gercekten içi boş, dışı süslü bir durum ortaya çıkıyor.

Daha yeni Izmirde adam kirmizi isiktan hizli gecip 17 yaşındaki bir kizin olumune sebep olup kaçtığını okudum gazetede. Avrupada olsa musait yerinden kan alirlar. Ama gel gelelim bu haber yarın unutulur.

Bu ABden cok ulkelerin ic siyasetiyle alakali degil mi

Ic siyasette populism guclendigi icin bu ABye de vuruyor maalesef. En buyuk AB ilke savunucusu olan Merkel mesela AB prensipleri yuzunden koltuğunu birakmasi olasi. Suriye konusunda takindigi ilkeli AB tavri kadini makamindan edecek ic siyaset yuzunden. Avrupa meclisi vs gun gectikce daha fazla populizm savunuculari tarafindan dolmaya basliyor. Buda ulkelerdeki politik konjonktür ile paralel gelisiyor maalesef. Tabi herseyin hayirlisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt