+F50 mi Mercurial Vapor mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

+F50 mi Mercurial Vapor mu?

Cevap: +F50 mi Mercurial Vapor mu?

Nike mercurial vapor ! Ayakkabı ayağın kalıbnına göre şekil alıyor.. Bu nedenle top kontrolünü çıplak ayakla nasıl hissediyorsan aynı şekilde hissediyorsun.. Çıplak ayakla oynarken ayağımız acırken bunda hep çıplak ayak havası var hemde ayağımız da acı hissetmiyoruz.. :) Onaylanmıştır. Her maçta giyerim .. :)

Ben f30.7,f30.8,f30.9 kullandım.Yarı-profesyonel olmasına rağmen çok memnunum.Daha çok tekniği yüksek,ayakiçi oynamayı seven futbolcular f50 kullanıyor.Vapor ise tam sprinter ayakkabısı.Gerçekten ayağınızda bir ayakkabı olduğunu hissetmiyorsunuz.Ama ben f50 derim.Görüntü olarak da çok güzeller,tarzıma daha uygun.Messi'nin de f50 giymesi daha cazip hale getiriyor f50'yi.:asd:

Ayakkabıda genel olarak adidas tercihimdir fakat mercurial serisi gerçekten mutheşem..Kullanıyorum ve çok memnunum

Yıllarca yeşil sahalarda Nike (Vapor da dahil) kullanan vede hala kullanmaya devam eden biri olarak, kesinlikle Adidas +F50..

Mercurial Vapor. Hem hareket olanağı sağlıyor hemde çok rahat. Öyle ki kimi zaman ayağında krampon olup olmadığını bile anlamıyorsun.

Üst Alt