# Fabian Castillo | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fabian Castillo

3af57castillo.PNG

Kişisel bilgileri

Doğum Tarihi 17 Haziran 1992

Doğum Yeri Santiago de Cali, Kolombiya

Boyu 1.71 m

Mevkii Forvet

Transfermarkt değeri 200.000 €

Kulüp bilgileri

Bulunduğu kulüp FC Dallas

Numarası 15

Altyapı kariyeri Deportivo Cali

Futbolcu hakkında bilgi

Fabian Castillo Futbol kariyerine ülkesi Kolombiya'nın, Deportivo Cali takımında başladı. 2010 yılından itibaren A Takım'a dahil edildi ve kulüp için önemli bir oyuncu haline geldi. 18 Temmuz 2010 tarihinde, o ilk profesyonel golünü Deportes Tolima ile 1-1 berabere sonuçlanan maçta kaydetti. Sezon boyu Deportivo Cali forması ile 18 lig maçında görev aldı ve 3 gol attı.

2011 yılında FC Dallas kulübü ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bonservis bedeli olarak Deportivo Cali kulübü'ne 800.000 ABD Doları ödendi.

FC Dallas forması ile şu ana kadar 15 maça çıktı ve 2 gol attı.

Kolombiya U-20 Milli Takımı'nın formasını giyiyor. Geçtiğimiz yaz transfer dönemi Portekiz'in Benfica takımı Fabian Castillo'yu transfer etmek için bazı girişimlerde bulunmuştu.

Özellikleri Forvet oyuncusu olmasına rağmen, ileri sol kanatta daha başarılı görev yapıyor. Çok ama çok hızlıdır. Golcü değil fakat defans oyuncuları için her zaman büyük tehlikedir. Öyle ki topu önüne aldı mı, ona yetişmek nerdeyse imkansız hale geliyor. Tek eksiği son vuruşlarda. Onuda zamanla geliştirebilir diye düşünüyorum.

Not Hani Elia, için heyecanla nöbet tutuyorduk ya. İşte Elia'nın daha ucuz, daha genç ve bana göre daha kaliteli versiyonu. :)

[video=youtube;4cToCwUxKdk]https://www.youtube.com/watch?v=4cToCwUxKdk[/video]

[video=youtube;cvRbD9Am6Gs]https://www.youtube.com/watch?v=cvRbD9Am6Gs[/video]

Cevap: Fabian Castillo

Beyler bu konu gerçekten işe yarayacak mı yoksa Ünal Aysal'ın foruma girip burayı görmesini mi bekleyeceğiz :D

Cevap: Fabian Castillo

Beyler bu konu gerçekten işe yarayacak mı yoksa Ünal Aysal'ın foruma girip burayı görmesini mi bekleyeceğiz :D

Hiç bir şey belli olmaz Burak... Arkadaşlar güzel incelemeler yapıyor, zamanla geliştirip daha iyi olacağını düşünüyorum.. Gerekli yerlere gidebilir..Belki GS Scout ekibinin dikkati çekilebilir... Birileri buna öncü olabilir:animation:

Forumda konusu vardi sanirim cok buyuk yetenek bizim kulupte bunu alabilecek bir yonrtici oldugunu sanmiyorum. İci gecmis eski yildizlara bakalim biz su anki mevcut kafa bu. Bkz demiroren kafasi

Forumda konusu vardi sanirim cok buyuk yetenek bizim kulupte bunu alabilecek bir yonrtici oldugunu sanmiyorum. İci gecmis eski yildizlara bakalim biz su anki mevcut kafa bu. Bkz demiroren kafasi
Yazık olur alamazsak çok potansiyelli iyi bir kanat oyuncusu her iki kanattada oymuyor dar alanda çok çabuk .. ucuz olması da cabası . Riske girip alınabilir Hamit yerine bunu izlemek isterim

Üst Alt