Fabio Capello: "Mourinho, Roma'ya ekonomik zararlar veriyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabio Capello: "Mourinho, Roma'ya ekonomik zararlar veriyor"

1644843757846.png

Serie A'da Milan ve Roma'yı çalıştıran Fabio Capello, Sky Italia'ya verdiği röportajda açıklamalarda bulundu.

Sezon başında Roma'yla anlaşan Jose Mourinho'yu eleştiren Capello, Mourinho'nun oyunculara yaklaşımın yanlış olduğunu ve bunun ekonomik zararlara yol açtığını belirtti.

Capello, Mourinho'yla ilgili şunları söyledi, "Oyuncuları eleştirerek son kartını oynadı. Ben asla böyle bir şey yapmadım. Eleştirdim ama her zaman saygı duydum. Antrenörlük kariyerimde her zaman saygı talep ettim ve oyuncularıma saygı gösterdim. Soyunma odasındaki ilk kuralım buydu, oyunculardan ve teknik ekipten saygı. Eğer Mourinho'nun yaptığı gibi oyuncuları eleştirirseniz, kulübe ekonomik zararlar veriyorsunuz."

NTV Spor

capello ustadin , mou ozelinde cok dogru bir tespit yapmis oldugunu dusunuyorum.
gecen hafta *paolo di canio da benzer elestirilerde bulunmustu hocaya yonelik-spurs donemine atifta bulunarak...

gecen hafta mourinho coppa italya mucadelesinde inter'e 2-0 kaybettikleri mucadelenin ardindan cok ilginc laflar etmisti oyuncularina yonelik. bu yenilir yutulur turden bir aciklama degildi.

< ---- orj halini birakiyorum dediklerinin :

Mourinho accused Roma players of having *no personality and *‘being without balls’
< : * isaretledigim yerler kanimca kavga da soylenmez.

roma tarafina baktigim vakit , eldeki oyuncularin kalitesinden asagida bir oyun ve de lig siralamasinda mevcut durumda olmalarinda 'genel olarak mou nun oynattigi oyun : donuk,bayik,pek parlak olmayan anlayista.kisaca *dull football olarak adlandirabilirim oynattigi mevcut oyun anlayisinin ozeti...

*dun oynanan sassuolo macinda rakip 10 kisi kaldiktan sonra zar zor beraberligi kurtardilar uzatmanin son saniyelerinde attiklari golle. 2-2

sampiyonlar ligi siralamasina 6 puan uzaklar. 25 macta 40 puan topladilar...
oyuncu iliskilerinde mou versus yapilsa : inter ve milan takimi hocalari kendisinden fersah fersah onde kanimca...

onumuzdeki mac formda verona ile oynayacaklar
ardindan spezia deplasmani
atalanta ile iceride
udinese ile deplasmanda
ve sezonun ozeti olacak bir macla derbide lazio ile karsi karsiya gelecekler
derbiye kadar mou gorevde olur mu yoruma oldukca acik- belki verona maci ertesinde belki atalanta maci ertesinde gorevine son verilirse sasirilmamali.... takim sampiyonlar ligi biletine uzaklastikca mou nun gorevi de o kadar kisalir gibi bir hava mevcut roma semalarinda...

eldeki kadro kalitesi daha yukarilari hak ediyor - ligi nerede bitirecekleri ayrica merak edilesi...
cl son bileti icin mevcut durum juventus 4.sirada bu bilete en yakin takim...
arkasinda atalanta,lazio geliyor...
roma bu 3lu guclu takimi ekarte edip 4.lugu alir mi orasi muamma....

ustad capello bir aciklama yapiyorsa, mou durup dusunmeli, roma'nin ic dinamiklerini capello kadar bilen bir baska ustad emektar yok gibi...

Cica yı kim alır 7 den fazlaya?
Burak hocam yaşayıp göreceğiz , Alan olur olmaz demiyorum daha 1 senedir bizde seneye ne perfonmans vereceği ne olacağı belli değil. Toplamda bakmak gerek her oyuncu tutacak diye birşey yok sonuçta. Aldıklarımıza verdiğimiz toplam sattığımız toplama bakmak gerek sizin öngörünüzü ıspatlamak için.

Üst Alt