Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap"

Cevap: Fabregas'tan Kanoute'ye : " Pis Arap "

barcelona iyice havalandı,kendilerini üstün görüyorlar. Zaten R.Madrid maçlarında kendilerini yere atmalar,provake etmeler vardı. Bunlar gol atmakta zorladığı takıma pislik yapar hale geldiler.

301064_208066219266977_124341027639497_513211_1119013420_n.jpg

Gel arap abin öpsün seni.

Barca'yı bunun için sevmiyorum. Eto'o keyfinden mi gitti. Alayı ırkçılık yapıyor.

"Denize düştüğünde sarıldığın yılan, gün gelir içine kaçar."

Barca ne zaman ırkçılık yaptı... İspanya da ırkçılık yapan takım madriddir. Kendi takımlarında yıllardır zenci futbolcu oynatmıyorlardı. Çünkü taraftarları sürekli hakaret ediyordu bu futbolculara.

Barcelonanın ırkçılık yaptığına şahit olmadım.

Ne ispanyolum ne de arap. İkisine de aynı mesafedeyim. Herşeyden önce insanız.

Ama dünkü maçta Kanoutenin ve bazı Sevilyalı futbolcuların tavırları çok çirkindi.

david villa madrid maçında mesut a müslüman olduğu için dinini hedef alarak hakaretler etmemişmiydi herşey beklenir bunlardan

Geçmişte Araplar tepenizdeydi.Kılınızı bile kıpırdatamıyordunuz.İlmi, kültürü kimden aldınız? Barbar İspanyollar.

Bilgin Barcelona sempetizanlığı veya Madrid düşmanlığı yapacağım diye gerçekleri görmezden gelme.

Yahu konu başka yere gitmesin de Katalan milliyetçiliğinin dibi değil mi Barcelona, İspanya'dan ayrı görmüyorlar mı kendilerini? Katalonya İspanya değildir diye babam mı bağırıyor.

İspanyollar yazan arkadaşlar var mevzu o değil işte :)

Katalan halkı kendini diğer gruplardan üstün görüyor, transfer ettiği oyunculara Katalanca öğrenme şartı koşan bir tutuculuktan bahsediyoruz.

Ben Katalan'ım diye, İspanya milli takımı geri çeviren oyuncular çıkarttı bu takım :)

Futbolunu seversiniz lafım yok da biraz manyaklar yani :D

"Irkçı değilim" diyen yalan söyler. Irkçılık herkeste vardır. Seviyesi tartışılır ancak. Fabregas eğer yaptıysa böyle bişey, hiç hoş değil tabi ki.

Yahu konu başka yere gitmesin de Katalan milliyetçiliğinin dibi değil mi Barcelona, İspanya'dan ayrı görmüyorlar mı kendilerini? Katalonya İspanya değildir diye babam mı bağırıyor.

İspanyollar yazan arkadaşlar var mevzu o değil işte :)

Katalan halkı kendini diğer gruplardan üstün görüyor, transfer ettiği oyunculara Katalanca öğrenme şartı koşan bir tutuculuktan bahsediyoruz.

Ben Katalan'ım diye, İspanya milli takımı geri çeviren oyuncular çıkarttı bu takım :)

Futbolunu seversiniz lafım yok da biraz manyaklar yani :D

Katalan halkının kendilerini İspanyol olarak görmemeleri kendi tercihleridir. Bunu milliyetçilik olarak algılamamak lazım. Bu bir tercihtir. Kendilerini başka toplumlardan üstün gördükleri falan da yok.

Fabregas hakaret ettiyse yanlış yapmıştır. Ama dün Sevillalı futbolcular çok çirkeflik yaptı.

Katalan halkının kendilerini İspanyol olarak görmemeleri kendi tercihleridir. Bunu milliyetçilik olarak algılamamak lazım. Bu bir tercihtir. Kendilerini başka toplumlardan üstün gördükleri falan da yok.

Fabregas hakaret ettiyse yanlış yapmıştır. Ama dün Sevillalı futbolcular çok çirkeflik yaptı.

Abi güzel oku, İspanyol olarak görmüyorlar mı yazıyor orada. :) İspanya'ya dahil görmüyorlar, ayrı devlet kabul ediyorlar hani demeyeyim diyorum ama aynı şeyi bizim ülkede bir düşünün X takımı her maçta XXX Türkiye Değildir! diye pankart assa, orada oynayan bir oyuncu ben X'im milli takıma gitmem diyip reddetse Türkiye'yi :) Bu milliyetçilik değildir mi diyeceksin o zaman da :)

Sen dün diyorsun ben tarihsel bir şeyden bahsediyorum.

Katalanlık falan yeni çıkma birşey eskiden hepsi aynıydı.Müslümanlara İspanya'da eziyet edip öldürende onlar.

Barca'lı futbolcular analarına küfür etse ''Yok onu kastememiştir'' diyecek birçok Barca sempatizanı var.

Irkçılık nedir ki ?

Adamlar islam dinine küfür ettiği halde Mesut'un aleyhine konusurp Villa'yı korudular.

Mesut, Türkiye yerine Almanya'yı seçti diye sokakta görse kurşun sıkacak adamlar var, Türkiye'de oynayıp da ben başka kökene mensubum diyip Türkiye'yi reddetse bir oyuncu çıktığı maçta kan dökülür.

Ama aynı şeyi Katalan yapınca, çok şekil yhaa deniyor. :)

barbaros zamanında çok canlarını acıtmış bunların barca çok havalandı şimdi man.utd. le final maçı yapsalar yenilirler

Barca ne zaman ırkçılık yaptı... İspanya da ırkçılık yapan takım madriddir. Kendi takımlarında yıllardır zenci futbolcu oynatmıyorlardı. Çünkü taraftarları sürekli hakaret ediyordu bu futbolculara.

Barcelonanın ırkçılık yaptığına şahit olmadım.

Ne ispanyolum ne de arap. İkisine de aynı mesafedeyim. Herşeyden önce insanız.

Ama dünkü maçta Kanoutenin ve bazı Sevilyalı futbolcuların tavırları çok çirkindi.

şaka mısın arkadaşım? gündemden uzak yaşıyorsun sanırım.

Arapları sevmem ama Kanoute çok iyi yaptı; iki tane de ağzına çaksaydı keşke..

Üst Alt