Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap"

Cevap: Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap"

b-220420-Kanoute.jpg

Yavas yavas su Barcelona´dan nefret etmeye basladim.

Real Madrid Mesut´un istegiyle sihay band´la cikiyor maca,Barcelona´li oyuncular (Busquets,Villa,Fabregas) Islam´a küfür ediyorlar.

Turizm sektöründe çalışan dayım bir kere demişti 70 tane ırk tanıdım millet tanıdım ama katalanlar kadar pislik bir millet yobaz bir millet görmedim demişti haklıymış çingenelerden daha beterler demişti

Kuduz köpek o arapların reklamı olan 'qatar foundation' yazsını eşşek gibi taşıyormusun evet şimdi sus ve kanoutenin... neyse pis katalan.

Cevap: Fabregas'tan Kanoute'ye : " Pis Arap "

İspanya milli takım maç sonu Pique katalanca acıklama yapıyor S.Ramos ta yanından geçiyor o sıra İspanyolca konus diyor burda kim ırkçılık yapıyor

Az bile demiş.Sevmem ben ayrılıkcı adamları bokmu var katalunya olunca? Hele gercekten katalanca konuşmaya diretiyorlarsa oyunculara barcelonada bu cok igrenc bi olay.

Ulan pezo

yaşlanınca hepiniz para kazanmak için Arap ligine gitmiyonuz mu?

O zaman onlar temiz mi oluyor öküz!!!

:(

Yavas yavas su Barcelona´dan nefret etmeye basladim.

Real Madrid Mesut´un istegiyle sihay band´la cikiyor maca,Barcelona´li oyuncular (Busquets,Villa,Fabregas) Islam´a küfür ediyorlar.

Barcelona'lı futbolcuların nerdeyse hepsi çirkef. Aralarında sadece birkaç tane adam akıllı duran var. La Masia'da sahtekarlık ve çirkeflik konusunda da eğitim veriyorlar galiba.

Kanoute Arap değil Mali'li...

Malilerinde Araplar ile bir alakası yok...

Afrika'da bir ülke...

Ama halkı Müslüman...

Bu bir...

İkincisi Fabregas denilen mal şerefsizlik yapmıştır...

Sırf Barçelona iyi futbol oynuyor diye korunmaları anlamıyorum...

Adamlar zaten Bölücü bir takımın bölücü futbolcusu...

İbrahimovic Xavi-İniesta ve Valdez gibi hıyartolar yüzünden ayrılmış Barçelona'dan keza Eto'oda öyle...

Kanoute Arap değil Mali'li...

Malilerinde Araplar ile bir alakası yok...

Afrika'da bir ülke...

Ama halkı Müslüman...

Bu bir...

İkincisi Fabregas denilen mal şerefsizlik yapmıştır...

Sırf Barçelona iyi futbol oynuyor diye korunmaları anlamıyorum...

Adamlar zaten Bölücü bir takımın bölücü futbolcusu...

İbrahimovic Xavi-İniesta ve Valdez gibi hıyartolar yüzünden ayrılmış Barçelona'dan keza Eto'oda öyle...

Adı ustunde bölücü. Bana itici geliyo bu katalan olayı.Bokmu var ne kazanıolar katalanca konuşarak millete ırkçılık yaparak.Ayrıca busquets başta olmak uzere nası her maç kendilerini yere atıp bacagı kopmuş gibi avaz avaz bagırdıklarını veya omzuna gelen darbede gozunu tutup diger gozuyle hakeme caktırmadan kart vercekmi diye bakmaları onları cok itici yapıyor.

Adı ustunde bölücü. Bana itici geliyo bu katalan olayı.Bokmu var ne kazanıolar katalanca konuşarak millete ırkçılık yaparak.Ayrıca busquets başta olmak uzere nası her maç kendilerini yere atıp bacagı kopmuş gibi avaz avaz bagırdıklarını veya omzuna gelen darbede gozunu tutup diger gozuyle hakeme caktırmadan kart vercekmi diye bakmaları onları cok itici yapıyor.

Dün fabregas yerde yatarken...

gözüme iki sene önceki busqets geldi...

ulan ikiside aynı hareket...

ikiside aynı takım...

ve aynı stad...

İbrahimoviç niye şerefsiz oldu şimdi Kamil ağabey çok fazla Danimarka sempatin var adam İsveçli diye şerefsiz yaptın.

Üst Alt