Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap"

İspanya La Liga'da Barcelona ve Sevilla'nın 0-0 berabere kaldığı maçı son dakikalarında oldukça gergin anlar yaşandı!

İspany La Liga'da Sevilla ile Barcelona arasında oynanan maçın son dakikalarında Camp Nou şiddetli bir tartışmaya sahne oldu.

Olaylar maçın duraklama dakikalarında Barcelona'nın kazandığı penaltının ardından, Kanoute'nin yaptığı hareketlerden sonra başladı.

Malili oyuncu Messi'nin penaltı noktasına koyduğu topa dokunup Arjantinli futbolcunun konsantrasyonunu bozmak istedi ve sarı kart gördü. Fakat bu sırada Fabregas ile girdikleri diyalog olayların fitilini ateşledi. Fabregas'ı bir anda sinirli bir şekilde boynundan tutup yere fırlatan Kanoute, kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Sakin kişiliğiyle tanınan Kanoute'nin maç sonunda yaptığı açıklamalar gözleri Fabregas'a çevirdi. Sevillalı oyuncuların iddialarına göre Fabregas, Kanoute'ye 'pis Arap' şeklinde seslendi ve Malili golcüyü çileden

çıkarmayı başardı.

Barcelona cephesinden ise iddialarla ilgili henüz bir yanıt gelmezken teknik direktör Pep Guardiola bu konudaki en doğru bilgiyi Kanoute'nin vereceğini söyledi.

sporx

Cevap: Fabregas'tan Kanoute'ye : " Pis Arap "

Olur mu öyle şey?Villa,Fabregas bunlar ne güzel çocuklar.Ne iyi çocuklar yaparlarmı öyle şey?

Kanoute'nin açıklamasının videosu falan var mı? Yoksa bu da Mesut Özil'de olduğu gibi "soyunma odasına giderken gazeteciye söylemiş" falan mı?

Valla ben inanıyorum demiştir, aşırı tutucu bir tavırları olduğu bilinmeyen bir gerçek değil, neyse.

301064_208066219266977_124341027639497_513211_1119013420_n.jpg

Gel arap abin öpsün seni.

Barca'yı bunun için sevmiyorum. Eto'o keyfinden mi gitti. Alayı ırkçılık yapıyor.

"Denize düştüğünde sarıldığın yılan, gün gelir içine kaçar."

Üst Alt