Facebook daki Galatasaray Fan Page sayfası kapatıldı


Arkadaşlar resmi sayfamız malesef kulübümüz tarafından ele geçirilmiştir. Taraftarına saygısı olmayan , 1-2 milyonken bizim değil diyip sonra 5 milyona yaklaştığında sayfayı taraftarlardan ÇALAN bir yönetim malesefki burda da acizliğini göstermiştir. Ne diyelim bizim amacımız zaten sadece Galatasaray'dı fakat böyle haince arkadan vurmak olmadı. Yeni sayfa kulüp tarafından açılacakmış. Bilginize.Umut Öfkeli
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiBari uyeler kalsaydi . Ama facebook sayfasi zaten yonetim yalakasiydi , orasi ayri bi konu.
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiYönetimin işi gücü yok,bunlarla mı uğraşıyor!!!
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiFacebook sayfası kaybolmuş bende ?
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiGALATASARAY ın 5 milyonluk sayfası kapatılmış.Şu andaki duyumlar sayfayı kulübümüzün kapattığı yönünde...
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiyönetim kapattırmış siteyi
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildikendileri resmi sayfa açabilmek adına kapattırmışlar sayfayı.her ne kadar facebook mantığı ve hukuka göre haklı olsalarda ,insanların veridkleri emekleri görmezden gelmemeliydiler.anlaşarak sayfayı resmileştirmeliydiler.

bu arada o sayfanın yöneticilerine de bi çift sözüm var.öncelikle geçmiş olsun, ancak sayfa adını taraftar grubu ismiyle alsaydınız kulüp buna karışamazdı.sizde kabul edersinizki koskoca kulüp ,resmi sayfasının başında profesyonel olmayan kişileri görmek istemez.
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiyönetime ve klübe saygı duyulmadığı gerekçesiyle kapatmışlar
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiNe sacma , yönetim tarafindan resmi bir sayfa acilsa neolacak ? sanki para kazaniliyor oradan , birakin millet kafasina göre takilsin .
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiİletisim A.Ş. yaptığı çalışmalarla sosyal medya alanında, özellikle Facebook ve Twitter gibi mecralarda Galatasaray markasını dünyanın en büyük kulüplerinin önünde konumlayarak, liderliğinin makalelere konu olmasını sağlamış, bu vesileyle de Kulübümüz bir kez daha Türkiye'nin gurur kaynağı olmuştur.Resmi sitenin bir haberinde böyle yazmışlardı 3 ay önce.Zorunlu Açıklama: Vatan Gazetesi - 02.10.2010 19:12 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org
 
Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildiNeden şaşırmadım acaba?Kulüp bu tür konulara soğuk bakıyordu, sadece Galatasaray Fan Page 'de durumu değiştirmiş ve desteklemişlerdi. Hatta Galatasaray dergisine makale yazıp röportaj yapmışlardı. Ama bence asıl hata bu idi.Neticede Umut Öfkeli kardeşimiz başka bir marka ve isimden kendine bu şöhreti sağladı, kulüp buna çanak tutmamalıydı. Üstelik Umut Öfkeli 'nin başında olduğu bu grup, kendisine destek veren biz forumlara daha sonradan sırt çevirdiği için, hak yerini buldu diyorum.Edit: Sözkonusu sayfa bizim sayfamız olmadığı için başlığı değiştirdim.
 
Cevap: Facebook daki Galatasaray Fan Page sayfası kapatıldıBir de bu sayfa bir daha bu değere ulaşmaz ki, mümkün değil yani.
 
Cevap: Facebook daki Galatasaray Fan Page sayfası kapatıldınasil kapatilmis yahu, daha bir, iki ay önce gurula "facebookta 4 milyonu gectik" diyeordu Polat.
 
Cevap: Facebook daki Galatasaray Fan Page sayfası kapatıldıKulüp bir tane resmi sayfa kursun oraya yoğunlaşalım
 
Üst Alt