Facebook daki Galatasaray Fan Page sayfası kapatıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Facebook daki Galatasaray Fan Page sayfası kapatıldı

Arkadaşlar resmi sayfamız malesef kulübümüz tarafından ele geçirilmiştir. Taraftarına saygısı olmayan , 1-2 milyonken bizim değil diyip sonra 5 milyona yaklaştığında sayfayı taraftarlardan ÇALAN bir yönetim malesefki burda da acizliğini göstermiştir. Ne diyelim bizim amacımız zaten sadece Galatasaray'dı fakat böyle haince arkadan vurmak olmadı. Yeni sayfa kulüp tarafından açılacakmış. Bilginize.

Umut Öfkeli

Cevap: 5 milyonluk Facebook sayfamız yönetim tarafından ele geçirildi

Bari uyeler kalsaydi . Ama facebook sayfasi zaten yonetim yalakasiydi , orasi ayri bi konu.

Yönetimin işi gücü yok,bunlarla mı uğraşıyor!!!

Facebook sayfası kaybolmuş bende ?

GALATASARAY ın 5 milyonluk sayfası kapatılmış.Şu andaki duyumlar sayfayı kulübümüzün kapattığı yönünde...

yönetim kapattırmış siteyi

kendileri resmi sayfa açabilmek adına kapattırmışlar sayfayı.her ne kadar facebook mantığı ve hukuka göre haklı olsalarda ,insanların veridkleri emekleri görmezden gelmemeliydiler.anlaşarak sayfayı resmileştirmeliydiler.

bu arada o sayfanın yöneticilerine de bi çift sözüm var.öncelikle geçmiş olsun, ancak sayfa adını taraftar grubu ismiyle alsaydınız kulüp buna karışamazdı.sizde kabul edersinizki koskoca kulüp ,resmi sayfasının başında profesyonel olmayan kişileri görmek istemez.

yönetime ve klübe saygı duyulmadığı gerekçesiyle kapatmışlar

Ne sacma , yönetim tarafindan resmi bir sayfa acilsa neolacak ? sanki para kazaniliyor oradan , birakin millet kafasina göre takilsin .

İletisim A.Ş. yaptığı çalışmalarla sosyal medya alanında, özellikle Facebook ve Twitter gibi mecralarda Galatasaray markasını dünyanın en büyük kulüplerinin önünde konumlayarak, liderliğinin makalelere konu olmasını sağlamış, bu vesileyle de Kulübümüz bir kez daha Türkiye'nin gurur kaynağı olmuştur.

Resmi sitenin bir haberinde böyle yazmışlardı 3 ay önce.

Zorunlu Açıklama: Vatan Gazetesi - 02.10.2010 19:12 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Neden şaşırmadım acaba?

Kulüp bu tür konulara soğuk bakıyordu, sadece Galatasaray Fan Page 'de durumu değiştirmiş ve desteklemişlerdi. Hatta Galatasaray dergisine makale yazıp röportaj yapmışlardı. Ama bence asıl hata bu idi.

Neticede Umut Öfkeli kardeşimiz başka bir marka ve isimden kendine bu şöhreti sağladı, kulüp buna çanak tutmamalıydı. Üstelik Umut Öfkeli 'nin başında olduğu bu grup, kendisine destek veren biz forumlara daha sonradan sırt çevirdiği için, hak yerini buldu diyorum.

Edit: Sözkonusu sayfa bizim sayfamız olmadığı için başlığı değiştirdim.

Cevap: Facebook daki Galatasaray Fan Page sayfası kapatıldı

Bir de bu sayfa bir daha bu değere ulaşmaz ki, mümkün değil yani.

nasil kapatilmis yahu, daha bir, iki ay önce gurula "facebookta 4 milyonu gectik" diyeordu Polat.

Kulüp bir tane resmi sayfa kursun oraya yoğunlaşalım

Üst Alt