Falcao Transferinde Flaş Gelişme! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Falcao Transferinde Flaş Gelişme!

Galatasaray'da tek gündem maddesi Kolombiyalı golcü Radamel Falcao'nun transferi.

5d61b73e18c77320f01eabe4.jpg

Sarı kırmızılı taraftarların 1.5 aydır heyecanla transferini beklediği Radamel Falcao için önemli bir gelişme yaşandı.

Kolombiyalı yıldızın gelişi rötar yaptıkça, sarı kırmızılı taraftarların sinirleri de gerilirken, G.Saray Kulübü’nde 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın 29 Ağustos’ta transfere nokta koymak adına Monaco’ya gitmeye hazırlandığı ortaya çıktı.

Abdurrahim Albayrak ve idari menajer Şükrü Hanedar için 29 Ağustos Perşembe günkü İstanbul-Nice uçuşuna rezervasyon yapılırken bunun tek gidiş için olduğu öğrenildi.

Albayrak ve Hanedar’ın İstanbul’a dönüşü Radamel Falcao ile birlikte özel uçakla yapmayı planladığı belirtildi.

Patlak 1 adam bu da. Guvenmeyin.

Gurrpegi simdiye kdr dogrulari soyledi falcao konusunda. Onun verecegi bilgiler disinda kimsenin bi bok bildigini sanmiyorum.

sokayim ayin 25 inede 29 unada albayraginada falcaosunada monakosunada forvetinede cagnesinede ahmet bulutunada jardiminede ben yederinede lanet olsun yav lanet olsun yeminle yetti artik daha kac kisi gidecek lan bu adami almaya? gidip anca küçük falcaoyu alir bunlar
Yine iş başa düşdü..
Falkaoyu bana bırakın.Yalınız forumda iyi inkilizce konuşan bir renktaşım da bana eşlik ederse, 1 gece de bu iş tamam
Hem yurtdışı girmiş çıkmışlığım da var

Üst Alt