Fanatik | Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık. Artık her şey Abramovic’e bağlı."


afada110601-104139-355671-CB.jpgGalatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Sarı-Kırmızılı taraftarların dört gözle beklediği Didier Drogba transferiyle ilgili Fanatik’e çok önemli açıklamalarda bulundu.Daha önceki yöneticiliği sırasında Frank Ribery’yi Cim Bom’a getirip taraftarın gönlünde taht kuran Öztürk, kendisinin normalde transfer çalışmalarına katılmadığını ancak alınacak oyuncu Chelsea, Manchester United, Barcelona ya da Real Madrid gibi büyük bir takımdan olursa devreye gireceğini söyledi.İşte Adnan Öztürk’ün Drogba’yla ilgili sözleri: “Biz oyuncuyla her konuda anlaştık. Aramızda hiçbir pürüz kalmadı. Artık her şey Roman Abramovic’in vereceği karara bağlı. Kendisi, bu tarz kararları en yakınındakilerle bile paylaşmadığı için şu anda yorum yapmak zor. Yine de transferin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebilirim. Doğal olarak Drogba’nın başka talipleri de var. Bu konuda taraftarlar rahat olabilir. Drogba, Chelsea’den ayrılması halinde kesin olarak Galatasaray’a gelecek.”Adnan Öztürk açıkladı, Star Gazetesi
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık''Dilim varmıyor artık gelmezsin demeye

Ramak kaldı inan isyan etmeye

Oynattık kafayı hep senin sayende

Gel artık güldür bu yüzümüzü bir kere

Bak yollarını gözlüyoruz biz her gece

Amannn gelmezsen gelme be! çokta şeyimde!!!:D:lol:
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık''Abramovich akıllı ol serbet bırak Drogba'yı yoksa Bağcılar-Esenler-Güngören üçgeninden adam toplayıp geliyoruz
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık''fanatike niye açıklama yapıyor daha iyi gazete yokmu fanatik fotomaç kelimelerini gördümmü ümitlerim suya düşüyor çünkü.
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık''Haber muhtemelen doğru.Başkan da bu minvalde açıklamalar yapmış zaten.Herşey Chelsea'ye bağlı şu anda.
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık. Artık her şey Abramovic’e bağlı."artık gel işte kaç gün oldu...
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık. Artık her şey Abramovic’e bağlı."lakabı neden mavi fil chelsea formasından dolayı mı ? artık kırmızı fil diyelim bence :asd:
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık. Artık her şey Abramovic’e bağlı."Diren ve efsane ol Drogba. :D
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık''abramoviç izin versin,ruslara karşı daha yumuşak ve nezaket sahibi olacagım.burdan tüm kamuoyuna duyuruyorum ve söz veriyorum.
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık. Artık her şey Abramovic’e bağlı."Lan A.bro, bırak lan işte Drogba'yı git gençlerden bir tane al sen.
 
Cevap: Adnan Öztürk: ''Drogba ile anlaştık. Artık her şey Abramovic’e bağlı."kulübe gönderseniz şunu. yalanlama yapsınlar böyle bişey yoksa
 
Üst Alt