Fanatik Gazetesine Ait Haberler Derhal Yasaklanmalı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fanatik Gazetesine Ait Haberler Derhal Yasaklanmalı!

Fanatik gazetesi haberleri yasaklansın mı ?

• Kullanılan toplam oy
    36
Az önce Fanatik Gazetesini aradım. Editörleriyle konusmak istedim bağlamadılar. Adı Nevzat olan bi kroya aktarıldım. Ağzıma ne geliyorsa söyledim.

Dut yemiş bülbül gibi ses yok seda yok. Karakter desen kayıplarda.
images

Renktaşlar bunların böyle şerefsi olması iyi . Fenerliler futbol konusunda saftirik olduğu için bu haberlere inanıyor ve isyan etmiyorlar bu da Aykut Aziz devam ve sürünme demek. Sosyal medyada Aykut'u yedirmeyiz diyen mal çok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha önce de bu konuyu defaatle dile getirdim. Galatasaray aleyhinde yaptığı haberlerle insanları proveke eden, masa başı haberleri ile gerçeklikten tamamen uzak bu gazete haddini aşmıştır. Ekte göreceğiniz manşet sayfaları yaptıkları son rezilliği gözler önüne seriyor. Bu konuda bir de anket oluşturdum. Umarım yönetici arkadaşlar dikkate alır.
j6tw1z.jpg

BAY1nj.jpg

28gwbq1.jpg

Bir Türk spor gazetesinin Bir Türk Spor takımı hakkında yaptığı bu motive haberinin nesinden rahatsız olunduğuna bir anlam veremiyorum gerçekten.....

Başka bir örnek , mesela Türk takımını kötüleyen bir haber olsa üzerinde konuşmaya değer belki.

AMA BU MANŞETLE BU TALEBİN BENCE DEĞERİ YOKTUR...

Son düzenleme:
Ayrıca Burada aykırı fikirlere neden tepki gösterildiğini de anlayamıyorum..

Çok sesli bir düşünce ortamı olmalı ki; farklı fikirler içinden, hatalı olduğumuz veya eksiklerimizi görebileceğimiz tercihlerimiiz ve alternatiflerimizde çeşitlilik oluşturabilmeliyiz.

İleri gidebilmenin ve ufuklarımızı daha net görebilmenin en kestirme ve en kolay yolu bu bence..

LÜTFEN ABARTILI VE DESTEKSİZ NEFRET YÜKLÜ OLMAYAN PAYLAŞIM VE GELİŞMELER İÇİN AZICIK HOŞGÖRÜ LÜTFEN...
ASLINDA BÖYLE BİRŞEYİ, KENDİMİZİ DIŞARIDAN GÖREBİLMEK İÇİN FIRSAT OLARAK KULLANALIM...

Son düzenleme:
Bir Türk spor gazetesinin Bir Türk Spor takımı hakkında yaptığı bu motive haberinin nesinden rahatsız olunduğuna bir anlam veremiyorum gerçekten.....

Başka bir örnek , mesela Türk takımını kötüleyen bir haber olsa üzerinde konuşmaya değer belki.

AMA BU MANŞETLE BU TALEBİN BENCE DEĞERİ YOKTUR...
Bu sadece bir örnekti. Yalan haberlerini çoğu kez gördük bu gazetenin, art niyetli olduklarını bugün bu haberle öğrenmedik.

adnan polatın yönetimindeki yiğit adlı bir üçkağıtçı herifin gazetesi gs hakkında doğru dürüst tek bir yazı çıktığını görmedim hatta hiç doğru dürüst haber çıkmıyor. fotomaçtan beter bir oluşum forumda yasaklanmalı fanatik haberini foruma koysak ne olur zaten yalan ve artniyet hep. gerek yok.

Böyle bir rezillik olabilir mi arkadaşlar? Değil Fa**tik, fan denilmesi bile yasaklanmalı. Kulüp şunların içinden geçip, tarihe gömmeli. Böyle bir rezilliğe imza atan spor gazetesinin adını bile unutturmalı bu kulüp.

@Keramettin TANRIVERDİ @Musap Aydinli @Vasfi Vural

Üst Alt