Fantasy Premier League - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fantasy Premier League

2. İle 3. Arasında gidip geliyorum devre arasına kadar hedef ilk 3.de bitirmek :) önümüzdeki haftadan sonra Tottenham ağırlıklı kadroya doğru şekillendirecem kadroyu

Bugun Fabianski'yi yedekten 11'e alacaktim vazgectim penalti kurtarmis.11'deki kalecim Rui Patricio legene doner kesin.

Sene başı bi kere kadro yaptım daha da bakmadım muhtemelen sonuncuyumdur :D

Ben 2 haftada bir falan bakıyorum ama senden daha düşüğüm.18. sırada takıldım kaldım.Firmino kaç hafta kaptanımdı.Kaptanlığı Hazard'a verdiğim hafta Firmino Arsenal'e 2 tane attı.2 kalecimden Fabianski'yi 11'e aldığımda Patricio,Patricio'yu 11'e aldığımda Fabianski daha iyi puan topluyor.Bahtsızım ahbap.

Ben 2 haftada bir falan bakıyorum ama senden daha düşüğüm.18. sırada takıldım kaldım.Firmino kaç hafta kaptanımdı.Kaptanlığı Hazard'a verdiğim hafta Firmino Arsenal'e 2 tane attı.2 kalecimden Fabianski'yi 11'e aldığımda Patricio,Patricio'yu 11'e aldığımda Fabianski daha iyi puan topluyor.Bahtsızım ahbap.
PL şampiyonunu biz tayin ediyoruz yaptığımız hamlelerle ;D

Bu hafta aldığım en yüksek puan oldu.
Millet 15 haftadır götürdü salahla biz daha yeni aldık. 13.5m ama 2 oyuncudan daha fazla puan getiriyor.
Daha bonus puanların hiçbirini kullanmadım. Wildcard’ı bastık sadece

Var mı arkadaşlar oynayan takip eden ? Kimsenin sesi çıkmıyor.
Zirvede kendimi baya yalnız hissediyorum :asd:

mMYl94.png

Jota'yı çıkarmışım keriz gibi iki hafta da 25 puan almış olacaktım tek adamdan. Son düzlükte gaza bassak da bu oyunda çok gerilerde kaldık. Neyse en azından tecrübe oldu bu yıl.

Bu hafta triple captain'i vurduk Salah daha da getirebilirdi puan

Sene basinda takimi hazirlayip kacmistim sonra 20. hafta falan bi baktim siralamada iyiyim hemen dransfer show yaptim

Kane'i cok zamanli sattim bir de savunmacilardan cok ekstra puanlar geldi. Ryan Fraser da bayagi is yapti

Callum Wilson sakatlaninca yolladiydim ama keske yollamayaydim

Bu hafta triple captain'i vurduk Salah daha da getirebilirdi puan

Sene basinda takimi hazirlayip kacmistim sonra 20. hafta falan bi baktim siralamada iyiyim hemen dransfer show yaptim

Kane'i cok zamanli sattim bir de savunmacilardan cok ekstra puanlar geldi. Ryan Fraser da bayagi is yapti

Callum Wilson sakatlaninca yolladiydim ama keske yollamayaydim

57 puan tek oyuncudan nedir hocam müthiş. Salah bu sezon olumsuz manada patladı son haftalarda adam gibi golü yok belki ama tekte bütün kayıpları kurtarmış. Liverpool savunmacıları ve kalecisi sezon genelinde, f/p oyunculardan Wilson ve Jota da son haftalarda muhteşem puanlar getiriyor. Kaan bey ile beraber rekor puan tutturmuşsunuz bu hafta.

57 puan tek oyuncudan nedir hocam müthiş. Salah bu sezon olumsuz manada patladı son haftalarda adam gibi golü yok belki ama tekte bütün kayıpları kurtarmış. Liverpool savunmacıları ve kalecisi sezon genelinde, f/p oyunculardan Wilson ve Jota da son haftalarda muhteşem puanlar getiriyor. Kaan bey ile beraber rekor puan tutturmuşsunuz bu hafta.

Daha Arsenal, ManU, Chelsea oynayacak. Puan farki suni :asd:

Üst Alt