Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok"

fft104mm3577805.jpg

Galatasaray'ın dört sezon arka arkaya şampiyon olduğu UEFA ve Avrupa Süper Kupası'nı kazandığı dönemde başkanlık yapan Faruk Süren, tekrar aday olup olmayacağı konusunda net konuştu.

Ajansspor'a açıklama yapan Süren, "İnan Kıraç'la görüştüğüm ve yönetime seçime götürmek için plan yaptığım iddiası doğru değil. İnan Kıraç'la aylar önce görüştüm. En son Eylül'de görüşmüştüm. Adaylık gibi bir düşüncem yok. Bu işin profili çok düştü; ben böyle bir ortamda tekrar yer almak istemem" dedi.

Özgür Sancar - Ajansspor

Ajansspor'a açıklama yapan Süren, "İnan Kıraç'la görüştüğüm ve yönetime seçime götürmek için plan yaptığım iddiası doğru değil. İnan Kıraç'la aylar önce görüştüm. En son Eylül'de görüşmüştüm. Adaylık gibi bir düşüncem yok. Bu işin profili çok düştü; ben böyle bir ortamda tekrar yer almak istemem" dedi.

Özgür Sancar - Ajansspor [/QUOTE]

1326325_8c408884125f72fef80a1c290da5973f.jpg

Buda yillardir yarali parmaga isemiyor

Katkin olmayacaksa daha fazla sus konusma

Sent from my iPhone using Tapatalk

Derin gs beni istemez diye ağlayan kimdi? Şimdi burnu havada, adaylık düşüncesi yokmuş profil düşmüş falan filan boş laflar.

Madem böyle zor günlerde yardim etmiyeceksen ozamanda cikip bu yönetimi elestirme cünkü madem daha iyi yaparim diyorsun neden aday olmuyorsun derler adama

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Siz de gösterip gösterip vermiyosunuz baskanim.
Aysalla kafa kafaya vermişler taraftarın duygularıyla oynuyorlar.
Net serefsizlikdir bu.

tapatalk

Profilin dusme nedeni meydanin o dusuk profillilere kalmasi. "Yuksek profil"liler bos birakmasaydi ortaligi.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Bunlar hep bahane... Kulübün durumu iyi olsa, Galatasaray´in gelirleri hic olmadigi kadar cezb edici bir seviyede aslinda. Ama borclar, FFP ve faizler bizi felc ediyor. Bu sorun olmasa, baliklama atlarlar bu koltuga.

Haydaaa. Yok ha hic birinden bi bok olmaz sadecr muhalefetler. Devlet bahceli neyse aynisi bunlar sadece elestir icraata geldimi olmaz.

O zaman konusmayacaksiniz kardesim, hic biriniz begenmez elestirir ibraya gelince ooo pilav diye davul zurnayla gidersiniz. Hic biriniz samimi degilsiniz hic bitiniz suc size bu primi veren taraftarda

Son düzenleme:
Üst Alt