Faruk Süren: "Dursun Özbek, 2024'e kadar devam eder!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren: "Dursun Özbek, 2024'e kadar devam eder!"

22810_564779.jpg

Galatasaray Eski Başkanı Faruk Süren, sarı-kırmızılı takımın gündemine dair A Spor'da değerlendirmelerde bulundu.

Tudor eleştirisi

"Şimdi lideriz buna diyecek bir şey yok inşallah böyle devam eder. Şampiyon olabilecek bir kadro. Bir takım eksiklikler var. Teknik direktörün, teknik bakımdan yeterli olmadığını düşünüyorum ama ona rağmen Galatasaray şampiyon olabilir."

Süren: " Şampiyonlar Ligi'ne katılsa bile..."
"Şampiyon olup, Şampiyonlar Ligi'ne katılsa bile benim yaptığım hesaplara göre gelir-gider karşılanmıyor."

Faruk Süren aday olacak mı?

"Seçim için aday yok ve aday olacak birini şu an görmüyorum. 2018 Mayıs ayında Dursun Özbek yeniden aday olur ve 2024'e kadar başkanlığı devam eder. Benim başkanlıkla falan bir iddiam ve adaylık planım yok."

Fatih Terim, Galatatasaray'a dönecek mi?
"Fatih Terim kendi karar verir. Böyle bir talep geldi mi bilemiyorum. Benim sezgime göre; Fatih Terim'in bu aşamada geleceğini düşünmüyorum. Bu Fatih Terim ile yönetimin arasında bir konu."

Arda Turan yorumu
"Arda bizim evladımız. Şartlar uyarsa tabii yuvasına dönebilir. Arda kendini futbola odaklarsa çok faydalı olabilir. Futbolu yan faaliyet görürse faydalı olmayabilir."

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi başarısı

"Galatasaray'ın uluslararası performansına daha yaklaşamadılar. Galatasaray, 88-89 sezonunda Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final oynadı. Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final ve UEFA Kupası da var. Beşiktaş daha o kademelere gelebilmiş değil. O sıfatı vermek için biraz erken diye düşünüyorum."

yandık ya devre arası 2-3 gözboyama transferi yapıp gene çapsız transferler yapar ilerleyen donemlerde kurtuluş yok

Üst Alt