Faruk Süren: "Kesinlikle favori Beşiktaş" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren: "Kesinlikle favori Beşiktaş"

Sinan, mesajlari tekrar okumani rica ediyorum.
Söyledikleri degil, söyledigi zaman yanlis bulunuyor.
Yanlis dememizin sebebi ise Taraftar, yani Taraf oldugumuz icin.

aksine çok doğru zamanda demiş bu açıklamayı. maça çıkıp kaybettikten sonra eleştirmek ne fayda sağlar ? maç öncesinde açıklama yapıyor ki tudor kendine çekidüzen versin aptal salak işlere kalkışmasın. 1 puanla bile dönsek başarıdır.

aksine çok doğru zamanda demiş bu açıklamayı. maça çıkıp kaybettikten sonra eleştirmek ne fayda sağlar ? maç öncesinde açıklama yapıyor ki tudor kendine çekidüzen versin aptal salak işlere kalkışmasın. 1 puanla bile dönsek başarıdır.
Bunu bence Taraftar yapmali, kulüpte agirligi olan biri yapmamali.

Dostum elbette su an soyleyecek , maca bir kac gun kala bu soru soruluyor , sezon basinda fal acip da 14 uncu haftada bjk Gs ye karsi favori olacaktir diyecek hali yok

Taraf olmak at gozlugu takmayi gerektirmiyor , o zaman mutlaka bir takimin taraftari olmasi normal karsilanan hakemler de aslinda taraf , nasil tarafsizlik bekliyoruz ?

Nereden bakarsan bak bir insanin bir mac sonucu ile ilgili gorusunu aktarmasindan boyle anlamsiz sonuclar cikarilmaz ,kendi degerlendirmesine gore bjk favoridir ve soylemistir

Bunu bence Taraftar yapmali, kulüpte agirligi olan biri yapmamali.

tudor taraftarı sallamaz ancak böyle bir adam uyarırsa dikkate alırdı. mesela ben başkan olsaydım tudor'la ve topçularla akşam kısa bir toplantı yapardım. büyük maçlardaki hataları kadro diziliş hatalarını gösterirdim. tudor bu konuda maalesef yetersiz ve korkak.

Görevleri icabi tarafsizlik bekliyoruz, bu nasil bir karsilastirma.
Faruk Süren kulübün agar toplarindan biri, herseyi söylemekte özgür olsa bile zamanlama önemli.
Ancak, böyle bir aciklama sonucu ne mac kazanilir ne kaybedilir, bunu gönül rahatligi ile kabul ederim.
Biz bu maci ancak iki durumda kaybederiz, Tudorun zorluk derecesi yüksek maclarda ki hatalarini devam ettirmesi, bunlardan vazgecer ise mac günü performansimiz kötü olmasi durumunda.

Son düzenleme:
kazanmamiz bir adim öne gelmistir!!

dikkat ederseniz her derbi öncesi favori cikiyor futbolcularimiz pohpohlanip havaya giriyorduk medyanin gazi ile camia olarak sonrasindada hüsranla dönüyorduk, birakin yerden yere vursunlar bu tip söylemler takimi atesler.

Sonsuza kadar böyle mi gidecekti?Bir yerde duraklama dönemine girecektik elbet.

Psikolojik üstünlük öyle bir iki senede kazanılan bir şey değil. Bir iki senede kaybedilen bir şey de değil. Ama iki senede gerçekten rakiplerimize karşı büyük bir eksikliğimiz var. Adamlar her fırsatta en ufak başarılarını çok iyi pazarlıyorlar. Bizler şu an lider olmamıza rağmen yerin dibine sokuluyoruz. Kamuoyunda bitmiş durumdayız. Teknik olarak çok eleştirilmemiz lazım, evet ama takımı yerin dibine sokacak açıklamalar yapanlara müsaade etmemek gerekir.

Dursun Özbek mayıs ayında yeniden seçilecekse yardımcılarını ciddi bir şekilde seçmeli. Seçeceği isimler atik, hırslı ve mücadeleci olmalı.

tudor taraftarı sallamaz ancak böyle bir adam uyarırsa dikkate alırdı. mesela ben başkan olsaydım tudor'la ve topçularla akşam kısa bir toplantı yapardım. büyük maçlardaki hataları kadro diziliş hatalarını gösterirdim. tudor bu konuda maalesef yetersiz ve korkak.

Hocam bunu Aziz Yıldırım yapar. Bize, Galatasaray'a böyle hareketler yakışmaz. Derbinin önemini anlatırsın, "gaz" verirsin o kadar.

Psikolojik üstünlük öyle bir iki senede kazanılan bir şey değil. Bir iki senede kaybedilen bir şey de değil. Ama iki senede gerçekten rakiplerimize karşı büyük bir eksikliğimiz var. Adamlar her fırsatta en ufak başarılarını çok iyi pazarlıyorlar. Bizler şu an lider olmamıza rağmen yerin dibine sokuluyoruz. Kamuoyunda bitmiş durumdayız. Teknik olarak çok eleştirilmemiz lazım, evet ama takımı yerin dibine sokacak açıklamalar yapanlara müsaade etmemek gerekir.

Dursun Özbek mayıs ayında yeniden seçilecekse yardımcılarını ciddi bir şekilde seçmeli. Seçeceği isimler atik, hırslı ve mücadeleci olmalı.

Bak kendin demişsin,bir iki senede kazanılmaz bir iki senede de kaybedilmez.O zaman korkacak bir şey yok,şeytanın bacağını bir kez kırsak yine ah vah etmeye başlar bu kargalar zaten.

doğru demiş.kanatlı bi oyun oynasak bile rodriguesin sonucsuz ataklarını,yasinin saçmalıklarını şimdiden görebilyorum.şansımız yok gibi bişey.

İşte gerçek başkan hayal aleminde yaşamıyor fanlık yapmıyor gerçek verilere göre yorumluyor 5 yeriz demeyi unutmuş onun dışında doğru söyledikleri

hay psikolojik ustunlugunuze ya

kendinizi ezdirmeye amma da meraklisiniz

hayatinda ilk defa sl'de gruptan cikmis

sen bunu defalarca yaptin

onlar senden korksun

nedir bu tirsaklik arkadas

cikalim 4-2-3-1 yeter

Üst Alt