Faruk Süren: "Mustafa Cengiz bu süreci iyi idare edemedi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren: "Mustafa Cengiz bu süreci iyi idare edemedi"

Bu adamın da zerre değeri kalmadı artık gözümde.

Koskoca kulübün ağzına ediyorlar kendi menfaatleri yüzünden.

sent via GSC

Bizim bilmediğimiz nasıl idari hatalar oldu da ibra etmediniz? M.Cengiz ne yaptı da seçime gidilmesi gerekiyordu? Çıkın biriniz açıklayın neden indirdiğinizi. Biz de bilelim derin Galatasaray'ın bildiklerini.

Bizim bilmediğimiz nasıl idari hatalar oldu da ibra etmediniz? M.Cengiz ne yaptı da seçime gidilmesi gerekiyordu? Çıkın biriniz açıklayın neden indirdiğinizi. Biz de bilelim derin Galatasaray'ın bildiklerini.

Çıkar
Menfaat
Para
Hortum
Gs'nin parasını çalma
Gs'nin malını çalma
Kendi adamlarını istedikleri yerlere sokma

yeterince sebep bence Dursun kekosu döneminde hepsini yapıyolardı bunların

Ben bu adama zamanında sallarken bana laf edenler olmuştu. UEFA kazandık eyvallah ama gelen paralar nereye gitti hiç belli değil. Sağlam yediler güzel yediler. Dün ki dalga geçer gibi açıklamalarını gördüğüm de bundan tamamen emin oldum
Yaptığı tek şey Fatih Terim'i idare ede bilmesi. Artık nekadar doğru bir övgüyse artık tartışılır.

Bu kulübün borcun temel taşı Faruk sürendir.

Kulüp 4 sene peşpeşe şampiyon olup bide Avrupa'da kupa kazanmasına rağmen eksi 30 milyon ile başkanlığı bırakan adam bide asıl bombayı AEG anlaşması ile yapmıştır.

AEG anlaşması kulübün borcun 350 milyonlara kadar çıkmasının Ana nedenidir maalesef.

Ha bu AEG konusunda düşünüldüğü gibi tutmuş olsaydı çok olumlu sonuçlarda ortaya çıka bilirdi ama kulüp üzerinden kumarı oynayıp kaybetti işte.. daha doğrusu kulüp kaybetti.

Son düzenleme:
Şu Hagi'yi zamanında getirerek iyi mi kötü mü yaptık düşünüyorum bazen. Eski yerliler kulübün sahibi gibi davranıyorlardı senelerdir fetocu falan çıktı yarışı neyse düştüler yakamizdan bir şekilde. Bu da senelerdir yakamızda UEFA kupası muhabbeti olmasa böyle kendini bir bok zanneder mi çok merak ediyorum. UEFA kupasının ekmeğini en çok hakeden adamlar hariç herkes yedi heralde.

sen sadece bi şeref yoksunusun artık bu taraftarın gözünde faruk. alayınızın kökünü kazıyacağız direnişimizle

Duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun, etme.
Başka bir yar, başka bir dosta meylediyorsun, etme.

Sen yadeller dünyasında ne arıyorsun yabancı?
Hangi hasta gönüllüyü kastediyorsun, etme.

Çalma bizi, bizden bizi, gitme o ellere doğru.
Çalınmış başkalarına nazar ediyorsun, etme.

Ey ay, felek harab olmuş, altüst olmuş senin için...
Bizi öyle harab, öyle altüst ediyorsun, etme.

Ey, makamı var ve yokun üzerinde olan kişi,
Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun, etme.

Sen yüz çevirecek olsan, ay kapkara olur gamdan.
Ayın da evini yıkmayı kastediyorsun, etme.

Bizim dudağımız kurur sen kuruyacak olsan.
Gözlerimizi öyle yaş dolu ediyorsun, etme.

Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer;
Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun, etme.

Ey, cennetin cehennemin elinde oldugu kişi,
Bize cenneti öyle cehennem ediyorsun, etme.

Şekerliğinin içinde zehir zarar vermez bize,
O zehiri o şekerle sen bir ediyorsun, etme.

Bizi sevindiriyorsun, huzurumuz kaçar öyle.
Huzurumu bozuyorsun, sen mahvediyorsun, etme.

Harama bulaşan gözüm, güzelliğinin hırsızı.
Ey hırsızlığa da değen hırsızlık ediyorsun, etme.

Futbol piyasasının görüp gereceği en ''Janti'' adamdır; başka da olumlu diyebileceğim özelliği yoktur benim gözümde. Suret-i Hakk' tan görünmeye özen gösteren tam bir kaypak, ekabirin açık ara en önde gidenidir...

Hani hep denir ya ''FT şanslı adam, Hagi takımı sırtlayıp saha içinde yönetti, ekmeğini Terim yedi''. Tam bir saçmalıktır; Fatih Hocanın oluşturduğu yerli sağlam nüve olmasa Hagi de pek bir şey yapamazdı. Ki Hagi yetenekli olduğu kadar da zor bir futbolcuydu; o da Popescu gibi fiziken çok gerilemiş olmasına rağmen, özgürlük tanıyarak yıllarca kendisinden verim elde edebilmek bir TD lük başarısıdır...

Gelelim Faruk Süren' e...Gerçek büyük başkan Alp Yalman' dan borçsuz, hatta kasada bir miktar parayla devraldı kulübü; FT' in Milli mesaisi sırasında oluşturduğu çok sağlam yerli kadronun üzerine kondu; Hagi-Taffarel-Popescu' nun katılımı ile de muazzam başarılar elde edildi. Bu noktada en az marifet Faruk Süren' e aittir. O zamanlar ''Başarı FT e aittir, onu da göreve getiren ben olduğuma göre ben de başarılıyım'' diyerek övünebilmiştir zaten. Ki FT le birbirlerinden pek hazzetmedikleri, fırsatını bulduğunda altını oymaya çalıştığı da bilinen bir şeydir; detayına girmeyeyim şimdi, uzamasın...

Son düzenleme:
Bu karakter fakirinin damadını yönetime getirirsek ve ya olur da gelirse orada tutarsak Allah bizim de cezamizi versin... Naylon Kestane...

Bunuda başımıza efsane yaptılar ya. Halbuki o zamanlar işin içinde Ergun Gürsoy diye bir adam vardı. Efsane olacak biri varsa oda Ergun Gürsoy’dur. Bu adam bir makete 11 milyon dolar vermiş birisidir. Uefa kupası kazanmış bir takımı düzlüğe çıkaracağına daha da batırmıştır. Zaten o kadar başarılı olsaydı kendi şirketlerini batırmazdı.

Üst Alt