GSC Haber - Faruk Süren: "Seçimin ertelenmesi Abdurrahim Albayrak'ın kendisine başkan bulması içindi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Faruk Süren: "Seçimin ertelenmesi Abdurrahim Albayrak'ın kendisine başkan bulması içindi"

Zamanında iyi yedin şimdi sıra damadında.. Birde onun bunun artık olmaması gerekir diye nutuk çekiyor..

Bunun zamanındaki pisliklerini yüzüne vurmazsan konuşurda konuşur sonra gelir damadını aday çıkarır + onla birlikte bir güzel yerler kulübü..

Allah bunlara yol vermesin başka birşey demiyorum..
GSin iki kurtulus yolu var. Öztürk ya da Elmas. Sardan felan HAIN OGLU HAIN dir. Esref ayri kafada zaten

Zamanında iyi yedin şimdi sıra damadında.. Birde onun bunun artık olmaması gerekir diye nutuk çekiyor..

Bunun zamanındaki pisliklerini yüzüne vurmazsan konuşurda konuşur sonra gelir damadını aday çıkarır + onla birlikte bir güzel yerler kulübü..

Allah bunlara yol vermesin başka birşey demiyorum..
Yediği için adamın kendi holdingleri battı demi.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerekir. GS tarihinin efsane başanıdır ve her yönüyle o makamın hakkını veren tek başkandır. Zamanında adamın tek lafıyla gündem değişirdi. Şimdiki başkan müsvetddeleri ile Faruk beyi kıyaslamak bile zekaya hakarettir.

Yediği için adamın kendi holdingleri battı demi.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerekir. GS tarihinin efsane başanıdır ve her yönüyle o makamın hakkını veren tek başkandır. Zamanında adamın tek lafıyla gündem değişirdi. Şimdiki başkan müsvetddeleri ile Faruk beyi kıyaslamak bile zekaya hakarettir.
Zamanında yapılan AIG ihanetinden birhaber birinin bana bilgi sahibi değilsin ama fikrin var demesine gülümsemedim desem yalan olur.. Saygılar renktaş..

Zamanında yapılan AIG ihanetinden birhaber birinin bana bilgi sahibi değilsin ama fikrin var demesine gülümsemedim desem yalan olur.. Saygılar renktaş..
AIG olayını tüm detayları ile biliyorum.. Şirketleşmenin Ş sinin konuşulmadığı ülkede Faruk Süren o dönem ortaya bir vizyon koymuş ve şirketleşmeyi başlatmıştır. Boşuna ilklerin takımıyız demiyoruz. Şirketleşme projesi içinde AIG sadece bir detaydı ama hataları vardı. Bunu Faruk Süren de kabul eder. Ama bence önemli olan ortaya konulan vizyondur ki malesef ondan sonraki başkanlarda olmayan birşeydi. Neyse uzatmaya gerek yok.

AIG olayını tüm detayları ile biliyorum.. Şirketleşmenin Ş sinin konuşulmadığı ülkede Faruk Süren o dönem ortaya bir vizyon koymuş ve şirketleşmeyi başlatmıştır. Boşuna ilklerin takımıyız demiyoruz. Şirketleşme projesi içinde AIG sadece bir detaydı ama hataları vardı. Bunu Faruk Süren de kabul eder. Ama bence önemli olan ortaya konulan vizyondur ki malesef ondan sonraki başkanlarda olmayan birşeydi. Neyse uzatmaya gerek yok.
Duruşuyla, entellektüel kişiliğiyle, tarzıyla vs hakikaten vizyoner görünüyor. Ama bu kulübü ve kendi şirketini batırdığı gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca Eşref H.'nin dediğine göre (şahsen bugün öğrendim) altyapı oyuncularının ve personelin yemek ücretini dahi karşılayamayacak hale getirmişler kulubü ve kendisinden yardım istemişler. Bütün bunların görünmemesini sağlayan ise Avrupa kupasının kazanilmasıydı. Yoksa en kötü başkan olarak anılabilirdi.

Ezbere yazmissin Emre. Kusura bakma, hakli soylemin oldugu yer var ama cok az. Donem 98-2000, bugunler ile bakiyorsunuz olaya. O zamanki sartlarda, bircok klub benzer seyler yapiyordu, borsaya acilmaya calisiyordu. Kimsenin Galatasaray'i bir yere satmaya, logo degistirmeye cabasi yoktu. Nereden cikti bu laflar bilmiyorum ama agizlara plesenk olmus ayni cumleler hep. Diger bircok safsata gibi, ayak tenisi, vs..

Duruşuyla, entellektüel kişiliğiyle, tarzıyla vs hakikaten vizyoner görünüyor. Ama bu kulübü ve kendi şirketini batırdığı gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca Eşref H.'nin dediğine göre (şahsen bugün öğrendim) altyapı oyuncularının ve personelin yemek ücretini dahi karşılayamayacak hale getirmişler kulubü ve kendisinden yardım istemişler. Bütün bunların görünmemesini sağlayan ise Avrupa kupasının kazanilmasıydı. Yoksa en kötü başkan olarak anılabilirdi.

Aysal'da batirdi. Bu bir cikarim degil. Ayrica, batirdigi donem genel ve Turkiye'nin cok buyuk sinav verdigi kriz donemine ait. Is adamlari boyledir, bir batar 3 cikar, 2 cikar 5 batar. Aysal suan cok farkli isler yapiyor eskiden yaptiginin aksine, otellerini vs kaybetti mesela.

abdurrahim'in klüpte milyonları var ve bu paraları geri almak için yine yönetimde olması lazım... seçimin ertelenmesi ve şardan'ın listesinde olmasının sebepleri de bunlar. kimse kandırmasın galatasaraylıları.

albayrak parasını kurtarmak için seçimleri ertelettirip belki de klübün bir yılını heba etti. neden? çünkü para daha önemli. gerçekleri görelim

Üst Alt