Fast Five (Fast and the Furious 5)


Nisan'da çıkıyor vizyona. Müthiş bir trailerı var, bütün eski serilerden herkesi toplamışlar filmde. Son film olmaz umarım ama efsane olacağa benziyor.

[video=youtube;4PspF_GA-9U]https://www.youtube.com/watch?v=4PspF_GA-9U[/video]
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)1.40'daki Ford Mustang 500GT'ye ve onu kullanan hoş bayana dikkat çekmek isterim :)
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)nathaliekelley1280x1024di4.jpg
Haklısın, darısı 6'ya diyelim artık :eek:
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)Tokyo Drift serilerden tamamen farklı bir konuyu ele aldığı için serideki oyuncular yer almıyor 5'te. Michelle Rodriguez de dönmez umarım, pembe diziye dönmesin film ne kadar müthiş bir ikili olsalar da Vin Diesel'la :D
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)Otomobil tasarımcısı olmaya karar verdiğim an 2Fast2Furious'u izlemeye başladığım andır.4. film beklentimi karşılamadı ama Roman Pierce geri dönmüş.Bu film sağlama benziyor.Bekliyoruz.:asd:
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)Vin Diesel tekrar Plymouth'a dönüş yapmış sanırım,fragmanda o eski gümüş Plymouth'una tekrar binmiş. İlk filmde babasının efsanevi bir Dodge Charger'ı vardı,özledik o arabayı :(
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)Merakla bekledigim film. Paul Walker ve Vin diesel in yanina Dwayne Johnson.. izlenmez mi hic..
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)[video=youtube;TA7gnSyuIik]https://www.youtube.com/watch?v=TA7gnSyuIik[/video]I'm too fast for you all man. Ip tıs ıp tıs.PS: Şarkının yarısı da sansür olmuş Ardahan Quebec.
 
Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)Amerikanın, Brezilyanın gaymak gibi yollarında, o biçim ciks arabalarla şov yapmak kolay. Bi tarafınız yiyorsa İstanbul'a gelin. Gelinde özel halk otobüsleri ile minibüsler sizin bir aklınızı alsın!Al sana Fast and Five Hundred T500t.jpg
 
Üst Alt