Fatih Altaylı: "Biz futbol izlediğimiz için salağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Biz futbol izlediğimiz için salağız"

fifa durduk yere keyfinden mi hakeme dikkat edin diyor sence bugüne kadar kaç hakeme böyle bişey yaptı.fifa kendi yetki alanına girmediği için soruşturma yürütemiyor uluslararası bi maç olsa o barış şimşek'i donuna kadar sorgulamıştılar emin ol. hiç bi hakem durduk yere fifanın takibine girmez, ciddi şüpheleri olduğu için ve o maç fifanın yetki alanında olmadığı için tff ye araştırın diyor.
Dikkatli okursan Fifa hakem ile alakalı birşey söylemiyor maçı inceleyin diyor. Fatih bey laf oyunuyla olayı oraya çekmeye çalışıyor. Ayrıca ben özete baktım haksız penaltı falan yok top oyuncunun eline çarpıyor. Ayrıca bu maç 12 temmuzda oynanıyor daha geçen senenin maçı. Bu adam niye bu güne kadar buna dikkat çekmiyor. Çünkü şimdi bu adam buradan pirim kasmak istiyor.

Lan benide sohbete dahil edin de biraz mesaj sayısı kasalım. Aylardır aslan rutbesinde çakılı kaldık. Biz her konu altında ciddi mesaj yazıp layk pesinde kosarken millet sohbet ve makara ile malı götürüyor ya
Hayırdır sıkıntı mı var?
Al buradan yürü iki kavga ettik mi 50 mesaj toplarsın. Gerçi ben 10 yıllık üyeyim 900 mesaj zor attım. Sana pek faydam dokunmayabilir.

Programi izleyen oldu mu bilmiyorum ama sanliurfa da tenis sahasi yapan insanlarla ilgili kucuk dusurucu ifadeler kullandi soytarilik falan dedi bu yuzden patavatsiz buluyorum kendisini

Insanlar emek harcamislar tenis sahalari olmadigi icin cocuklara bir alan acmislar ama tabi kendisi emek harcamanin ne anlama geldigini bilmedigi icin sacma sapan konustu

Üst Alt