fatih altaylı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fatih altaylı

Genel Yayın Yönetmeni olduğu gazetenin manşetine kocası tarafından defalarca bıçaklanan kadının sırtında bıçakla yerde cansız yatan kadının resmini sansürsüz yüzü açık şekilde koyan adamdır. Bu kalitede bir adamdır.

Doğru söylediği şeylerin gözümde hiçbir değeri yok. Sokakta ondan daha iyi yazan insanlar var.

Virüs sürecinde en donanımlı yayınları yaptı Altaylı. + bilim hususunda da muthis yayınlar çıkardı. Bunlar için kendisine teşekkür ederim. Kıymetli programlara imza attı, kıymetli kişileri konuk aldı.

Özellikle kürşat demirci ve gönül tekinin konuk olduğu 2 nefis programı vardır, dinlerin kökeni ve dinler tarihi diye. 2-3 defa izlemişimdir bunları.

Aynı zamanda iyi bir Galatasaraylı olduğunu da dusunuyorum. Yalaklık dönemi beni pek ilgilendirmiyor

Virüs sürecinde en donanımlı yayınları yaptı Altaylı. + bilim hususunda da muthis yayınlar çıkardı. Bunlar için kendisine teşekkür ederim. Kıymetli programlara imza attı, kıymetli kişileri konuk aldı.

Özellikle kürşat demirci ve gönül tekinin konuk olduğu 2 nefis programı vardır, dinlerin kökeni ve dinler tarihi diye. 2-3 defa izlemişimdir bunları.

Aynı zamanda iyi bir Galatasaraylı olduğunu da dusunuyorum. Yalaklık dönemi beni pek ilgilendirmiyor

kaçırmışım. bu gece izleyeceğim

Bugunku yazisinda Mustafa Cengizin SBKyi kulube uye yapmaya çalıştığını iddia etmis

Öne çıkanlar;

- Mayısta futbolcu ödemeleri var, Min 20M Euro olduğunu görüyoruz, Ağustosta da 200M banka ödemesi var.

- umarım 2 adaydan biri seçilir de ne olduklarını görürüz,

- Eşref veya Metin ikilisini rakipler gülerek izleyecektir.

- Belmas seçildikten 1 hafta sonra ibra etmeyelim kampanyası başlamıştı.

- 2-3 yıl önce kurtulmak istenilen dursunun kapısına giden kalabalık gruplar var.

Üst Alt