Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek'e Bombardıman! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek'e Bombardıman!

Programi izledim tekrar , aslinda forumun yansimasi gibi konusmus , izleseniz cok hosunuza gider

fakat 2 major hatasi var

ostersunds macindaki seyircinin disarida kalma rezaleti , tamamen bilet alan kisilerin vakti zamaninda passolig almayip , stadyum cevresindeki giselere tek girislik kart icin yigilmasi sonucunda . O cihazlar passoligin ve bir kart uretilmesi brut 40 saniye civari suruyor , binlerce insani kaldirmasi mumkun degil ,altayli hala kombinelerin klubun bastigi kart seklinde evlere dagitildigini ya da klupten filan gidilip alindigini saniyor

bu vesile ile kayseri maci oncesi maclara gitmeyi dusunenlere soyleyim , bir an once kartlarinizi alin o eziyeti cekmeyin

ikinci sacmaladigi , 20% mi 28% mi ne klube kalacagini soyledigi arazi meselesi , daha oradaki rakamlara vakif degil bos bos hesap yapiyor karsisindaki de uyarmiyor

CL gelirleri ile ilgili yaptigi hesap dogru ama TR liginde sampiyon olamamalara 25 milyon euro yaziyor filan

genel tesbitleri dogru fakat geride kaldigi cok mesele var
Ben asıl rezaleti söyleyeyim yığılma sadece tek geçişlik kart için olmuyor. TT Arena'da bazı makinalar passolig giriş kartlarını okumuyor asıl rezalet budur. Bu yüzden insalar passoligi olduğu halde yine tek geçişlik kart almak zorunda kalıyorlar. Ben bu yüzden geçen yıl Antalyaspor maçının ilk yarısını kaçırdım ve ikinci yarıya girebildim benim gibi yüzlerce insanda bu sorunla karşı karşıya kaldı. Paramı verip bilet alıyorum, passolig alıyorum, yetmiyor yıllık haracımı veriyorum ama stadyumda makinalar passolig kartlarımızı okumuyor böyle bir rezillik yok. Östersunds maçına da gittim yine bazı insanların kartlarını makinaların okumadığınu duydum.

Son düzenleme:
Ben asıl rezaleti söyleyeyim yığılma sadece tek geçişlik kart için olmuyor. TT Arena'da bazı makinalar passolig giriş kartlarını okumuyor asıl rezalet budur. Bu yüzden insalar passoligi olduğu halde yine tek geçişlik kart almak zorunda kalıyorlar. Ben bu yüzden geçen yıl Antalyaspor maçının ilk yarısını kaçırdım ve ikinci yarıya girebildim benim gibi yüzlerce insanda bu sorunla karşı karşıya kaldı. Paramı verip bilet alıyorum, passolig alıyorum, yetmiyor yıllık haracımı veriyorum ama stadyumda makinalar passolig kartlarımızı okumuyor böyle bir rezillik yok. Östersunds maçına da gittim yine bazı insanların kartlarını makinaların okumadığınu duydum.

Onu dursun bilhassa yaptiriyor. Herseye para verin ama stada girmeyin. Stada girersen dursun icin sikinti olusturabilirsin protesto ederek.

Size önerim:

ALMAYIN KARDESIM ALMAYIN, KURUS YEDIRMEYIK BU SEREFSIZLERE!!!

bakıyorum aysal'a sallayan adamlar bugün aysalcı olmuş, sneijder aynı... bir sürü örneği var. yav seni Allah mı gönderdi dünyaya yorumcu olarak. haksız çıkınca bir 3-5 yıl bari sus. hala yorum yapmak zorunda mısın? ters etki yaratıyor, faydan değil zararın oluyor.

Üst Alt