Fatih Hoca Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Hoca Hakkında Düşünceleriniz

Hoca hakkında düşünceleriniz ve fikirleriniz?

• Sözleşme bitimine kadar takımda kalmalı, ben memnunum

• Bu seneyi tamamlasın sonra emekliye ayrılsın

• Acilen istifa etmeli

• Hoca iyi ama çevresi kötü

• Günümüz futboluna ayak uyduramadı, değişim şart

• Fatih Terim ölene kadar seninleyiz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Emre Belözoğlu bence karakter ve medya etkisi anlamında yerini doldururdu. Büyük ihtimal görevi de bekliyordu ama 3 yanlışı 1 doğrusunu da götüren Ali likayat gereği yerine getirmedi. Daum-Aykut gibi sezonun bir yerinde Erol'u yemeye çalışıp yerine geçeceğini düşünüyorum. Erol Türk alternatifler içinde en iyisiydi. 2 sene önce Cocu gibi adamla rezilleri yaşayan herifin yeniden yabancı denememesi de anlaşılabilir. Kadro da tam Erol'a göre bence. Kazma ama korkunç fizikli oyunculardan oluşmuş bir doldur boşalt, orta kafa gol takımı. Caner sakatlanmazsa sonuna kadar götürürler yarışı. Caner gidip de o yan toplar, duran toplar riske girerse Erol'u yerler zaten.

Emre boş bir adam ya bence.Başakşehirde fenerde falan kaybettiği şampiyonluklarla dolu kariyeri.Ondan bir yol olmaz.

Karizmasi, hirsi, tutkusu ve yenilgiye asla kabullenmemesi onu imparator yapmistir. Kimsenin cesaret etmeyecegi secimler yapti zamaninda, vizyonu yuksekti ve hep basariya ac bir Terim vardi.

Kolay degil, artik yaslandi ve basariya tok ve inancini kaybetmis. Uzun vadede basari yerine kisa vadede basari pesinde. Isterse bu takimi adam yapip sampiyon edebilir ama hoca transfer istiyor. Bir yil oynatim sampiyon olup gelecek yila bakariz diyor.

Galatasaray yeni Fatih Terimini zor bulur, Manchester United Fergusondan sonra dagildi. Ama artik Fatih Terimin gucu bitti, yeni bir Terim degil baska bir Galatasaray yaratilmali. Kaos futboluna son verilip artik sistem takimi olmaliyiz. Derwall gibi bir alman hoca getirip devrim olmali yoksa isimiz zor.

Turk futbolu ortada, 40 yil geriye gitti. Dunya futboluna ayak uydurmamiz lazim, bunuda ilklerin takimi biz yapariz ancak. Disardan alman hocalari ve calisanlari getirip butun sistemi revize edip yeni bir sistem kurulmali.

Artik istifa et hoca, kendini kandirabilirsin ama biz salak degiliz. Pes ettigin her hareketinden ve cumlende okuyabiliyoruz

Her insan gibi hataları oluyor olmaya da devam edecek. Ama bu şapkadan defalarca tavşan çıkardığı, hiç kimsenin ümidi yokken umut olduğu, hala gemiyi limana en temiz bir şekilde getireceği hususunda inancımızı diri tutması ve kendisine inananları mutlu ettiği / edeceği gerçeğini değiştirmez.

Hoca varken ben huzurluyum açıkçası. Hakkımızı masada ve sahada sonuna kadar savunan, yıllardır profesyonel bir iş yapmasına rağmen hala içinde taraftarın içindeki amatorlugu barindirdiriyor. taraftara karşı mahcubiyet hissettiği an yakıyor fitili ve şampiyon yapıyor. Defalarca yaşadık tesadüfi bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Bu sene de bir şekilde şampiyon yapacak takımı inancım sonsuz.
Benim temennim şampiyonluktan ziyade sahadaki lerin ve izleyicilerin keyifle 90dk yi geçirdiği, sürekliliği olan, maç kaybetsek bile mücadeleden ödün vermeyen bir takım. Şunu yaptığımız zaman ligi cebimizden çıkarırken Avrupada da emin adımlarla gidebiliriz.

Makas açıldı ama birbirini tamamlayan, eksiklerini gideren 11 kişinin karşısında dünya yıldızları olsa da farketmez. Sahadan gene mağlubiyetle ayrılabiliriz belki ama boynu bükük ayrılmayız. Daha önce yaptı gene yapacak inşallah. Maksimum 1 sezona daha ihtiyacımız var.

GSCimbom Mobile App

Hocaligina lafim yok ama kadroyu bu kurmayacak, transferlere karismayacak. Iyi bi scout ekibi olusturacaksin, hoca sadece mevki ve nasil bi tip oyuncu istedigini soyleyecek, scout ekibi bulup kadroya eklenecek hocada oynatacak bu

Yada

Ferguson style takilacak. Sahayi Balta - Riera 2lisine birakacak, hatta bu 2liye Drogba Sneijderide ekleyebiliriz olursa, hocada bunlari supervise edecek.

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocaligina lafim yok ama kadroyu bu kurmayacak, transferlere karismayacak. Iyi bi scout ekibi olusturacaksin, hoca sadece mevki ve nasil bi tip oyuncu istedigini soyleyecek, scout ekibi bulup kadroya eklenecek hocada oynatacak bu

Yada

Ferguson style takilacak. Sahayi Balta - Riera 2lisine birakacak, hatta bu 2liye Drogba Sneijderide ekleyebiliriz olursa, hocada bunlari supervise edecek.

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bülent Tulunu getirsek kafi

Üst üste 2-3 maç sallanırsa görürüm Ali Koç'u da ekibini de. Geçen sene 2. yarının ilk haftalarında örneği olduğu gibi.

Şimdi bakıyorum fenere erolun kafası rahat.Sadece sahaya odaklanıyor.Ne para alamayan topçu var, ne saçma sapan açıklama yapan yönetici.Ali koç ilk geldiği gibi değil mesela artık çıkıp boş boş konuşmuyor.

Hocanın kovulması lazım istifa değil özellikle kovulması lazım. 3-4 sene içinde kriz durumuna gelirsek kurtarıcı olarak tekrar gelmeli. Bu sürede kafasını toplar ve iyice hırs yapar tekrar. Arda'yı transfer ettirecek hale gelmesi artık bu görevi devam ettiremeyecek hale geldiğini gösteriyor kadro yaşlı ve çöplerle doldu. Hoca görevini tamamladı gazla ve kaosla iki şampiyonluk kazandı artık ayrılmalı. He ileride tekrar gelebilir tabi ki hoca mekanın sahibi 10 kere gider 10 kere gelir.

Üst Alt