Fatih Öztürk, Galatasaray ile Ön Sözleşme İmzaladı İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Öztürk, Galatasaray ile Ön Sözleşme İmzaladı İddiası!

Musleranın önünde en az 3-4 senesi daha var ve özelikle Fatih Terim hocam oldukça kolay kolay da bırakılmaz.

Bu durumda genç birisini alıpta ne yapacağız?
Çocuğun kariyerini bitirmiş oluruz ve asıl önemli vakit parayı çöpe atmış oluruz.

Musleranın önünde en az 3-4 senesi daha var ve özelikle Fatih Terim hocam oldukça kolay kolay da bırakılmaz.

Bu durumda genç birisini alıpta ne yapacağız?
Çocuğun kariyerini bitirmiş oluruz ve asıl önemli vakit parayı çöpe atmış oluruz.
ne yazikki yanlis bir bakis acisi zamanin ne gosterecegi belli olmaz nasil ozan bir anda patlama yaptiysa genc kaleci yapamayacak diye bir olay yok. Hari musleraya guvendik (2 yil daha benim vazgecilmezimdir) ama allah korusun emrenin sakatliginin bir benzerini yasayip 4 ay sakatlandi ne idugu belli olmayan gereksiz ve yaşlı kaleciye mi güveneceğiz.

Genç cocuklar demez mi ya bana hiç güvenmeyecekler diye bu ona guven kaybı vermez mi?
Hiç bu toplara girmeyip yedek kalecimiz ile devam edelim şu an kaleyi gözüm kapalı emanet ederim onun altina illa bir kaleci alinacaksa yine altyapimizdan cikmis herifler var onlardan birini geri cagirabiliriz

ne yazikki yanlis bir bakis acisi zamanin ne gosterecegi belli olmaz nasil ozan bir anda patlama yaptiysa genc kaleci yapamayacak diye bir olay yok. Hari musleraya guvendik (2 yil daha benim vazgecilmezimdir) ama allah korusun emrenin sakatliginin bir benzerini yasayip 4 ay sakatlandi ne idugu belli olmayan gereksiz ve yaşlı kaleciye mi güveneceğiz.

Genç cocuklar demez mi ya bana hiç güvenmeyecekler diye bu ona guven kaybı vermez mi?
Hiç bu toplara girmeyip yedek kalecimiz ile devam edelim şu an kaleyi gözüm kapalı emanet ederim onun altina illa bir kaleci alinacaksa yine altyapimizdan cikmis herifler var onlardan birini geri cagirabiliriz
Olacaksa alt yapıdan olsun tabiki genç de olsa.

Ama maliyeti yüksek genç bir kaleci önerileri mevcut ki bunada karşıyım.

Ayrıca yaşlı kaleci az çok güven verir takımına. Bu kaleci üstelik Türkiye'de kupa kazanmış birisi olup Avrupa maç tercübesine bile sahip. Bedava ve az bir maaş ile gelecek ise neden olmasın?

Ha benim kişisel tercihim çipe ikinci kaleci kalmasıdır çünkü beğendiğim bir genç kaleci ama bir bakarsın çocuk gitmek ister.

İlk onbir de oynaya bilecek bir kulüpten iyi teklif almış olabilir. Oda 3-4 sene yedekte oturup kariyerinin tehlikeye atacağına bu tür teklifleri değerlendirmek isteye bilir.

Ozan meselesine girmek istemiyorum açıkçası. Elbette genç kaleci kendisini gösterip kaleyi kapma ihtimaline sahip ama kalende Muslera var iken bu olasılık çok düşük bir ihtimal olduğu gibi genç kalecilerin bu forma kapma yarışına zihinsel olarak hiç şansı yok. Çok büyük öz güven ve yetenekli değilse ben kimim ki Muslera gibi birisinden formayı kapalı bileceğim.

Bu çok normal bir durum ama.

Yedek oturmak için profil uygun. 30+ yaş ve yeterince ilk 11 tecrübesi var.

Genelde büyük takımlarda yedek kaleciler böyle oluyor. Genç kaleci için yedek olmak problem. Zaten fazla maçı yokken bir de oynamayınca gelişim falan olmuyor.

Bu çerçeveden bakarsak mantıksız bir hamle değil bana göre.

Yeteri kadar adam gibi türk oyuncumuz olmazsa, UEFA kadrosuna bile bildiremeyiz onu. Adam türkiye alt yapsindan degil diye ve tek 22 oyuncu bildirebiliyoruz diye, Batuhani falan kadroya alma durumunda kalmazmiyiz? 21 oyunc uyken 1 kendi alt yapimiz ve +3 türk takiminin alt yapisindan oyuncusu olmaliydi bu sezon. Gelecek Sezon toplam 4 yerine 5 oyuncuya yükselir normalde (25 oyunculuk kadroda 4+4 oluyor).

21 yasinda türkiyeye gelmis. Kaleci geliyorsa, bir türk takiminin alt yapisindan cikan herif olsun.

Yeteri kadar adam gibi türk oyuncumuz olmazsa, UEFA kadrosuna bile bildiremeyiz onu. Adam türkiye alt yapsindan degil diye ve tek 22 oyuncu bildirebiliyoruz diye, Batuhani falan kadroya alma durumunda kalmazmiyiz? 21 oyunc uyken 1 kendi alt yapimiz ve +3 türk takiminin alt yapisindan oyuncusu olmaliydi bu sezon. Gelecek Sezon toplam 4 yerine 5 oyuncuya yükselir normalde (25 oyunculuk kadroda 4+4 oluyor).

21 yasinda türkiyeye gelmis. Kaleci geliyorsa, bir türk takiminin alt yapisindan cikan herif olsun.
Alkan mi ne o oluyor mu?

Hmmm demek yedegin yedegi transferi he ?

Erkek cocugum olursa kendisine tek nasihatimdir; at kendini buyuklerden birinin ucuncu kalecisi olarak iceri, cok guzel para kas.

Oluyorda ama Rize 2022e kadar sözlesmesini uzatmis. Fazla para isterler normalde.

Altinordunun kalecisi nasil? Son 3 senede 2. ligde ortalami 1 gol bile yememis. Sözlesmesi 2020ye kadar ve 1. lige cikmazslarsa, normalde cok pahaliya patlamamalidir.

Belki Ismail Cipe + geri alma opsiyonu + az bir para deger mi o kaleci?

Üst Alt