# Fatih Tekke


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sarı-Kırmızılılar, F.Bahçeli Kazım’dan sonra bir başka büyük kulübe daha transfer taarruzunda bulundu.HTSPORFatih Tekke için Beşiktaş’la görüşen yönetim, bu oyuncuyla bugün-yarın imza atacak...Galatasaray, transferde hız aldı... Sessizliğini Colin Kazım transferiyle bozan Sarı-Kırmızılılar, günlerdir görüşme halinde oldukları Fatih Tekke’nin de işini bitirmek üzere. Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’le görüştüğü ve transferle ilgili olarak işi son aşamaya kadar getirdiği vurgulandı.Fatih Tekke’nin Beşiktaş’la problem yaşamasını fırsat bilen Sarı-Kırmızılılar, bu oyuncuyla da bire bir görüşerek

‘olur’ aldı. Eskişehirspor’un da peşinde olduğu Fatih’in G.Saray’a daha sıcak baktığı ifade edilirken taraflar arasındaki resmi imzaların bir-iki gün içinde atılması bekleniyor.
 
Cevap: Tekke'de Geliyor !gelsin be vallaha gelsin dünyada nekadar abuk sabuk topçu varsa gelsin zaten bizde bunları izlemek için yanıp yanıp tutuşuyoruz...
 
Cevap: Tekke de Geliyor !Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. :D O değil de bu haberi aralık başında falan yaptılar , Kazım ve Fatih Galatasaray'da diye. Hiç ciddiye almamıştım ama biri oldu.
 
Cevap: Tekke de Geliyor !Zaten ona buna eyvallah, iyi alternatif diye diye bu hale geldik. Baros'un sağ topuzu etmez.
 
Cevap: Tekke de Geliyor !Evet ama bence bu sezon artik gecti diyelim Tekke yi 1-2 sezon icin transfer edicemize Anili oynatalim daha iyi olur.Anıl'ı kazanalım derken kaybetme riskinin de olduğunu unutmamak lazım. Bu takımın ikinci golcüsü değil üçüncü golcüsü konumundadır bana göre Anıl. Yani M.Batdal'ın pozisyonunda.
 
Cevap: Tekke de Geliyor !Polat dün stadı gezdirirken bütün klüp başkanlarından 1 adet beleş futbolcu istemiş heralde:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt