# Fatih Tekke - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Tekke

Cevap: # Fatih Tekke

Genç oyuncu almak kolay mı? Takımı gençleştirsinler, güzel. Babel, Dos Santos, bunlar gibi adamları alamıyoruz işte. Alamıyorsak o zaman hiç oyuncu almayalım PAF'tan çıkartalım.

Yahu bir Tekke'yi alıp 2 sene oynatmanın neresi etik değil bunu anlamıyorum. Ha alınsın diye kendimi yırtmam, ama yabancı santrafor alamazsak, bari Fatih alınsın, faydalı olur, iyi transferdir, diyorum.

Bakın arkadaşlar, Barcelona'nın bu seneki forvetleri neydi?

Messi,

Henry,

Eto'o

Gudyosen,

Bojan Kirkic,

Hleb

Pedro Rodrigez,

Önde ki 3 lü oynayabilecek tam 6 adet oyuncu. Peki bizde?

Arda,

Kewell,

Baros

Özgürcan,

Başka? Aydın Yılmaz?..

Demek istediğim. Alkan arkadaşımızda dediği gibi, hem Avrupa, lig, lig kupası derken işimiz çok düşecek. Geçen sene Kewell stoper oynamak zorunda kaldı ki ne kadar sağlam kaç tane stoperimiz vardı. Şans bu belli olmaz...

Fatih Tekke alınsın anlamında söylemiyorum bunu. Ama forvet hattına en az 1 tane daha transfer şart.

Bakın arkadaşlar, Barcelona'nın bu seneki forvetleri neydi?

Messi,

Henry,

Eto'o

Gudyosen,

Bojan Kirkic,

Hleb

Pedro Rodrigez,

Önde ki 3 lü oynayabilecek tam 6 adet oyuncu. Peki bizde?

Arda,

Kewell,

Baros

Özgürcan,

Başka? Aydın Yılmaz?..

Demek istediğim. Alkan arkadaşımızda dediği gibi, hem Avrupa, lig, lig kupası derken işimiz çok düşecek. Geçen sene Kewell stoper oynamak zorunda kaldı ki ne kadar sağlam kaç tane stoperimiz vardı. Şans bu belli olmaz...

Fatih Tekke alınsın anlamında söylemiyorum bunu. Ama forvet hattına en az 1 tane daha transfer şart.

Transfer yapıcağız zaten,ama biz kanattada oynayabilen birini arıyoruz.

Transfer yapıcağız zaten,ama biz kanattada oynayabilen birini arıyoruz.

Ya geç bunları, sen mi yapıyorsun transferleri? Sanki Rijkaard'ın asistanı mübarek! :ka23:

Ben de Nonda ve Özgürcan ile bu sezon bitmez, bir santrafor daha lazım diyorum. Nonda habire sakat. Özgürcan'ın kadroya alınacağı ise muamma. Tek adamakıllı santrafor Baros! Başka gol atacak adam var mı? Hala kanatta da oynayabilecek adam arıyormuşuz! :D Güldürmeyin beni...

Fatih Tekke kesinlikle 4-3-3 oynayamaz sadece Baroşun yerine oynayabilir ama hem kanatta hem santrafor olarak oynayan birini alsak daha iyi değil mi?? Ama Fatih iyi oyuncudur.

Ya geç bunları, sen mi yapıyorsun transferleri? Sanki Rijkaard'ın asistanı mübarek! :ka23:

Ben de Nonda ve Özgürcan ile bu sezon bitmez, bir santrafor daha lazım diyorum. Nonda habire sakat. Özgürcan'ın kadroya alınacağı ise muamma. Tek adamakıllı santrafor Baros! Başka gol atacak adam var mı? Hala kanatta da oynayabilecek adam arıyormuşuz! :D Güldürmeyin beni...

Pardon transferi sen yapıyordun unutmuşuz.

Fatih Tekke kesinlikle 4-3-3 oynayamaz sadece Baroşun yerine oynayabilir ama hem kanatta hem santrafor olarak oynayan birini alsak daha iyi değil mi?? Ama Fatih iyi oyuncudur.

Pardon transferi sen yapıyordun unutmuşuz.

:f68.gif:

Kardeşim flood yapıp durmasan ne güzel olacak... Bıktık senin mesajlarını okumaktan ama...

Orada koskoca DÜZELT butonu var.

Ben kanattada oynayabilen biri dedim.Babel gibi,Govou gibi.

Fatihin futbolculuğuna bir lafım yok ama Ümit Karanı gönderip Fatihi alırsan gülerler adama

biz Owen, Babel gibi oyuncuları beklerken Fatih alınırsa şok olurum fatihe vereceğim parayı ki en az 2M bonservis kendisine de en kötü 1M versek 2 yıllığına anlaştığımızı farz ediyorum 4M o zaman ben olsam owena 4M imza parası veririm yıllıkta 3M verdimmi bu iş olur dünya gündemindede flaş haber olarak geçerim

Fatihin futbolculuğuna bir lafım yok ama Ümit Karanı gönderip Fatihi alırsan gülerler adama

biz Owen, Babeli gibi oyuncuları beklerken Fatih alınırsa şok olurum fatihe vereceğim parayı ki en az 2M bonservis kendisine de en kötü 1M versek 2 yıllığına anlaştığımızı farz ediyorum 4M o zaman ben olsam owena 4M imza parası veririm yıllıkta 3M verdimmi bu iş olur dünya gündemindede flaş haber olarak geçerim

Neden bu ekonomik şartlarda bu kadar maliyetli futbolcuların alınmasını bekliyorsunuz?

Üst Alt