Fatih Terim 10′u istiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim 10′u istiyor!

Cevap: Fatih Terim 10′u istiyor!

ucuzsa neden gelmesin? hedef neki bu sene sirf sampiyonluk degilmi? yeter de artar , seneye daha iyi transferler yapariz.

Israilli diye sorun falan cikmaz. Revivo da Israilliydi. Avrupalilari elestiriyoruz zencilere yaptiklarindan dolayi, ordaki gurbetcilere yaptiklarindan dolayi biz* de onlara benzememisizdir umarim. Bir yerde politik aciklamalari falan varsa bilmiyorum.

Terim cok istemiyordur. Arshavin, Podolski, Reyes gibi isimler olmadigi icin sol acik ihtiyacini Benayoun, Riera gibi bir isimle kapamayi dusunuyordur sadece.

* biz derken Galatasaray taraftarini degil Turk halkini kastediyorum.

Sakatlık problemi önemli bir ölçüde değilse alınsın, yoksa adam zaten 31 yaşında bir fayda sağlamaz.

Israilli diye sorun falan cikmaz. Revivo da Israilliydi. Avrupalilari elestiriyoruz zencilere yaptiklarindan dolayi, ordaki gurbetcilere yaptiklarindan dolayi biz* de onlara benzememisizdir umarim. Bir yerde politik aciklamalari falan varsa bilmiyorum.

Terim cok istemiyordur. Arshavin, Podolski, Reyes gibi isimler olmadigi icin sol acik ihtiyacini Benayoun, Riera gibi bir isimle kapamayi dusunuyordur sadece.

* biz derken Galatasaray taraftarini degil Turk halkini kastediyorum.

avrupalılar ama zenciler kendilerine hiçbir şey yapmadıkları halde hor gördükleri için ırkçılık yapıyor bizimkiyle aynı şey değil israil ile Türkiye arasındaki gerilim revivo oynadığı zaman bu kadar değildi ama şuan benayoun Türkiye'ye gelirse çoğu kişi soğuk bakıcak +tribünlerin tepkisini illaki alıcaktır her maç +yaşından ötürü istemiyorum benim görüşüme görede yıldız transfer filan olmaz benayoun culio'nun israilli versiyonu tek farkı israilli olması lobisi iyi olduğu için iyi takımlarda oynuyor..

avrupalılar ama zenciler kendilerine hiçbir şey yapmadıkları halde hor gördükleri için ırkçılık yapıyor bizimkiyle aynı şey değil israil ile Türkiye arasındaki gerilim revivo oynadığı zaman bu kadar değildi ama şuan benayoun Türkiye'ye gelirse çoğu kişi soğuk bakıcak +tribünlerin tepkisini illaki alıcaktır her maç

Adamin politik gorusunu bilmiyoruz. Bizim ulkede herkes ayni goruste mi. Orda da var cok insan kendi hukumetini elestiren. Varsa bir aciklamasi tamam da, diger turlusu yargisiz infaz.

Bence de yetenekli degil, Pinoyu oynatsalardi solda daha isterdim acikcasi.

Adamin politik gorusunu bilmiyoruz. Bizim ulkede herkes ayni goruste mi. Orda da var cok insan kendi hukumetini elestiren. Varsa bir aciklamasi tamam da, diger turlusu yargisiz infaz.

Bence de yetenekli degil, Pinoyu oynatsalardi solda daha isterdim acikcasi.

Benayoun uymaz Türk takımlarına hem fiziki yapısı hem yaşı hem pasaportu gereği, benim görüşüm bu saygılar..

Ahuhahahah:D:D Ozan pukli döktürmüş yine şaşırmadım:asd::asd: 8 senedir premier ligde oynayan adamın fiziği bizim lige yetmeyecek iyiymiş. Fazla fazla yeter, zaten Benayoun oyun içinde çok çalışkan bi oyuncudur her zaman. Premier ligden sonra burası çerez gelir ona hiçbişey olmaz.

Oha faşo bile varmış forumlarda :D

Faşo derken sanırım Faşizm'den bahsediyosun Allah aşkına aç bi kitap oku Faşizm neymiş faşizm aşırı milliyetçilikten öte birşey piskopatlıkdır bizim burda yaptığımızın Faşizm ile hiçbir alakası yok bu milliyetçiliktir..

Ahuhahahah:D:D Ozan pukli döktürmüş yine şaşırmadım:asd::asd: 8 senedir premier ligde oynayan adamın fiziği bizim lige yetmeyecek iyiymiş. Fazla fazla yeter, zaten Benayoun oyun içinde çok çalışkan bi oyuncudur her zaman. Premier ligden sonra burası çerez gelir ona hiçbişey olmaz.

Ooo Ajdar yunus reyizde burdaymış :asd: fizik derken sakatlık bazında söylemiştim sakatlanma ihtimali yüksek bir adam bizim lig zaten sert bir lig dökülür burda lincoln'un anasını ağlattılar 2 yılda..

Faşo derken sanırım Faşizm'den bahsediyosun Allah aşkına aç bi kitap oku Faşizm neymiş faşizm aşırı milliyetçilikten öte birşey piskopatlıkdır bizim burda yaptığımızın Faşizm ile hiçbir alakası yok bu milliyetçiliktir..

Alinma ama sizin milli takima nasil koyduk diyen adamin resmini avatar yapiyorsun, sonra milliyetcilikten bahsediyorsun.

Bence adamin pasaportuna bakmak yanlis transfer yaparken. Sporun ramacina, ruhuna aykiri.

Üst Alt