Fatih Terim, 3.5 Milyon Euro Tazminat Alacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, 3.5 Milyon Euro Tazminat Alacak!

manset-fotografi-405.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya geldi. Terim karşılıklı anlaşarak Milli Takım'ı bıraktı

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent’teki tesislerinde bir araya geldi ve Milli Takım’ı bıraktı. Terim’in federasyon ile anlaşarak milli takımı bıraktığı öğrenildi.

3.5 MİLYON EURO ALACAK

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in, TFF’den alacağı tazminat belli oldu. Spor Arena’nın edindiği bilgiye göre Fatih Terim, tazminat olarak federasyondan kalan 1 yıllık sözleşmesine karşılık 3.5 milyon Euro alacak.

AMKSPOR

çalışmadığı sezonun parasını almaz fatih hoca böyle bir hadise görülmemiştir daha önce kaynak sporarenada iyimiş hea

Tazmiant filan alacağı yok karşılıklı fesh ettiler sözleşmeyi 2 tarafında bir birinden tazminat hakkı doğmadı ...

Sürekli vatan millet edebiyatı yapan birinin alması şık olmaz. Alacağını da zannetmiyorum.

Bunları geçmek gerekiyor abi. Yaptığımız iş profesyonel. Sözleşmesinde öyle madde varsa, etik çerçevesinde yerine getirilmeli diye düşünüyorum. Almaması olay olmalı, alması değil. Bunun vatan ve milletle alakası yok gözümde. Edebiyat yapsın yapmasın, sonuçta o sözleşmeyi zorla almadı adam. Adı üstünde zaten, sözleşme. Arkasında durmak gerekir.

o parayı alacak kuruşu kuruşuna almaz diyenler neye istinaden almaz diyor onu anlayamadım bugüne kadar nerede parasını almadan gitmiş?Adamın gözünü para bürümüş hayatımda bunun kadar paraya tapan başka bir adam görmedim.

Bunları geçmek gerekiyor abi. Yaptığımız iş profesyonel. Sözleşmesinde öyle madde varsa, etik çerçevesinde yerine getirilmeli diye düşünüyorum. Almaması olay olmalı, alması değil. Bunun vatan ve milletle alakası yok gözümde. Edebiyat yapsın yapmasın, sonuçta o sözleşmeyi zorla almadı adam. Adı üstünde zaten, sözleşme. Arkasında durmak gerekir.

Bencede öyle. Milli takım olayının aşırı abartıldığını da düşünüyorum aynı zamanda, ama işte Fatih Terim'in açıklamalarını hatırlarsan kendisi öyle bakmıyor olaya... Kutsiyet atfediyor adeta. Eğer öyle konuşuyorsan o tazminatı da almayacaksın.

Yoksa tabiki profesyonellik parayı almasını gerektirir, ona itirazım yok.

Benim vergimle haketmeyeni zengin edenin de haketmediğini yiyenin de boğazından çıksın inşallah...

Başakşehir, Akhisar Belediye, Osmanlıspor gibi örnekler varken Terim'e sıra gelmez orada. Son 20 yılda Türk futbolunda hangi başarı varsa %90'ında adamın adı var.

Aldığı ücret fazla vs girersek hiç bir iş yapmayan Mustafa Denizli gibilerine ne diyeceğiz. Rize de bile 2.000.000 Dolar alıyordu TFF de iken adam.

Üst Alt