Fatih Terim: "3 puan alınınca sahada her şey yolunda diye düşünüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok kasıyosunuz hocadan farklı şeyler istiyorsunuz eldekilerle ancak bu şekilde kazaniyosun. Daha farklı oyunla kazanmak istiyosaniz hocayla değil sadece daha farklı oyuncular lazım.

Fatih Terim: "Biz zaman zaman çok iyi oynuyoruz. Lige de çok iyi başladık ama daha önce dediğim gibi, haftada 3 maçı kaldıracak durumda değildik. Onun için hem Avrupa, hem lig aynı anda biraz zor geldi. Sakatlıklar olunca, doğal olarak bazen takımı yapmakta zorlanıyorsunuz."

Fatih Terim: "Ezbere oynayan bir takımdan pandemi ile birlikte geriye düşen, ayakların kırıldığı, 6-7 aylık sakatlık dönemleri yaşadık. Sakatlık olmasın, biz gerisini hallederiz."

Hey gidi... 2012 model FT'nin kazanılan ama bırak böyle leş oyunu, vasat oyunlara karşı bile tahammülü olmazdı. Şimdiki hale bak...

bence hocayı tanımıyorsunuz

hocanın tahammülü olmayan şey eleştiri 2012de de böyleydi hatta 2000den sonra hep böyle

bir tür yolunuz yoktu yol yaptım ne istiyorsunuz nankörler sendromu

o gazeteci o soruyu sormasa kendi kendine oyunun kötülüğünden bahsedebilirdi ve memnuniyetsizliğini dile getirebilirdi

ama katlanamadığı şey karşısında birinin el pençe divan durmadan (ki bundan bile emin değilim belki de adam önce 50 kere yalayıp böyle soru sormuştur) kendisine eleştiri mahiyetinde bir cümle kurması

gazeteci sadece böyle bir cevapla geçiştirdiyse kendini şanslı saymalı

kazandık ama ne

al sana ama deyip hareket çekebilirdi

bence hocayı tanımıyorsunuz

hocanın tahammülü olmayan şey eleştiri 2012de de böyleydi hatta 2000den sonra hep böyle

bir tür yolunuz yoktu yol yaptım ne istiyorsunuz nankörler sendromu

o gazeteci o soruyu sormasa kendi kendine oyunun kötülüğünden bahsedebilirdi ve memnuniyetsizliğini dile getirebilirdi

ama katlanamadığı şey karşısında birinin el pençe divan durmadan (ki bundan bile emin değilim belki de adam önce 50 kere yalayıp böyle soru sormuştur) kendisine eleştiri mahiyetinde bir cümle kurması

gazeteci sadece böyle bir cevapla geçiştirdiyse kendini şanslı saymalı

kazandık ama ne

al sana ama deyip hareket çekebilirdi
Yav o dönemlerde en azından kötüye kötü diyordu. Şimdi leş gibi futbol oynuyoruz, adam iyi oynuyoruz sanıyor.

Üst Alt