Fatih Terim, 6 İsimle Yolları Ayırma Kararı Aldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, 6 İsimle Yolları Ayırma Kararı Aldı!

1523355283074.png

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı kırmızılı ekipte önümüzdeki sezon için 6 isimle yolları ayırma kararı aldı. Galatasaray, Süper Lig'de şampiyonluk yarışını sürdürürken bir yandan da önümüzdeki sezon için çalışmalara başladı.

Hürriyet'in haberine göre; Fatih Terim, Galatasaray kadrosundaki 6 isimle önümüzdeki sezon çalışmak istemiyor.

Fatih Terim'in 18 maç oynarsa sözleşmesi uzayacak Latovlevici'nin bu sayıyı doldurmasına izin vermeyeceği ve ayrılığı kesinleşen ilk isim olduğu iddia edildi.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek bir çok oyuncusu bulunan Galatasaray'da Tarık Çamdal, Cedrid Carasso, Hakan Balta, Eray İşcan ve Umut Gündoğan'ın ise yolların ayrılacağı diğer isimler olduğu belirtildi.

Donk, Yasin Öztekin, Koray Günter ve kiralık olarak forma giyen Jason Denayer'in durumuysa sezon sonunda belli olacak.

Goal

Feguli, Belhanda, Selçuk, Eren, Tolga. Bu heriflerden kurtulmadığımız sürece bi yol olmaz. Özellikle saydığım ilk 3 isimin banko gitmesi lazım.

Bu sene şampiyon olur muyuz olmaz mıyız Uefadan ceza alır mıyız almaz mıyız bunlar çok belirleyici olur,Ceza falan gelirse bu seneki kadroyu bile zor bulabiliriz

Bunlar geçici çözümler bu takımdan gitmesi gereken en az 15 oyuncu var. Hatta fiyat performans durumuna bakılsa kazandığı maaşı hak eden max. 1-2 oyuncu vardır. Senelerdir yatarak para kazanan, aldığı maaşın çok altında performans veren bir sürü oyuncu mevcut. Bu arkadaşlar takımdan gönderilmeden hiçbir şey düzelmeyecek günü kurtarmaya devam.

Savunmaya Ujfalusi karakterinde, orta sahaya Melo karakterinde bir adam lazım. Kilit özellik liderlik. Takımın en büyük eksiği saha içi liderliği. Scout sadece teknik özellikleri değil mental özellikleri de gözlemler. Eminim doğru bir araştırmayla uygun maliyetli oyuncular bulunabilir. Yeter ki menajerlerin kucağında gezmeyelim. Olası bir transfer sınırlamasında öncelikle Rodrigues daha sonra sırasıyla Belhanda ve Feghouli finansman yaratmak amacıyla satılabilir.

Belhanda
Feghouli
Rodrigues
Mariano

Gider.

Muslera
Fernando
Gomis
Serdar

Dışında 11 için kalacak adam olduğunu düşünmüyorum. Nagatomo belki o da iyi niyetinden. 2 kanat ,1 orta saha, 1 forvet, 1 yedek kaleci, 1 stoper , 1 bek alırız transfer yasağı gelmezse.

Linnes
Selçuk
Donk
Tolga
Maicon
Sinan

Rotasyona kalır.

Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Linnes, Selçuk, Fernando, Belhanda, Feghouli, Rodrigues, Gomis, Sinan, Tolga, Yasin transfer teklifleri dışında kadroda kalırlar. Geri kalanları bilmiyoruz.

Geçen seneki gibi sıfırdan kadro kurmamızı gerektirecek bir durum yok. Nagatomo ya da başka bir sol bek,bir adet Maicon ve Serdar ile en azından eşit seviyede stoper, 8 numara, 1 kanat ve 1 santrafor acil ilk transfer hedefleri olur.

Her sene aynı hayalleri kuruyorsunuz da

Zaten sezon başı bir ton para harcadık transferlere,üstüne üstlük oyuncu maaşlarını adam satarak karşılayabildik.Uefa'dan ceza yeme riskin var merak ediyorum hangi parayla bu değişimi yapacağız ?

Her sene aynı hayalleri kuruyorsunuz da

Zaten sezon başı bir ton para harcadık transferlere,üstüne üstlük oyuncu maaşlarını adam satarak karşılayabildik.Uefa'dan ceza yeme riskin var merak ediyorum hangi parayla bu değişimi yapacağız ?
Yazdım üstat güneş balçıkla sıvanmaz diye açtığım başlığın ilk mesajı gayet mantıklı hem değişim yapabiliyorsun hem üzerine minimum 15 milyon euro bonservis geliri elde ediyorsun hem de 1 milyon euro kadar maaş bütçeni değiştiriyorsun...

Yazdım üstat güneş balçıkla sıvanmaz diye açtığım başlığın ilk mesajı gayet mantıklı hem değişim yapabiliyorsun hem üzerine minimum 15 milyon euro bonservis geliri elde ediyorsun hem de 1 milyon euro kadar maaş bütçeni değiştiriyorsun...

Göz gezdirdim yine de o isimler kolay kolay gelmez Tr ye bizim şu şartlarda adam satmadan birini almamız imkansıza yakın

Üst Alt