fatih terim adam eder - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fatih terim adam eder

hqdefault.jpg

+Cinayet saatinde ne yapiyordun?
- Madam tokatliyordum
+Cinayet saatini nerden biliyorsun ?
- Ben hep Madam tokatlarim

Galatasaray başarılı olacaksa,hatalarını tekrarlamayacaksa o da gelebilir ama keramet onda değil Terim'in ekibinde bu 2014-2015 sezonunda çok net görüldü.Olay burada şahıs değil Galatasaray'ın başarısı.
Burda takılıyoruz ediyoruz dediğinde haklısın sadece keramet onda değil kısmına katılmam.

Son söylediğin gibi önemli olan takımın başarısı

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burda takılıyoruz ediyoruz dediğinde haklısın sadece keramet onda değil kısmına katılmam.

Son söylediğin gibi önemli olan takımın başarısı

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Keramet onda değil derken,futbolda sportif anlamda.Yoksa GsStore benim gördüğüm en iyi dönemini geçirmişti 2012-2014 arası.Nurettin Kantarelli'yi getirmede Aysal'ın da payı vardır muhakkak.Bu tarz işletmecilik gerektiren konularda zaten kimse bir şey diyemez ama 'başarı' konusunda keramet çok net Terim ve onun ekibinde.Ligde dahi saçma sapan top oynayan,3-4 yiyen takımı Terim'in ekibi devraldı da şampiyon yaptı o sezon.O yönetim değişikliği olmasa şimdiki gibi olmasa da kötü olurduk yine,ivmemiz düşüşe geçmişken aldığımız bir şampiyonluktu 2014-2015,yoksa tüm suçu Dursun'a atmak yersiz.Zaten düşüş trendindeydik çoktan.Eksi averaj rekoru,Başakşehir'den 4 Trabzon'dan 3 diğer maçlarda zoraki galibiyetler oynanılan iptidai futbol falan unutulmasın.

Mancini'nin konuyla ilgili en ufak alakasını söyler misin? Ayrıca hiç kimse, hiç kimseyi sevmek zorunda değil. Yeter ki sevmediği halde objektifim ayağı yapmasın kimse.

Zaten Terim'i sevin falan dediğim yok,Mancini'nin de direkt konuyla alakası yok ama bu absürt durumu dillendirip eleştirmek de benim hakkım buna da kimse karışamaz.

Fatih Terim Düşmanlarına Tudor müstehak.Onlar Zaten İmparatoru hak etmiyor.Kuşlardan birinde böyle bir hoca olsa 6 sezon şampiyon yapsa üstüne uefa kupasını kaldırsa adama ''NE YAPARSA YAPSIN'' taparlardı.İçimizdeki irlandalılara gelde anlat.

Üst Alt