fatih terim adam eder - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fatih terim adam eder

Fatih Terim Düşmanlarına Tudor müstehak.Onlar Zaten İmparatoru hak etmiyor.Kuşlardan birinde böyle bir hoca olsa 6 sezon şampiyon yapsa üstüne uefa kupasını kaldırsa adama ''NE YAPARSA YAPSIN'' taparlardı.İçimizdeki irlandalılara gelde anlat.

Bu kadar imrendiğinize göre kuşlardan birine taraftarlık etmenizi öneririm o zaman.

Üye olduğun tarihten itibaren başlayarak bana bir tane Terim'i aşağıladığım mesajı gösterebilir misin?

Yav direk aşşağılama yok tabi ima var.Para mevzuları filan falan.Ancak hiç hoş değil.bizim sahip çıkmamız lazım hocaya şu anda hem onun bize hem de bizim ona ihtiyacımız var şu dönemde.Tudor la bir dakika bile kaybetmememiz lazım.

Yav direk aşşağılama yok tabi ima var.Para mevzuları filan falan.Ancak hiç hoş değil.bizim sahip çıkmamız lazım hocaya şu anda hem onun bize hem de bizim ona ihtiyacımız var şu dönemde.Tudor la bir dakika bile kaybetmememiz lazım.

Terim nereye ait olduğunu, aslında kimlerin kendisine düşman olduğunu anlamıştır umarım. 70'inden sonra adını duyduğumuz bir adamla ego mücadelesine girip kendini bitirmeyecekti.

Al bu konuyla ilgili attığım tek mesaj herhalde. Benim için sahip çıkma mevzuları falan artık boş işler olarak havada kaldı. Kendisini hala seviyorum; ama kırgınlığım hiçbir zaman geçmeyecek.

Daha ayrıldığı gün ben burada bütün gitmesine sevinenlerle tartışıyorduk, hatta o zamanlar forum genellikle Aysal taraflı olduğu için uzun süreli ceza bile yemişliğim vardır. Ama kendisine yakışmayacak işlere girdi. Ne olursa olsun o 4 maçlık imzadan sonra Milli Takım ile sözleşme imzalamayıp dinlenmesi gerekiyordu. Birkaç ay önce laf soktuğu adamla aynı masaya oturup kameralara sırıttığı gün savunmayı bıraktım. Bundan sonra gelse de olur, gelmese de; Galatasaray başarılı olsun yeter.

@Younès Belhanda
@Papa Alioune Ndiaye
@Sofiane Feghouli
@Tak
ım

Hepinizi Adam edecek Imparator!!!

Son düzenleme:

151500127484.jpg

Üst Alt