Fatih Terim Başarılı Olur mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Başarılı Olur mu?

F.T.?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
a8a8aa063d37302e2f9df5b8dfa65805_clipart-of-little-guy-with-a-question-mark-k6155381-search-clip-question-mark-guy-clipart_170-170.jpeg
fatih-terim_7449_186.jpg
a8a8aa063d37302e2f9df5b8dfa65805_clipart-of-little-guy-with-a-question-mark-k6155381-search-clip-question-mark-guy-clipart_170-170.jpeg

Dursun'un seçime gitmeden önceki yönetimiyle olamazdı.Ama yeni gelecek yönetim çok önemli,hocaya yakın,ağırlığını koyacak isimler gelirse olur.

Kadromuzu düşünüyorum bir de Fatih Terim'i sabırsızlanıyorum.

Tek bişey istiyorum tek bişey 17-18 Marttaki maçı ezerek kazanalım yeter.

Büyük ihtimalle başarılı olur. En azından kötüye doğru giden süreci kırmış oldu. Takım psikolojik olarak çok yıpratıldı Tudor üzerinden. Sırf bunu engellemesi bile başarıyı getirecektir zaten.

göztepe maçında bile sahadaki futbolda gözle görülür bir değişimi hemen göreceğiz ! terim geldikten sonra bizi sadece hakem faciaları yıkabilir ! ancak işi sağlama almak için hiç olmazsa çok kaliteli bir solbek mutlaka alınmalı !! terimin rodriges ve yasinden çok daha fazla katkı alabileceğini düşünüyorum hatta sinan eren bile zaman zaman katkı verecek duruma gelebilir terimle !! ama solbek konusunda terim bile çare üretemez !!

Sinan
Feghouli
Ndiaye

Döneminde parlayabilir.

Başarılı olur mu kısmı ise çok net değil.

1. Taraftar iki kötü sonuçta ve hatta şampiyonluk kaçsa dahi arkasında durmalı

2. Yönetim muhakkak değişmeli Dursun’suz olursa daha makbul

3. Albayrak da geri dönmeli.

4. İdeal kadroya sol bek, ve liderlik ruhu olan bir 8 numara kesin alınmalı. Kanat transferi de düşünülmeli.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun denen uğursuz ve cenabet herife rağmen başarılı olabilecek yegane teknik direktörlerden biri, kim bilir belki de teki olduğunu düşünüyorum.

sent via GSC

Asamoah
Emre mor
Genç alternatif forvet

Yeterli olacaktır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt