Fatih Terim Basın Toplantısı Düzenledi


-Arda'nın aklımızda olmayan gidişi ile daha acil transfer ihtiyacımız doğdu.-Ben takımımdan memnunum, kim giderse gitsin, Galatasaray Galatasaray'dır.-Anormal rakamlı transferlere başta ben hayır diyorum.-Eboue bir kaç güne kadar aramıza katılabilir.-Basında çıkan çoğu isimlerle ilgilenmedik.-Milli takımda oynayan oyuncularımızdan bende memnunum.-Baros'tan memnunuz o da bizden memnun. Oynayan bir Baros'a her zaman ihtiyacimiz var.
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı Düzenledi''Baros'tan memnunuz o da bizden memnun. Oynayan bir Baros'a her zaman ihtiyacimiz var''
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı DüzenlediBu basın tam bir mal.Hep aptalca sorulardan bıktık arkadaş.Sorsana Arda gittikten sonra yabancı kontenjanını hangi bölgelerde kullanacaksın diye,sorsana defansa takviye yapmayı hiç düşünmüyormusunuz diye,sorsana arshavini.Nerde mal mal sorular gidiyorlar onları soruyorlar arkadaş.
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı Düzenledi"Birileri gitti diye ağlayacak halimiz yok. Kim giderse gitsin, Galatasaray Galatasaray'dır"
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı DüzenlediArshavin gelmeyecek.Diğer isimler gelebilir.Ben böyle anladım.
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı Düzenledi-Arda'nın aklımızda olmayan gidişi ile daha acil transfer ihtiyacımız doğdu.Şu söz herşeyi anlatıyor.
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı DüzenlediBaros kalacak sanırım, Baros şuan mutlu ve iyi çalışıyormuş.
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı DüzenlediKeita taraftarın sevdiği bir oyuncu,gittiğinde üzülmüşlerdi vb. dedi,çalışma var dedi,olumlu gibi geldi bana.
 
Cevap: Fatih Terim Basın Toplantısı DüzenlediStancu için 2 hazırlık maçı sonrasında net kararını vericek.

Barosdan memnunuz o da bizden.

Arshavinin kim istemez ama şartları uygun değil.
 
Üst Alt