GSC Haber - Fatih Terim, Başkanlık İçin Hazırlanıyor İddiası - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Fatih Terim, Başkanlık İçin Hazırlanıyor İddiası

ftsporun gazını almak için yapılmış bir haber. Maaş almadığı bir görevi yapacağını sanmam. Yapsa bile evlatları koruma ve yaşatma derneğine dönüştürür kulübü. Ne ekonomi bilgisi var, ne oyuncu seçimi konusunda başarılı ne de liyakata önem verme gibi bir özelliği var. Uzak durması gerek.
.

Dinçer Azaphan ı da ekibine alır mı
bu haluk un programına katıldığında soruyu sormuşlardı. elmas ekibinde sizi isterse katılır mısınız diye. kesinlikle hayır dedi. peki yarın öbür gün terim yönetimine isterse ne düşünürsünüz dediklerinde fatih terim istiyorsa yönetime girerim diye cevapladı.
terim i gönderdiklerinde judoyla anlasma yapıyordu canlı yayında. eğer daha önce bundan haberim olsa anlaşmayı başka güne ertelerdim çok üzüldüm vs dedi.

dinçer in gs sevgisi sorgulanmaz herhalde de terim e de bir kadar sevgisi var. erden timur un da benzeri bir şeyi hissettiğini tahmin ediyorum.

yalnız olursa başkan mevcut durumda sürekli ceza alır terim. aziz yıldırım sahaya karışıyor haberleri dönüyordu ya zamanında beteri olabilir. ben sadece baskanlık yapacağını sanmıyorum sahaya karışma ihtimali yüzde yüz. hak yedirmez, pısırık davranmaz amma bunun sonuçları nası yansır kulübe bir gün gerçekleşirse bu olay görürüz. yakın zamanda çok mümkün görmediğim bir durum.

Basın Gedson sonrası reyting potansiyeli olan yeni haberleri empoze etmeye başladı taraftarlara. Ayrıca yüzlerce yayıncı var ve bunlara konuşulacak malzeme de lazım.

Fatih Terim bu saatten sonra ne başkanlıkla nede hocalıkla uğraşmaz.Emekliliğe ayrılıp parayı ezme zamanı geldi geçiyor..

1 gece ansızın teknik direktör görevden affını isteyebilir Ya da sampiyon olduktan sonra teknik direktore o mu sampiyon yaptı falan diyebilir ya.

Hoca yapısı gereği tek adamdır. Baskanlik yapacaksa bize yararı dokunacak tek yer tff olabilir, o da mevcut iktidar giderse.

Liyakate dayalı çalışacağını bilsem en iyi başkanlığı kendisi yapar. Hem paralı adamları yanına çeker hem lafını sakınmaz kimseden. Aday olursa da genel kuruldan ciddi destek alır. Bir kısmı zaten FT'ci olduğundan, bir kısmı da hiçbir başkanla çalışamadın al başkanlık yap da görelim diyerek oy verir. Kısa vadede böyle bir girişim beklemiyorum ama.

bunun olablitesini düşünen (en azından şu an) ya duruma objektif bakmıyordur , ya da Galatasaray'ın sadece futbol kulübü olduğunu düşünüyordur.

Onlarca mali detay , proje detayları vs, gelirler giderler , sponsorluklar bilmem neler - FT niye uğraşsın bunlarla. Sadece futbol değil iş.
Yok yere hedef tahtası olmasına gerek yok bana göre. Başkan değil yönetici olarak görev alması bambaşka bir şey bu arada ama başkan olarak ne aday olur , nede seçilir. Mantıklı düşünün bence.

Başarısız sezon içinde sürekli yeni konular şişirilip gündem yaratılıyor, çok uyuz oluyorum.

Üst Alt