Fatih Terim, Belhanda'yı Yedek Kulübesine Çekiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Belhanda'yı Yedek Kulübesine Çekiyor

Belhandanın yedeğe çekilmesi felakete yol açar. Topu 2.bölgeden 3.bölgeye taşıyan oyuncu. Kasımpaşa sendromu yaşanır tamam sorumsuz ama onsuz hücum üretkenliği 0a iner

Belhanda iyi değil ama yerine oynatacak daha iyi oyuncumuz ve sistemimiz yok mecbur oynamak zorunda. Kesilmesi gereken isim Selçuk. İnsanların zihninde pasör, iki yönlü oyuncu olarak yer etmiş bu kırılamıyor. Hiçbirini yapamıyor bu adam.

Belhandayı begenmeyen biri olarak söylüyorum ev sahibi olduğumuz maclarda belhanda oynamalı sıkıntı deplasmanda orda hayalet gibi tıpkı feghouli gibi ama iç sahada taraftarın gazıyla zaman zaman etkili oluyorlar

Prensi selçuk'u 10 numaraya çekerek, önümüzdeki senenin provasını şimdiden yapıyor.

İnanılmaz bir Belhanda nefreti var, inanılmaz. Donk - Selçuk ikilisiyle ancak bam güm doldur boşalt oynanır. Seversiniz veya sevmezsiniz topla takımı ileri taşıyan en önemli isim şu anda Belhanda. Hakeza önde baskı için yine önemli. Başakşehir maçı özelinde Belhanda'nın oynatılmaması skandal bir karar olur. Evet mental problemleri var ama onu çözmek de teknik ekibin işi artık.

Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

Belhandada artık suç bulmuyorum ben suç tudor denen dangalakta sorumluluk almaktan kaçan, korkak, hayalet modu çok seven tüm topçuları doldurmuş takıma belhanda oynasa da oynamasada takım güzel oynamaz.

Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

Belhandada artık suç bulmuyorum ben suç tudor denen dangalakta sorumluluk almaktan kaçan, korkak, hayalet modu çok seven tüm topçuları doldurmuş takıma belhanda oynasa da oynamasada takım güzel oynamaz.
10 numara, takımda çok önemli bir oyuncudur, 10 numarayı bulmak kolay bir şey değil; ama bana göre en iyisi zaferi kazanabilecek takımı kurmak, ruhu vermek en zor olaydır. Yaptığına inanacak, devamlılığı olacak bir takım ruhu sağlamak en zor olaydır. Çok iyi oyuncu ararsan bulunur, zor ama bulunur. Bir planlama içerisinde çalışılırsa mutlaka oyuncu bulunur, benden önce de 10 numara bulunduğu gibi, beni buldukları gibi...
Gheorghe Hagi

------------------gomis----------------

rodrigues--------feghouli---------sinan

-----------donk-------fernando---------

nagatomo----serdar----maicon--- mariano

-----------------muslera------------------

Üst Alt