Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Biz istemedikce kimseye veremezler Arenamizi. Klubun sahibi taraftar olduguna gore bizim dedigimiz olur. Yeterki tepkimizi, agirligimizi ortaya koyalim.

Bu arada baski yapan siyasilere opuyorum!

GSC yonetimi bunu anasayfa'ya koysaniz .. Hic olmazsa tepkimizi dile getirelim

GALATASARAY.ORG'TA YER ALAN BİZE YAZIN KÖŞESİNDEN VEYA INFO@GALATASARAY.COM 'A MAİL ATARAK;

KATEGORİ: YÖNETİM - KULÜP KONULARI

KONU : TÜRK TELEKOM ARENA

"GALATASARAY SPOR KULÜBÜNE

Son dönemlerde gerek görsel gerekse yazılı basında, Beşiktaş Jimnastik Kulübünün yeni stadlarının yapım aşamasında geçici bir süreliğine de olsa maçlarını Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynamak istediklerine dair talepleri olduğu konuşulmaktadır.

Ali Sami Yen stadımızdan ayrılacak olmamızın acısını içimizde tutarak 15 senedir özlemle ve gururla beklediğimiz yeni mabedimizin daha sevincini bizler tam yaşayamamışken, başka takımların bu stadda hangi şartta ve hangi sebepte olursa olsun lig maçları yapma ihtimali ben ve benim gibi binlerce GALATASARAY taraftarını huzursuz etmektedir. Bu tür istek ve uygulama taraftarlarımız tarafından kesinlikle kabul edilemez.

Gerekli açıklamaların derhal yapılmasını rica ederim.

İSİM:

SOYİSİM:

Beşiktaş kumda oynasın

Bizim stadımızda ne işi var bu şikecilerin? Kumda oynasalar daha iyi değil mi? İstanbul da zaten deniz boşuna mı var?

Yönetcilerimizden biri açıklama yapsın " gidin kumda oynayın " diye, yoksa dilenmekten vaz geçmeyecekler.

Cevap: Beşiktaş kumda oynasın

Arena'yı veriyorsak Muslera'yı da verelim. Benim için aynı durum yani hiç bir farkı yok.

Oldu olacak Beşiktaş için transfer de yapalım.

Daha yaklasik 1 ay önce kendi stadlarinda bizim oyuncularimizi dövmeye calisan tinercilerle stadimizi paylasacagiz?

Hocam böyle sosyal konuları deşmemekte fayda var. Bir kere artık taraflara bölündü. Bunu hemen şimdi düzeltemeyiz. Dolayısıyla böyle konularsa bugün için olabilirliği taraftarlar bakımından imkansız konular. Ayrıca takımın faydasına değil; ki taraftarların kombine alma, storelarda alışveriş vs vs. Yani taraftarları herşey yoluna girmişken ürkütmeninde manası yok.

fatih hoca olmadı bu açıklama galatasaray camiasını taraftarını çok yaraladı.

Benzer şeyleri yazacaktım, iyi özetlemiş arkadaş.

Portala arkadaşımızın adını belirterek bu yazıyı koysak, mahsuru olur mu acaba?

Sorun olacağını sanmıyorum ama forumun ortak tepkisini yansıtan ve daha çok yönetime uyarı niteliği taşıyan bu ya da bunun gibi bir yazının portalda sabit bir şekilde yer alması çok yerinde olur.

Mail icin konu acilsa? Galatasaray.org'a mesaj atip tepkimizi dile getirelim.

Diger Galatasaray Forumundan aldigim mail var. Bunu gonderelim veya baska bir mail yazalim

Bir mail organizasyonu başlatılıyor, yavaş yavaş.. Tepki göstermek isteyen arkadaşlar aşağıdaki gibi kulübe gerekli tepkilerini gösterebilirler.

GALATASARAY.ORG'TA YER ALAN BİZE YAZIN KÖŞESİNDEN VEYA INFO@GALATASARAY.COM 'A MAİL ATARAK;

KATEGORİ: YÖNETİM - KULÜP KONULARI

KONU : TÜRK TELEKOM ARENA

"GALATASARAY SPOR KULÜBÜNE

Son dönemlerde gerek görsel gerekse yazılı basında, Beşiktaş Jimnastik Kulübünün yeni stadlarının yapım aşamasında geçici bir süreliğine de olsa maçlarını Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynamak istediklerine dair talepleri olduğu konuşulmaktadır.

Ali Sami Yen stadımızdan ayrılacak olmamızın acısını içimizde tutarak 15 senedir özlemle ve gururla beklediğimiz yeni mabedimizin daha sevincini bizler tam yaşayamamışken, başka takımların bu stadda hangi şartta ve hangi sebepte olursa olsun lig maçları yapma ihtimali ben ve benim gibi binlerce GALATASARAY taraftarını huzursuz etmektedir. Bu tür istek ve uygulama taraftarlarımız tarafından kesinlikle kabul edilemez.

Gerekli açıklamaların derhal yapılmasını rica ederim.

İSİM:

SOYİSİM:

Fener bjk maçı öncesi fenerliler kadıköy de oynama teklifi yapıyordu gelin bizim sahada oynayın diyolardı noldu da vazgeçtiler. Bjk kesinlik le Arena da oynayamaz. Gitsin başka stad da oynasın bize ne.

her güzel şeyi bok etmek gibi bir huyumuz var milletçe.

yani şu takımın ivmesini, taraftarın coşkusunu, taraftar-takım birleşmesini nasıl dinamitlesek deseniz daha güzel bir yol bulamazsınız.

nasılsa sezon bitti yeni sezona kadar unuturlar gibi bir düşünceye kapıldılarsa çok büyük hata ediyorlar.

her ne kadar balık hafızalı bir millet olsak da iş tuttuğu takımın rencide edilmesine gelirse taraftar hiçbirşeyi unutmaz.

fatih hoca belki samimi hislerini dile getirmiş, iyi niyet elçisi olmuş kendince ama büyük hata.

bi yerde bir yorum okudum sizinle paylasmak istedim .>>>

.......SİZ BİZE ÇATININ KAPANMA PARASINI VERİN, BİZ BUNU EKSİKLERİMİZİ TAMAMLAMAK İÇİN KULLANALIM, SONRA BİZ STADI AÇALIM, ELDE ETTİĞİMİZ GELİRLE DE MAYIS AYINDA STADIN ÇATISINI KAPATARAK, SİZE OLAN SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRELİM diyerek , GSGM den 7 MİLYON EURO civarı bir parayı aldılar..

POLAT ve ŞARDAN ekibi her ne kadar TÜM EKSİKLERİMİZİ BU PARA İLE TAMAMLAYACAĞIZ demelerine rağmen, eksikler tam olarak tamamlanmadı..

Sonrasında Galatasaray , GSGM nin kapısını aşındırdı PROTOKOL İMZALAYALIM diye gitti geldi..

GSGM ise , ÇATIYI KAPATMADAN size stadın kullanımının TÜM HAKKINI VEREN PROTOKOL yapamayız. Ayrıca diğer yükümlülüklerinizi de yerine getirirseniz. Çatıyı da süresinde kapatırsanız o zaman TAM PROTOKOL imzalarız dedi..

NOT: anladigim kadari ile stad bizim degil su an.yani protokol imzalatiramisiz halen.GSGM yani stadi istedigi takima malesef verme haki var bu durumda

Üst Alt