Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."


Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Arkadaşlar Galatasaraylılık bunu gerektirir çünkü Galatasarylı olmak büyük olmaktır, büyük olmak küçüklerine yardım etmeyi onlara yol göstermeyi ellerinden tutmayı gerektirir.

Bu ligin en büyük takımının hocası ve türk sporunun en önemli teknik direktörüne yakışır bir demeç olmuş.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."böyle bi olaya karşı olabilirsiniz ama bu Fatih Terim e neredeyse hakarete varan söylemler yazmanızı gerektirmez lütfen üslubunuza biraz dikkat edin
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Beşiktaş bizim stadımızda maç yaptığı an ne şampiyonluk ne şampiyonlar ligi umrumda olur.O kadar ciddi bi mesele.Kesinlikle istemiyoruz.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."İlle garip bir açıklama yapıp kendimizde can sıkıntısı yaratacağız yani.. Bu sadece Fatih Terim'in değil, tüm camianın garip bir huyu.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Store mağazasının yarısı siyah beyaz olabilir, Beşiktaş ürünleri satılabilirBu anlayamadığım ve "ironi mi acaba ?" bile diyebileceğim cümle dışında gerisi Fatih Terim'in düşünceleri. Sonuç olarak Fatih Terim'in geldiği futbol dünyasında takımlar kardeş gibiydiler,tribünler yarı yarıyaydı mesela. Bu yüzden bu insanlar da olaylara olgunlukla ve kin gütmeden bakabiliyorlar. Fakat şu anki futbol ortamını Fatih Terim'in anlaması gerek. Yapılan büyüklük gibi de olsa taraftar bunu şu an kaldıramaz.Ben Fatih Terim'in mevkisinde olsaydım hiç konuşmazdım. Düşünceleri kendi düşünceleri olduğundan sadece eleştirilebilir,saygısızlık yapılamaz.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Böyle birşey olursa bu yönetim bitmiştir. Net yani, isterse CL'de bir üst tura çıkalım zerre umrumda değil.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Acaba Beşiktaş'ı yanımıza çekip federasyondaki Fenerbahçe gücünü mü kırmak istiyoruz? Yıldırım'ı indirme planının bir parçası mı bu hareket acaba diye düşündüm bir an...
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."ben kabul edemem. benim gibi binlerce taraftar var kabul etmeyecek.olmaz hocam olmaz.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Arkadaşlar Galatasaraylılık bunu gerektirir çünkü Galatasarylı olmak büyük olmaktır, büyük olmak küçüklerine yardım etmeyi onlara yol göstermeyi ellerinden tutmayı gerektirir.

Bu ligin en büyük takımının hocası ve türk sporunun en önemli teknik direktörüne yakışır bir demeç olmuş.Galatasaraylılık böyle birşey gerektirmez geçin bu yaklaşımları.O stadı yakar beşiktaşlılar ne koltuk kalır ne Store ne metro durağı bir de demezler mi o stadı devlet yaptı size devlet ne derse o olacakmış :mad:
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Fatih Hoca'nın videosu var mı bunu söylerken? Eğer yoksa sadece yazılana bakarak burdaki Fatih Terim'e sallaya çoğu adam peş para etmez adamlar, bu kadar net kim üstüne alınırsa alınsın
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Ben okuyunca ironi zannettim umarım bu şekilde bir düşüncesi yoktur, aynı durumda biz olduğumuzda kargaların ne dediklerini herkes biliyor.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Bu anlayamadığım ve "ironi mi acaba ?" bile diyebileceğim cümle dışında gerisi Fatih Terim'in düşünceleri. Sonuç olarak Fatih Terim'in geldiği futbol dünyasında takımlar kardeş gibiydiler,tribünler yarı yarıyaydı mesela. Bu yüzden bu insanlar da olaylara olgunlukla ve kin gütmeden bakabiliyorlar. Fakat şu anki futbol ortamını Fatih Terim'in anlaması gerek. Yapılan büyüklük gibi de olsa taraftar bunu şu an kaldıramaz.Ben Fatih Terim'in mevkisinde olsaydım hiç konuşmazdım. Düşünceleri kendi düşünceleri olduğundan sadece eleştirilebilir,saygısızlık yapılamaz.bence "yapabilmeliyiz" şeklinde konuşmuş, "yapmalıyız" şeklinde değil. ayrıca bunu bir sohbet sırasında söylemiş bir demeç olarak verdiğini düşünmüyorum. hepimiz hayata pembe gözlüklerle bakmayı çok isteriz ama gerçekler öyle değil maalesef. birilerinin çıkıp bir an önce öyle veya böyle diye net bir tavır sergilemesi gerek. taraftarın kırgınlığı kartopu gibi büyürse artık bunu geri çeviremezsiniz. 1 yıllık emekle ortaya çıkan tüm güzel şeyleri biranda çöpe atarsınız.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Taraftarin sabrini cok zorluyorlar. ne demek birlik olmamiz lazim?? adamlar sike kardesligi yapsin biz onlara yardimci olalim. oldu canim. isi yokusa sürmesinler.
 
Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."Çok gereksiz bir açıklama olmuş açıkçası Terim'den beklemezdim.Sonuçta bu sezon boyunca taraftar olarak tepkimizi en iyi anlayacak kişi olarak Terim'i bildik ancak yine de vardır bir bildiği diyorum.Eğer böyle birşey gerçekleşirse Seyrantepe ile ilişkimi kesmeyi düşünüyorum.(Kombine,Store v.b)
 
Üst Alt