Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Bu açıklama eğer doğruysa dediğiniz gibi, bende Fatih Terim'in bu açıklamasını desteklemiyorum.

Böyle birşey kabul edilemez. Biz bu ligde sadece iyilik timsali olmak için bulunmuyoruz.

Ben o stadın komple bizi yansıtması için bir çalışma beklerken, o stadı Beşiktaş ile paylaşmam! Bu benim kombine almış/alacak bir taraftar olarak en doğal hakkım!

Taraftar olarak baskımızı arttırmamız gerekir , biz istemiyoruz böyle bir şeyi.Lig maçları , kupa maçları , Avrupa maçları ooo derken çim falan kalmaz aman hocam yapmayın etmeyin!

Durum acik arkadaslar. Terimi sevdigimiz icin onu öne atmislar alisalim diye

Belli ki tehdidi yemisiz. Yükümlülükleri yerine getirmediniz, fazla dayilanmayin, sonunda rezil de olmayin demisler iste.

Bizimkiler de ortam hazirliyor ve Terimi kullaniyor.

Dost ayaklarini hep biz mi yapacagiz? Var bilmedigimiz bisey belli ki

bizim beşiktaşla maç yapacağımız zaman fenerliler statını açmıştı bunlara şimdi niye susuyolar gitsinler kadıköyde oynasınlar

Durum acik arkadaslar. Terimi sevdigimiz icin onu öne atmislar alisalim diye

Belli ki tehdidi yemisiz. Yükümlülükleri yerine getirmediniz, fazla dayilanmayin, sonunda rezil de olmayin demisler iste.

Bizimkiler de ortam hazirliyor ve Terimi kullaniyor.

Dost ayaklarini hep biz mi yapacagiz? Var bilmedigimiz bisey belli ki

Yükümlülüklerimizi yerine getirmediysek yönetim çıksın açıklasın ona göre tepkimizi koyalım gereken yerlere

Fatih hoca böyle bir şey diyorsa sadece kendi düşüncesi değildir. Yönetim onunla bu konuyu paylaşmış ve "böyle bir demeç ver ki taraftar yumuşasın" demiş olabilir. Durup dururken Fatih hocanın böyle bir demeç vermesi sıradan bir şey değil. Yönetime siyasetten bir telkin gelmiş olabilir bence stad konusunda.

Fatih Terim'in bu kendi düşüncesi bana göre. Buradaki hata Fatih Terim'in kendi mevkisinin sınırlarını aşarak yorum yapması. Bu durum eleştirilebilir,hiç konuşmamalıydı bu konuda bana göre. Fakat adamın yetiştiği futbol zamanında bu kadar kin,nefret tohumları serpilmediği için şimdiki pencereden bakamıyor olaylara.Taraftar bunu kaldıramaz,olmaz öyle şey.

Yine de Fatih Terim'i eleştirirken saygı dozunu kaçırmamak gerek,düşüncesini söylemiş adam,söylememesi gerekiyorken...Ama söylemiş,bu kadar...Fatih Terim istiyor diye o stad paylaşılmaz,taraftarı karşısına alamaz yönetim. En basitinden o stada tepki namına gitmeyebilir veya ürün almayabilir ki bunları hesaplayabilmeli yönetim.

Haluk Yürekli doğrulamış haberi.Yönetim derhal bir açıklama yapmalı , bu spekülasyonları sonlandırmalı , taraftarın dediği olmalı TT Arena'da Galatasaray harici bir takım ancak deplasman takımı olarak sahaya çıkar o kadar!

ft hoca sinirlerimi hoplattı be adam bu tinerciler sana ailene küfür etti senin dediğine bak eğer kabul ederseniz 2 dk durmayın orda şampiyonluk umrumda değil

Herkes kendi düşüncesini söyleyebilir. İkincisi adam zaten yönetim kurulu buna karar verir demiş, kendisi kendi düşüncesini söylemiş. İlla Fatih Terim'in dediği olacak değil.

Dogrudur yalniz yonetimin bile kabul ettigi sekilde teknik direktorden fazla sifata sahip bir kisinin sarf ettigi sozler sahsi dusuncesi olarak algilanmaz. Simdi ben bu aciklamayi yapsam bu forumda bu kadar etki yaratir mi ? Burada yonetim zaafi var, Terimin haddi degil klup adina bunlari soylemek, laflarinin arasina "yonetim bilir" demesi durumu duzeltmez. Ben de besiktasin oynamasina karsi degilim ancak benim korkum bunun 1-2 sezonla kalmayacagina yonelik suphem.

Eger bir dayatma var ise de sozlesmeleri gayet iyi bilen biri olarak soyleyim devir ile ilgili islemler esnasinda yonetim yukumluluklerini bile bile yerine getirmedi ise bu azledilmeye kadar gidecek bir ruzgari beraberinde getirebilir.

Allah belani tobe tobe sinir kupuna dondum birak inonude futbolcularimiza yapilanlar edilen kufurleri dunki sinan erdemde yapilanlari hatirlayinca o kadar tinerci sokacagiz stada oylemi bide simdi bunlar kendi evimizde bizevait decibel rekorununda kirmaya calisirlar sonra bizla her yerde dalga gecerler yoneticiler bunu bilmiyor iste taraftarlarin nasil hergun birbirine dusuruldu en ufak bir acigini gordunda direk sosyel sitelerde trend oldu

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Yahu bi de deplasman olayı nasıl olacak bu kendi sahamıza deplasmana gelicez 55 bin beşiktaşlının önünde kaybedersek rezaleti düşünsenize..

Onu geçtim kazanırsak o 55 bin beşiktaşlı stadı darmadağın eder yakar bile Store falan metro kalmaz turnikeleri parçalar herifler..

Eger boyle birsey olursa. Yöneticilire ölümle tehdit ederim. Onunla birakmam'da. O Ankara'daki TFF binasina kursun sikan elemanin yolundan giderim. Kahrolsun. Allahin belalari su iki takim yemin ederim.

Fatih Hoca ile taraftarı karşı karşıya getirmeyi eğer yönetim tetikliyorsa gerçekten yazıklar olsun denecek bir şey yok.

Allah'tan yönetimde Adnan Öztürk gibi sert çıkışlar yapan bir yönetici var. en çok ona güveniyorum bu konularda o yüzden rahatım bjk ancak deplasmana gelir bize

Ya bir de beşiktaş o İnönü stadını 3 senede yapamaz size söyliyim, 3 sene bunların ağız kokusunu pisliklerini çekeriz

Üst Alt