Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

8b9eaterim1.jpg

Fatih Terim, Fi Yapı İnönü Stadı’nın yıkımı sonrasında Beşiktaş’ın maçlarını Türk Telekom Arena’da oynayacağı iddialarına flaş bir şekilde cevap verdi.

Haberin devamı GSC Portal'da!

Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

"Beşiktaş'ın böyle bir isteği olursa elbette kararı yönetim kurulumuz verir. Ancak bana kalsa; Beşiktaş Türk Telekom Arena'da oynamalı derim. Futbolumuz içinde bulunduğu bu ortamda bütün kulüpler birbirlerine yardımcı olmalı. Biz daha önce üçümüz bir statta oynamadık mı? Şimdi neden olmasın. Hatta daha da ileri giderek destekliyorum. Beşiktaş'ın maç günleri, Galatasaray Store mağazamızın yarısı kullanım için Beşiktaş'a verilebilir. Store mağazasının yarısı siyah beyaz olabilir, Beşiktaş ürünleri satılabilir."

.

Gercekmiymiş la bu:D Hocanın basına güneş gecmiş bu ara istanbul cok sıcak

Yönetimin taraftarı karşısına alacağını hiç sanmıyorum..

Ben kesinlikle olmaz deyip fazla tepki almayım nasılsa olmayacak diye düşünüyor olabilir.

Fatih Hoca ne gerek var bunlara ? belki Ironi yaptin bilemeyiz ama Milyonlarca GS taraftarinin gönlüne taht kurmusken. birden böyle sacma sapan seyler söyleyip Milyonlari küstürmenin alemi ne ? bkz. Arda'ya cok seviyorduk , tapanlar bile vardi ne oldu ? aziz baba aziz baba emre kardes dedi diye , ben dahil milyonlarca taraftar yüzünü görmek istemiyor.

Lütfen sizden ricamiz artik centlemen ayaklari yapmayin sert olun. masaya yumrugu daha sert vurun. bizim Galatasaray oldugumuzu o renklerin yaninda baska renklerin olamayacagini bilin.

6jxnj.jpg

Bu herifler mi bizim dostumuz Eboue'ye maymun hareketi yapan bu herifler :mad: sahaya inip futbolcularımızı dövmeye kalkan bu herifler :mad:

Spor bakanının talimatıyla konuşuyorsun Fatih Hocam ayıp ediyorsun bu taraftara onlar bizim stadımızda kesinlikle oynayamazlar :mad:

sanki biraz dalga geçmiş gibi... hmmmm haberi kim yaptı?... kadir mi?... hmmmmmm :coffee:

6jxnj.jpg

Eboue'ye maymun hareketi yapan kendini bilmezler bu adamlarla mı paylaşıcaz stadı :mad:

gitsinler olimpiyata

bomboş stad var orda nie böyle sorun cıkartıyolar

biz oraya gidip oynamadıkmı.onlar inönüye gelin demedi.

ee sorun ne o zaman

Üst Alt