Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Bizim camia olarak kendimize yaptığımızı ne fener ne beşiktaş bize yapabilir... Her şey çok iyi giderken mutlaka içeriden bir yerden bizleri rahatsız edecek bi olay, demeç patlak verir. Takım şampiyon olur herkes mutlu mesut bir şekilde transferleri bekleyip, şampiyonlar ligi kadrosu kurarken kendince, dört gözle eylül ayını beklerken en sevdiğimiz Galatasaraylı bile istemeden belki, farkında olmadan keyfimizi kaçırabiliyor.

Veya yine her şey yolundadır bir transfer yapacak oluruz mesela takımı bir vites yukarı çıkaracak birisi olur hooop yönetimden birisi çıkar der ki o adam 9 milyon euro etmez en fazla 8 verilir 1 milyonu çöpe atamazsınız, bu transfer olmaz. Adam alınmaz, hocanın kalbi kırılır dolayısıyla taraftarın da. Herkes hayal kırıklığına uğrar.

Adamlar şike yapar ligin içine eder, onlar yüzünden Avrupa'ya gidememe tehliken olur, fakat adamlar sanki bütün bunlar senin yüzünden onların başına gelmiş gibi, sanki şikeyi sen yapmışsın gibi sana saldırır, senin takımın ligde dolu dizgin giderken çamura seni de bulaştırmaya çalışır, sen hala fair-play dersin, centilmenlik dersin. Yönetimde bu konuda konuşan adamı da susturursun bu sefer o adamın kalbi kırılır, taraftar da şerefsizlere cevap verilmesini beklediği için, onlar da üzülür. Pislikler ise bangır bangır ortalıkta bağırmaya devam eder. Hatta sen farkında olmadan 16 takım arasına senin de ismi yazar Pfdk'da bulursun kendini. Onlar bizi çok düşünüyolarya tabi bizim de onları düşünmemiz lazım dimi(!) Stadımızı da verelim, fair play tabi fair play(!)

Centilmen olmasını falan istemiyorum artık bizim takımın Türkiye'deki futbol adına hiç bir anlamda. Bunlara anladığı dilden konuşacaksın. Onlar bize stadlarını verdiler mi? Hayır. Oyuncuna ırkçı söylemlerde bulunmadılar mı, sahaya girmeye kalkmadılar mı? Senin kulüp tarihinde en saygın yere sahip isimlerine küfür eden yine onlar değil miydi? Bu iş ciddiye binerse bi de şu çıkar kesin: 3-5 çapulcunun yaptığı tüm Beşiktaş camiasına mal edilemez falan filan. Çok da güzel mal edilir kimse kusura bakmasın. Öyle 3-5 kişi de değil hem tüm stad birleşip her türlü pisliği el birliğiyle yaptılar. Hem zaten burada söz konusu olan bizim stadımızın kullanımı. Yani yine o 3-5(!) çapulcuyla ilgili bir durum söz konusu. O pislik herifler gelip kullanacak bizim stadı işte, verirsen stadı o adilere vereceksin. Kıracaklar, dökecekler... Beşiktaş'a veriyorsun diye Fikret Orman ve ailesi gelip oturmayacak orada...

Son olarak olayı futbol açısından değerlendirecek olursak: Hocam dünyanın en büyük hocalarından birisin. Akıl var mantık var. Beşiktaş orada oynarsa her hafta lig maçı olacak orada. Şampiyonlar ligi + Uefa kupası + 2 takımın Türkiye kupası maçları + kar kış kıyamet. Çim mi dayanır buna? Zemin ne hale gelir? Oyun oynamaya çalışan takımız biz. Pas yapan takımız, topa sahip olan, oyuna hükmeden... 2 ay sonra o saha tarlaya dönünce ne olacak? En büyük avantajımız olan saha avantajını kullanamayacak duruma geleceğiz. Zemindeki dandiklikten dolayı Selçuk sakatlandı mesela 2 ay yok, ne yapacağız? Beşiktaş bize Xavi'yi mi alacak o zaman?

Neyin centilmenliği neyin fair playi lan? Stadı vermek mi? Senin ezeli rakibin ebedi dostun(!) sana stadının ışıklarını açmaktan acizken mi?

bizim camianin bu soft yaklasimlari insani deli eder. tamam okumus, görgülü adamlarsiniz. ama su Türkiye'nin gerceklerini görün aritk. barbarlarin hüküm sürdügü bir ülkede oyunu kuralina göre oynayacaksin.

bence kullanmalarinda mahsur yok :D Fernandesi bedava bize biraksinlar karsiliginda....

Besiktas taraftari bize son yaptiklarindan sonra arenada oynamayi haketmiyor,besiktasi yillarca kardes külüp gören Galatasaray taraftarina salyalari akitarak edilen küfürleri daha dün sinan erdemde duyduk,neden Galatasaray taraftari bu insanliktan nasibini almamis holigan terörisltlerle ayni cati altinda olsun,su saatten sonra imkani yok malesef...

Biz istemedikce kimseye veremezler Arenamizi. Klubun sahibi taraftar olduguna gore bizim dedigimiz olur. Yeterki tepkimizi, agirligimizi ortaya koyalim.

Bu arada baski yapan siyasilere opuyorum!

Basliktaki herseye katiliyorum da boyle klubun sahibi taraftar filan yazmayin.Taraftarin yonetimsel hic bir konuda soz hakki yoktur.Kimse kendini dev aynasinda gormesin.Klup ne baskanin,ne genel kurulun,ne sporcularin ne de seyircilerindir.

Taraftarlarin karar mekanizmalarina daha etkin katilmasi lazim derseniz "gelin beraber calisalim bu konuda" derim.Ancak suanda taraftarlarin bu noktada bile bir soz hakki yok.Benim onerim bir sekilde yonetimin tuzukle bagli oldugu bir ek organin kurulmasi.Bunun da bu tip konularda yonetimle beraber calismasinin saglanmasi.

Benim camiama vatan hainleri diyen bir kulübün taraftarı o stadtan içeri ev sahibi olarak giremez.Fatih Terim'i severiz; en önemli sembollerimizden biridir ama herkes haddini bilecek,herkes kendi işini yapacak; karar mekanizması her zaman için yönetimdir. Yönetimin de üzerinde kararlarını sorgulamak için divan kurulu vardır; boşuna çıkışlarla gereksizce dağları ben yarattım demenin anlamı yok; bazen böyle olduğu gibi ters dönebilir; hem de kendi yönetimini zor durumda bırakırsın; sonra kel Nihat gibi adamlar ben demedim mi der.

Biz onun yaptığı fedakarlıkları çok iyi biliyoruz,gereksiz zorlamalara hiç gerek yok.

Nasılki Bülent Tulun haddi olmadan senin işlerine karıştığında zoruna gidiyorsa sende yönetimin işine karışamassın!!! Sonra Şerefsiz klübün 2.başkanı çıkar canlı yayında senin başkanını rezil eder klübü sen mi yönetiyosun teknik direktörün mü diyip. Herkes haddini bilsin!!!

siyasi baskıyla söyledin...

söylemeyecektin.. hatta storeyi bırak formamızda bir tarafı siyah bir tarafı kırmızı olsun böyle iğrenç şey mi olur ? istemiyorum stadımda baska takım keşke ali sami yende kalsaydık böyle pislik olmaz bu ülkede herşey çıkar yolları yapacaklar öyle mi beşiktaşla paylaşırsak ??

zaten 10 sene öncede stad projesinin önüne politik engeller geçmedi mi ? onların istediklerini vermediğin sürece sana nefes aldırmazlar bu ülkede...

fatih hoca açıklamalarını okuyunca acaba durumu tiiye mi aldın diyorum çünkü store paylaşımı falan gerçekten acayip saçmaaa

diğer taraftanda böyle bir söylem olmaz diyorum çünkü canımı yaktı ya neden herşey saman altından yürüyor bu ülkede ? ne isteniyor devlet inönünün yerini alıp bizim stadı bjk ile oynamamızı mı ??

1 haftadır banlıyım sırf şu konuya yazmak için sabırsızlandım ilk anki sinirimle konuşsaydım yine banlanırdım..

gitsinler olimpiyatta oynasınlar ... ! yada ibbnin ne günahı var oda gelsin arenada oynasın hatta kasımpaşada çıkcak oda gelsin

Bir de bugün bir gazetede okudum beşiktaş oynarken İnönü Stadı adı ile oynanacakmış Galatasaray oynarken TT Arena...

Yani Galatasaray oynadığı zaman TT Arena diyecez

beşiktaş oynadığı zaman İnönü Stadı

Dünyada benzerleri varmışta bilmemne Almanyada İtalyada adamı katil eder bunlar

Berbat bir şiir oldu amarım umarım taraftarın içinden geçenleri söylüyordur.

İnmesin, İnmesin Aslantepe' me kara kargalar konmasın

Uğursuz karga kış, kış s..tir git uğursuz karga çimenlerimiz solmasın

Sarı kırmızı Futbol mabedimde kara bayraklar dalgalanmasın

kendine hayrın yok, uğursuzluk getirme. Karga karga gak dedi...

Bu stad bizim, bu saha bizim, sabrımızı taşırma

tinercileri, asosyal tipleri stadımızdan geçirme

kara karga, gak dedi stadı isteriz dedi

ulan bak git, ulan bak git, başka tarlaya yallah

:D

Berbat bir şiir oldu amarım umarım taraftarın içinden geçenleri söylüyordur.

İnmesin, İnmesin Aslantepe' me kara kargalar konmasın

Uğursuz karga kış, kış s..tir git uğursuz karga çimenlerimiz solmasın

Sarı kırmızı Futbol mabedimde kara bayraklar dalgalanmasın

kendine hayrın yok, uğursuzluk getirme. Karga karga gak dedi...

Bu stad bizim, bu saha bizim, sabrımızı taşırma

tinercileri, asosyal tipleri stadımızdan geçirme

kara karga, gak dedi stadı isteriz dedi

ulan bak git, ulan bak git, başka tarlaya yallah

:D

Kafiyeli olmamış tarlaya yallah ama içerik olarak güzel artık sıkıldık şu olaydan biri çıksın tt arena bizimdir desin şu büzüktaşlıların sesi kesilsin

Beşiktaş taraftarı nankör ve a--dir..Açın bakın forumlarına adamlar Fatih Terime teşekkür yerine küfür edıyorlar.Nedenıde zaten alacaklarmıs stadıda, ondan taraftarı sımdıden hazırlıyormus :D cocuklar ınanmaz bu lafa, stadın 49 yıllıgına kıracısı bellıdır.Istersen talıp olursun o karar verır...Sıyası irade illa besıktasa bu stadı verın dıyecegınıde hıc sanmıyorum, cunku ıktıdarda fanatık besıktaslı su an ıcın yok..ustune hazır fenerlılerle araları gergınken bızıde karsılarına almak ısteyeceklerını sanmıyorum..Ama dıngıller hemen gaza gelmıs orası kendı vergılerınle yapılmıs felan fılan :D

bakın gerizekalılar burdan mılletın yazılarını alp guluyorsunuz ya ıste sıze yazıyorum, inönüdede, kadıköydede benım vergılerım var, ıstersem o stadı hemen alıp kullanabılırmıyım:) son olarakta tiner çekip çekip foruma girmeyin sonra sapıtıyorsunuz ;)

Bu karar veto yer rahat olun..

Herkes evine arkadaş..

Bizim taraftarın götü dondu Olimpiyat stadında nerelerde süründük..

Cefayı herkes çekecek..

Bjk yönetiminin herhangi bir talebi olmamış.Olursa da gereken cevap verilmeli !

Üst Alt