Fatih Terim - Bosna Zirvesiyle İlgili Flaş Detay! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim - Bosna Zirvesiyle İlgili Flaş Detay!

Galatasaray maç kazandığında, yabancı sınırı gelsin. Galatasaray maç kaybettiğinde, Igor Tudor gitsin. Galatasaray lider olduğunda Fatih Terim gelsin.
Nerde ne kadar bu camiayla uğraşan Galatasaray düşmanı varsa siz gidin de krallarınız gelsin...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

sakin ol ergen kardeşim bunları yapan ben miyim git başkalarına olgunluk kas :)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

gelse kötü mü olur?

hayır tam tersi oyuncu kadrosu tam ft lik

sakin ol ergen kardeşim bunları yapan ben miyim git başkalarına olgunluk kas :)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

hayır tam tersi oyuncu kadrosu tam ft lik

Sensin lan ergen seni bilerek bile alıntılamadım herhalde elim değmis Tapatalk da. Hemen laf sokma peşindesin adamligin bu kadar demek.

cakma imparator 300 km yol gidip yedigi dayaktan sonra bir rezillige daha imza atmis
GS teknik direktorunu kovdurmak icin kolpa miting duzenleyip misimovicin otel ve ulasim masraflarini oduyor gel de bu herifi GSye yakistir

Bjk maçından sonra ultratravestilerin floryaya gitmesini ve kullanılan fotolarin maliyetini de cebinden karsiladigi muhakkak.

Geçen hafta İstanbul'da Bosna Hersek Futbol Federasyonu ile görüşen Fatih Terim resmi davet bekliyor.

Milli Takım Futbol Direktörlüğü görevinden alındıktan sonra bir süredir takım çalıştırmayan Fatih Terim geçen hafta aralarında eski takım arkadaşı Tarık Hodzic ve eski Galatasaraylı Misimovic'in de olduğu Boşnak heyetiyle İstanbul'da bir görüşme gerçekleştirmişti. Görüşmenin üzerinden 8 gün geçmesine henüz resmi bir gelişme yaşanmamıştı.

Bosna Hersek basınına konuşan Tarık Hodzic ise flaş bir gelişmeyi paylaştı. Fatih Terim adına yetkililerin Bosna Hersek Futbol Federasyonu'na bir yazı gönderdiklerini paylaşan Hodzic, "Yazılı bir resmi teklif beklediklerini ilettiler. Şimdi bir sonraki adımı atmak federasyonun elinde" ifadelerini kullandı.

Kebapçıyla yaşadıkları ve özellikle kovulması itibar kırıcıydı. Fatih Terim gibi bir karakter bunu kendisine yediremez. Zaten TFF'ye açtığı tazminat davası da bunu doğruluyor. Ben bunun salt Galatasaray'a yol yapmaktan ibaret olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir düşüncesi varsa bile Mayıs'taki kongreyi bekleyecektir. Bu daha çok ben bitmedim, bakın birçok yerden teklif var adlı bir PR çalışması.

Koskoca Fatih Terim bilmiyormuş meğersem bosnanın verebileceği paranın belli olduğunu ve basının da bunu bildiğini!! Vay be..

Böyle salakça bir pr çalışmasına dursun özbek'den bile beklemem ben. Üç beş çapsız çıkmış göstere göstere meydanda belli olan bir durum üzerinden Terim pr yapıyor zırvası uyduruyor. Düşünüp sorgulamak yerine hazır önüne geleni direk almaya meyilli insanlarda a evet doğru diyerek bu işe çanak tutuyorlar.

Evet arkadaşlar bu işte bir pr var...

Ama Pr'i yapan Terim değil, Bosna-Hersek Federasyonu.

Fatih Terim'in en büyük pr çalışması kariyeri ve ismidir. Bu öyle bir Pr dır ki bir kebapçı ve 2-3 kıçı-kırık topçuyla dalaşmayla silinemez.

Ha unutmadan bu pr çalışması olur da gerçeğe dönerse, Terim bizi beklemedi diye ağlamayın sonra cidden komik oluyor...

Bosna Hersek Futbol Federasyonu,İsveçli Sven Goran Eriksson'a teklif götürdü.

Hocamız Bosna yerine bizi seçer mi acaba. Sarajevo da fena zehir değil

Üst Alt