Fatih Terim - Bosna Zirvesiyle İlgili Flaş Detay! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim - Bosna Zirvesiyle İlgili Flaş Detay!

İstanbul'a gelerek Fatih Terim'e teklif yapan Bosnalı heyetinin tüm seyehat masraflarının Fatih Terim tarafından karşılandığı ortaya çıktı.
3c008d079b87d89d33a033be38137c69.jpeg

Bosna Hersek Futbol Federasyonu'nun iki ismiyle birlikte İstanbul'a gelerek Fatih Terim'e Bosna Milli Takımı teknik direktörlüğü görevini teklif eden heyette yer alan Tarık Hodziç İstanbul seyahatiyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Milli takımda görev yapan son teknik direktörleri Mehmed Bazdareviç'e aylık 15 bin euro maaş ödeyen Bosna Futbol Federasyonu'nun Fatih Terim'e teklif yapması Bosna medyasında "hiç gerçekçi bir görüşme değil, federasyonun yaptığı masrafa yazık" yorumlarına neden olmasının ardından Tarık Hodziç, İstanbul seyahati ile ilgili ceplerinden hiç para çıkmadığını açıklayarak tüm masraflarının Fatih Terim tarafından karşılandığını açıkladı.

Klix.ba sitesinde yer alan haberde Terim'in yakın dostu olan ve bu zirvede federasyona aracılık eden Tarık Hodziç, İstanbul seyahatiyle ilgili yapılan eleştirilerin ardından "Basında çıktığı gibi biz herhangi bir masraf yapmadık. Çünkü özel aracımız dahil, konaklama, seyahat, şoför tüm masraflarımız Fatih Terim tarafından karşılandı" diyerek İstanbul'da Terim'in misafiri olduklarını söyledi.
a952f2a694b66df936681c88fbfa14cc.jpg

Beraberinde Zvjezdan Misimoviç ve Sead Kajtaz ile birlikte İstanbul'a gelen ve Terim ile yaklaşık 3.5 saatlik bir zirve gerçekleştiren Bosna Hersek heyetinde yer alan Hodziç bu görüşmede hiç para konuşulmadığının altını çizerek, "Fatih Terim benim çok yakın arkadaşım. Bu görüşmede terceme konusunda ben yardımcı oldum paradan hiç bahsetmedik. Fatih hoca çok büyük bir hoca öyle ki milli takımımız için alacağı parayı bir sponsordan çıkartabilecek bir isim. Bence Fatih hoca bize mali bir yük olmaz çok firma sponsor olmak ister diye düşünüyorum" dedi.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Serdar Ali Çelikler: "PR işi yaptım daha önce. Kötü PR çalışmasını 100 metreden tanırım. Bosna teklifi hikayesi, Fatih Terim'in PR çalışması. Terim'e teklif meklif yok"

https://youtu.be/jsUC3W2RILQ

Son düzenleme:
Bir önceki hocasına yaklaşık 15 bin euro ödeyen federasyon terime aylık 300 bin euro filan ödeyemez.

Terim hala neyin peşinde anlamıyorum.

Cebini doldurdu,dayagini yedi,futbolcuları seni yarı yolda bıraktı,herkesin ağzına sakız oldu.

Çekil köşene çoluk çocuğunla ilgilen.

Gerçek Kaptan NANDO!

Aynısı 2-3 ay önce de oldu zaten. İran takımı istiyor dendi ama 200bin euro'ya biriyle anlaştılar. Gerçekten Terim mi servis ediyor, yoksa olmayacağını bile bile teklif mi yapıyorlar? Bilemem.

Terim gibi adam böyle işlerle uğraşmaz,uğraşmamalı.

Serdar Ali Çelikler: "PR işi yaptım daha önce. Kötü PR çalışmasını 100 metreden tanırım. Bosna teklifi hikayesi, Fatih Terim'in PR çalışması. Terim'e teklif meklif yok"

terim sevilir veya sevilmez, lakin serdar gibi adamların ağzına sakız edilmemesi lzm.

100 metreden tanırmış, kimse istemezmiş, PR işi yapmışmış.

https://www.youtube.com/watch?v=g51BDmrFt40

Ya ne bosnasi. Terim ekurilerine siparisi vermis. Beni Bosna'ya gidiyo gibi gosterinde kacirmamak icin Tudor'u bir an once gondersinler.

tv ekranlarındaki en ağır haysiyet yoksunu Galatasaray düşmanı mı söylüyormuş bunu.

Şişlide elini kolunu sallaya sallaya dolaşamayacak adam anca tvden böyle masal anlatır.

Bir önceki hocasına yaklaşık 15 bin euro ödeyen federasyon terime aylık 300 bin euro filan ödeyemez.

Terim hala neyin peşinde anlamıyorum.

Cebini doldurdu,dayagini yedi,futbolcuları seni yarı yolda bıraktı,herkesin ağzına sakız oldu.

Çekil köşene çoluk çocuğunla ilgilen.

Gerçek Kaptan NANDO!

Sırf şu kelime için like ı yapıştırdım :D

Şaka bir tarafa haber doğruysa Terim'in bu kadar düştüğüne inanamıyorum. Tudor'u linç eden basını Terim mi yönetiyor acaba!

Bu haberlerin hepsini Terim yaptırıyor
Benim de tanıdığım yönetime yakın isimler var.
Fatih Terim boştaysa Galatasaray'la adı her zaman anılır.Kendi de istiyor
Siz hala Fatih Terim sezon ortasında gelmez deyin.45 küsür seneye yakındır bu camianın içinde olan bi adamın lobisinin olmadığını düşünmek fazla iyimser.Neler dönüyo neler biliyorum bi bilseniz

Bu haberlerin hepsini Terim yaptırıyor
Benim de tanıdığım yönetime yakın isimler var.
Fatih Terim boştaysa Galatasaray'la adı her zaman anılır.Kendi de istiyor
Siz hala Fatih Terim sezon ortasında gelmez deyin.45 küsür seneye yakındır bu camianın içinde olan bi adamın lobisinin olmadığını düşünmek fazla iyimser.Neler dönüyo neler biliyorum bi bilseniz
Aydinlat bizi renktas.

Forumun %95 i terimci onlarında fikirlerini almak üzere konuya davet ediyoruz.

şu çok bariz ft gelmek için can atıyor

Galatasaray maç kazandığında, yabancı sınırı gelsin. Galatasaray maç kaybettiğinde, Igor Tudor gitsin. Galatasaray lider olduğunda Fatih Terim gelsin.
Nerde ne kadar bu camiayla uğraşan Galatasaray düşmanı varsa siz gidin de krallarınız gelsin...

Üst Alt