Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil"

Aslında şu soruyu sormak lazım kendimize...

Kadroda herhangi Bir futbolcu şampiyonlar Ligi'nde son 16 ya kalmış hangi takımda kadroda olabilir? Ilk onbirden söz etmiyorum ki orada bir tane bile bulamayorun açıkçası.

Dev aynada kendimizi görmeyi çok seviyoruz ya bide realite tarafından bakalım dedim
Tek feg oynar onuda hoca yeni oynatmaya başladı, dev aynası olayına katılıyorum mesela şu küçümsediğimiz grupta en ucuz takım bizimki yanlış hatırlamıyorsam.

Haklı olmadığın bir konu hatırlamıyorum ben. Bu dahil.

Ben bu sezon, hatta geçen sezonun sonuna doğru türkiye liginden bayağı soğudum abi. O yüzden çok umursamıyorum.

10-0 da yenilsek Terim kalsın no problem.
Vicdansız ve zalım s. şafakdan sonra ilaç gibi geldi şu mesajın koltuklarım kabardı eksik olma ?

Valla kardeşim sen iyi sadece tslden soğumuşsun ben direkt futboldan soğudum bunlar yüzünden.

Tek feg oynar onuda hoca yeni oynatmaya başladı, dev aynası olayına katılıyorum mesela şu küçümsediğimiz grupta en ucuz takım bizimki yanlış hatırlamıyorsam.
Evet olabilir maliyet açısından. Bizim takım gibi takımlar ancak az çok proje takımı olursa bu tür zorluk derecesi yüksek yerlerde kafa tutabilir.

Her zamanda böyle olmuştur zaten. Fener bjk bizim için hep proje seviyesinde oldukları vakit bir şeyler yapabildi.

Şu anda projeyi geçtim ortada doğru dürüst onbir çıkaramıyoruz. Santrfor yok herşeyden önce santroforsuz hocalığı bilmeyen bir takımda.

Fatih terime her şeyi eksik olabilir ama iki noktada eksik olmayacak. Liderlik yapa bilecek bir stoper ve pivot golcü santrfor.

Birbirini tamamlayan iki santroforda olabilir tabiki. Takımda bir garry var ki oda bir var bir yok. Oda olmayınca ne bekleyeceğiz hocadan veya bu takımdan? Duran toptan şansla bala bir şey bekleyeceğiz işte.

"Ciddi sözleşmeler var. Bu sözleşmelerden en az zararla ya da hiç zarar yaşamadan kurtulmaya çalışıyoruz. Umarım istediğimizin %100'üne yakın bir değişim gerçekleştiririz. Çok büyük konuşmak istemiyorum ama herkes değişikliklere hazır olsun. Yapmak zorundayız..."

bunun farkındasın madem niye selçukla ereni kadro dışı bırakmadın? bu kadar para alıp hiçbirişe yaramayan adamları yani...

CL nin en kolay grubuna dustuğumuz gun bayram etmiştik.. Gruptan lider olarak çıkacagımızı iddia edenler vardı.. Bugun sans eseri 3. olup UEFA ya kaldıgımız için sukrediyoruz.. Bu adil sonuc değil FT.. Senin eserin.. Biraz utan be adam..

çocuklar bana 1 açıklayın şimdi

uefa eşleşmeleri nasıl oluyor? grup 1. ve 2. leri mi eşleşiyor? o zaman CL'den düşenler de kendi aralarında eşleşiyor dimi?

öyleyse şamar yeriz

O lanet olası derbiden sonra başımıza gelmeyen kalmadı.

Su bulanmadan durulmazmış. Bundan sonra hayırlısı diyelim.

Aslinda tam da oyle degil , mesela zar zor 1-0 kazanilabilen goztepe , erzurum ve antalya maclari derbiden onceydi

Bursanin tonla gol kacirip iceride 2 puan caldigi mac derbiden onceydi

Ligin dusme hattindan yeni cikabilen akhisardan 3 yememiz de , trabzondan 4 de derbiden onceydi

Yani derbi oncesi de hic parlak bir tablo yoktu bence

Aslinda tam da oyle degil , mesela zar zor 1-0 kazanilabilen goztepe , erzurum ve antalya maclari derbiden onceydi

Bursanin tonla gol kacirip iceride 2 puan caldigi mac derbiden onceydi

Ligin dusme hattindan yeni cikabilen akhisardan 3 yememiz de , trabzondan 4 de derbiden onceydi

Yani derbi oncesi de hic parlak bir tablo yoktu bence

aynen, sadece öyle böyle götürebildik

Anladim kadar iki transfer dönemi icinde komple takimi yenilemek istiyor. Devre arasi bu yönetim iki transfer becerirse öpde basina koy derim. Nezaman eldeki agir toplari maicon feg belhanda gibilerini para ile elden cikarir maas tablosounu biraz daha düsürürse ancak ozaman boonservizi olmayan oyuncuyu getirebiliriz

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocam hakli. Schalke yerine biz tur atlamis olsaydik muhtemel rakiplerimiz.

Dortmund Barca Paris Bayern City Real Juve olacakti. Iyiki olmamis ne diyelim.

Fatih Terim gitsin diyen arkadaşlar; çözüm formülünüz nedir ?
Adam harcamak, değerlerini kaybetmek çok kolay.Önemli olan elindeki değerlerle birşeyler yaratabilmek.
Finansal fair-play'den transfer yapılamadı.

Adam alabilmek adına Gomis'i sattık, yerine adam alamadan transfer sezonu bitti.
Elindeki adamların yetersiz olduğunu ve eksikler olduğunu Fatih Terim'de belirtiyor zaten.
Bu adamları kadro dışı bıraksa, oynatmasa nasıl satılacak? Kim alacak?

Hoca mantıklı olanı söylemiş.Avrupa ligi seviyesinde bir takımız şu anda.Takviyeler lazım.
FFP düzene oturması lazım.Bu konuda halen kredisi var yönetimin ve hocanın.

Fakat bu kredi önümüzdeki sene başına kadar var.Önümüzdeki sene başında halen bazı taşlar yerine oturmamış olursa, bunun hesabını herkes sormalı.
Her sene şampiyon olamayabiliriz, bu anlaşılır birşey.Fakat mücadele etmeyen futbolcu ve yöneticinin anlaşılır bir yönü olamaz.

"Ciddi sözleşmeler var. Bu sözleşmelerden en az zararla ya da hiç zarar yaşamadan kurtulmaya çalışıyoruz. Umarım istediğimizin %100'üne yakın bir değişim gerçekleştiririz. Çok büyük konuşmak istemiyorum ama herkes değişikliklere hazır olsun. Yapmak zorundayız..."

bunun farkındasın madem niye selçukla ereni kadro dışı bırakmadın? bu kadar para alıp hiçbirişe yaramayan adamları yani...

Kadro dışı bırakırsa nasıl satacak adamları."En az zararla kurtulmak istiyoruz" dediği bu zaten.
Tarık Çamdal gibi hepsini kızağa çekersek, sözleşmeleri bitene kadar ağlanamya devam ederiz buralarda.

Üst Alt