Fatih Terim: "Bu sene de Diyarbakır'da final oynamak istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bu sene de Diyarbakır'da final oynamak istiyoruz"

1524071385860.png

Fatih Terim: "İlk maça da bu kadroya yakın bir kadroyla çıkmıştık. Rotasyon yapmak zorunda kalmıştık. Bugün de rotasyon yapmak zorunda kaldık. Pazar oynadık, Çarşamba oynuyoruz, Cumartesi deplasmanda maça çıkıyoruz.”

Fatih Terim: "Formayı alan, vermemek için elinden geleni yapmalı. Bunu yapmasını beklediğim futbolcular var."

Fatih Terim: "Diyarbakır'da son kupayı alan takım olmuştuk. UEFA şampiyonluğundan sonra Türkiye Kupası finalini oynamak zordu. Antalya da bizi yenebilirdi. O gün oyunda Popescu'yu çıkardım, bir şeyler yaptım ve 5-3 kazandık. Bu sene de Diyarbakır'da final oynamak istiyoruz."

Ne güzel anılar biriktirdik be...Gaffar Okan için alınmıştı o zaman hizbullah yeni bitmişti şimdi de hendek için alındı pkk yeni bitti herşey değişiyor bir tek galatasaray aynı kalıyor bir de fatih hoca :) Alacağız söke söke...

tebrık ederiz aynen eski inat ve takıntılı terim devam ediyor ligtteki 2 mactan sonrada bu macıda elleriyle verdi bravo.

rakibi keçiörengücü zannedip çöpleri oynattın hoca bravo

Olur da alanyaya karsi kazanamzsak ( yani kaybedersek, cünkü beraberlik diye bi ihtimal bizde yok) o zaman ben dahil herkes „ eee tudorda ic sahada kazaniyordu, deplasmanlarda niye bi mok oynamiyor bu takim“ diye hocaya gider yapar

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

tebrık ederiz aynen eski inat ve takıntılı terim devam ediyor ligtteki 2 mactan sonrada bu macıda elleriyle verdi bravo.

rakibi keçiörengücü zannedip çöpleri oynattın hoca bravo
tudor olsa simdi ortalik yangin yeriydi terim olunca ses cikmiyor. alanya macini da kazanamazsa artik terim effect falan kalmamis demektir ihtiyar terim olmustur.

tudor olsa simdi ortalik yangin yeriydi terim olunca ses cikmiyor. alanya macini da kazanamazsa artik terim effect falan kalmamis demektir ihtiyar terim olmustur.

ben zaten sampiyon olamıyacaz diyorum icerde gazla kazanıyoruz seyirci sayesinde

taraftarın yarısıda kör gözle bakıyor cünkü aklı basında taraftar gencler kasımpasa ve bu akhisar macını terimin verdigini görür

serdarı cıkarıp ereni oyuna almasını dahi acıklayamadı kasımpasa macında benim hatamdı dedi

hoca takımı sampiyon yapsa sevinirim ama yinede elestiririm 20 yıl önceki takıntılı terim hala aynı

ben zaten sampiyon olamıyacaz diyorum icerde gazla kazanıyoruz seyirci sayesinde

taraftarın yarısıda kör gözle bakıyor cünkü aklı basında taraftar gencler kasımpasa ve bu akhisar macını terimin verdigini görür

serdarı cıkarıp ereni oyuna almasını dahi acıklayamadı kasımpasa macında benim hatamdı dedi

hoca takımı sampiyon yapsa sevinirim ama yinede elestiririm 20 yıl önceki takıntılı terim hala aynı
Gomis Eren çift forveti bölgesel amatör lig takımlarına karşı iş yapar anca. Bunu da anlamıyor

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne güzel forum be içerde bile kedi gibi takımdık gelen giden tokatlıyordu derbilerde anadolu takımlarını yeniyor diye tudorla karşılaştırın siz şaka gibi , terim geldide maç almaya hatta gol atmaya başladık büyük maçlarda gol atmayı unutmuştuk gelmişsiniz kıytırık kupa için konuşun çoğunuz önemsemiyordu bile maçtan önce ama yenilince değere bindi teneke cup , kazansak ne olacak ligde 4 takımla yarışıyoruz bu kıytırık kupayı alalım diye riske mi edilir cumartesi maç varken As kadroyla çıktık gomis sakatlandı , serdar kırmızı yedi ne olacak halimiz.

Üst Alt