Fatih Terim: "Deplasman fobisi var galiba" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkiye liglerinde bu kadar başarısı ağırlığı olan Terim 'in "Bu da benim hatam" demesi gerçekten büyük bir olay

Ama başka bir cümlesi benim için çok daha önemli "Allah'ın izniyle Mayıs ayında bir şampiyon olalım da..." Tamam gerçekten büyük şans teptik 2 maçta ağlayıp onu bunu suçlamak yerine önümüze bakmanın zamanı bitmiş hiçbir şey yok ...

Terim’i bu forumda en çok sevenlerin başındayım ama bizim bunlar kolay maçlarımız. Bu maçlarda bu puan kayıplarını veren Fenerbahçe maçından sonraki maratonda hangi maçlarda puan kaybeder? Haftaya yine iyi oynarız ama bir sonraki hafta Karabük deplasmanında bile zorlanırız.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Terim’i bu forumda en çok sevenlerin başındayım ama bizim bunlar kolay maçlarımız. Bu maçlarda bu puan kayıplarını veren Fenerbahçe maçından sonraki maratonda hangi maçlarda puan kaybeder? Haftaya yine iyi oynarız ama bir sonraki hafta Karabük deplasmanında bile zorlanırız.

Bence Fernando-Mariano ve Gomis gerçekten çok kritik 3 oyuncu hatta belki de kazandığımız maçların çoğu bu 3 futbolcumuz sayesinde

Fernando 'nun sakatlıktan dönüşü , Mariano 'nun yeniden ilk 11 'e monte edilişi ve Gomis 'in bir şekilde deplasmanda ki kötü performasını çözmemiz gerekiyor

Bunları halledebildiğimiz zaman en azından bu tip kolay puan kayıplarının önüne geçeriz diye düşünüyorum. Bilmiyorum belki de öyle ümit ediyorum reis ...

Ligin en iyi hücumcu bekleriyle en iyi kanatları sende var ve kanat oyunu oynatmıyorsun. Topu havalandırmak dışında, doldur boşalt dışında birşey yapmıyorsun, tek bir hücum varyasyonun yok. Takım haftada 1 maç yapıyor. Karşında zamanında en iyi oyuncusu Trezeguet diye bir oyuncusu olan takımı yenmesini. Pas oyununu yapamıyorsan kanatlara in. 2 forvetin ceza sahasında ve sıfıra inmiyorsun. Tek inen Rodriguez, o da solda sol ayağıyla tam orta açamıyor. Gomis gibi ön direğe muazzam inen oyuncun var yerden kes ortayı. Kasımpaşa geriye yaslansa ve full defans yapsa anlayacağım ama adamlar Fatih'in 3 değişikliğiyle oyuna ortak olmadı, resmen bizimle oynadılar.

13 oyuncuyla Tudor'da oynadı ayrıca. Hatta solbek Lato iken. En azından onun taktiğiyle 2-3 maç almıştı Terim, bari eski hocanın taktiklerini uygulasın belki galibiyet alırız. Ne zaman eli değdi, takım mahfoldu.

tudor şizofrenin tekiydi.fatih hoca belli bölümler dar kadroya ragmen güzel futbol oynattı şimdiye kadar olan süreçte.bunun dısında mariano dısında kanattaki beklerimiz orta falan açamıyo.belhanda ve fegholi en iyi orta kesen futbolcular.biri yoktu,biri de iyi oynamadıgı için oyundan alındı.mariano ise yedekti.

Hocanın Feghouli'yi çıkarmasına bir şey diyemiyorum çünkü Feghouli o dakikaya kadar attığı saçma sapan şutlar dışında hiç bir varlık gösterememişti. Oyundan almasa bu sefer Feghouli'ye niye bu kadar sabrettin, Sinan'ı neden almadın denecekti.

En büyük hata bence Mariano'nun oyuna girmemesi. Linnes o kadar orta pozisyonunu harcadı ki o pozisyonlarda Mariano -her ne kadar formsuz da olsa- kalitesiyle Eren'e ya da Gomis'e atacağı bir topla bize golü buldurabilirdi. Onun dışında o kadar rezil bir yedek kulübesi var ki şunu neden çıkarmadın ya da şunu niye sokmadın diyemiyorum.

Bence Fernando-Mariano ve Gomis gerçekten çok kritik 3 oyuncu hatta belki de kazandığımız maçların çoğu bu 3 futbolcumuz sayesinde

Fernando 'nun sakatlıktan dönüşü , Mariano 'nun yeniden ilk 11 'e monte edilişi ve Gomis 'in bir şekilde deplasmanda ki kötü performasını çözmemiz gerekiyor

Bunları halledebildiğimiz zaman en azından bu tip kolay puan kayıplarının önüne geçeriz diye düşünüyorum. Bilmiyorum belki de öyle ümit ediyorum reis ...
kolay puan kaybı değildi.sivas zor deplasman,kasımpaşa da iyi takım ama biz alabileceğimiz maçalrı kaybettik.hepsi bu.

FT yönetime adam akıllı orta saha aldırmayarak kendi ayağına sıktı. Zor toparlanırız biz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anlat sen seversin yalanı!
İmparator ile Nasıl Konuşuyorsun ?!

url]

Ya arkadaş en azindan berabere kalalım onu bile beceremiyoruz.Malatya,sivas ve kasımpaşa maçlarından en kötü beraberlik çıkarsak şu an 1 puan farkla liderdik.

Ya işte sorun o. Ben şu oyunla devam edersek diye varsayıyorum. Dediklerin gerçekleştiği takdirde takım kendine gelir. Ama çabuk olması gerek bu söylediklerinin artık haftaya Karabük’te galip gelmemiz bile beni sevindirmeyecek çünkü aldatıcı bir maç.

tudor şizofrenin tekiydi.fatih hoca belli bölümler dar kadroya ragmen güzel futbol oynattı şimdiye kadar olan süreçte.bunun dısında mariano dısında kanattaki beklerimiz orta falan açamıyo.belhanda ve fegholi en iyi orta kesen futbolcular.biri yoktu,biri de iyi oynamadıgı için oyundan alındı.mariano ise yedekti.

Bu Kasımpaşa'yı yenemeyecek, hatta ezemeyecek kadromuz olmadığını mı savunuyorsun peki? Boldladığım kısımdaki maçlar hangileri?

Bu Kasımpaşa'yı yenemeyecek, hatta ezemeyecek kadromuz olmadığını mı savunuyorsun peki? Boldladığım kısımdaki maçlar hangileri?

kasımpaşayı yenecek kadro var tabiki.ama talihsizlikler coktu.dediğim maçlar 2 kupa maçı konya ile,kayseri deplasmanı ilkyarı,kasımpaşa maçı ilkyarı,antalya maçı ilkyarı,sivas maçı son 20dk dogru oyun vardı.göztepeyi ise ezmiştik bence.

Böyle birsey olamaz yahu ya kazaniyoruz ya kaybediyoruz.

Berabere bile kalamiyoruz söyle maclarda. 1 beraberligimiz var deplasmanda. Icerideki Fener maci ile birlikte toplamda 2 beraberligimiz var.

Inanilir gibi degil gercekten.

Sivas ve Kasımpaşa maçlarında yenilmeseydik şimdi +2 puanımız vardı, bari yenilmeyin be dalga geçtiğimiz fener bilmem kaç maçtır kaybetmiyor. Umarım hoca kendisinin sihirbaz olmadığını, tolga, selçuk ve donktan da bi halt olmayacağını anlamıştır. Haaa napar onu ben bilemem transfer dönemi diye bişey vardı, oyuncu almak vardı, oyuncunu kaybetmemek vardı. Bunlar da bizim işimiz değil hocanın işiydi.

Üst Alt