Fatih Terim: "Deplasman fobisi var galiba" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sergen in hakli oldugu bir konu var , baska baslikta yazdim istatistigi ama itibar gormedi pek

bu takim 2 gol attigi hic bir macta puan bile kaybetmemis , olumlu

fakat diger yandan hic 1 gol atip galip gelememis

bu da sunu gosteriyor , hucum ile kazanan bir takimiz . Mesela fb nin 2-3 var , 3-3 var 2-2 leri var

bizde hic boyle skor yok

eger gole gidip 2 gol 3 gol bulabiliyorsak zaten kazaniyoruz

fakat 1 golde kaldik mi da puan kaybi kesin

bu yuzden gol yememize sebep olan savunma odakli sakatliklardansa , ofansif ndiaye satisi , fegouli formsuzlugu ya da oyundan cikisi , belhanda cezasi daha bir belimizi buktu

Sergen in hakli oldugu bir konu var , baska baslikta yazdim istatistigi ama itibar gormedi pek

bu takim 2 gol attigi hic bir macta puan bile kaybetmemis , olumlu

fakat diger yandan hic 1 gol atip galip gelememis

bu da sunu gosteriyor , hucum ile kazanan bir takimiz . Mesela fb nin 2-3 var , 3-3 var 2-2 leri var

bizde hic boyle skor yok

eger gole gidip 2 gol 3 gol bulabiliyorsak zaten kazaniyoruz

fakat 1 golde kaldik mi da puan kaybi kesin

bu yuzden gol yememize sebep olan savunma odakli sakatliklardansa , ofansif ndiaye satisi , fegouli formsuzlugu ya da oyundan cikisi , belhanda cezasi daha bir belimizi buktu

ön taraf yeterince iyi değil

"Galatasaray takımı daha cesur olmalı, kabullenmemeli. Deplasman fobisi var galiba. Bizden evvel gelişen, bizle de devam eden... Bunu halleceğiz de ne zaman halledeceğiz? Herhalde önümüzdeki sezonlar. Bu sene artık yapacağımız bir şey yok.''
deplasman fobisi var lafından daha önemlisi hocanın ne zaman halledeceğiz-önümüzdeki sezonlar-yapacak birşey yok tarzındaki açıklamaları beni hayal kırıklığına uğrattı. hele ki Fatih hoca gibi hırslı, mücadeleci her zaman takımına ve taraftara güven dolu mesajlar veren birinden bunları duymak beni üzdü. hoca resmen bu takımdan birşey olmaz bu kadar işte demiş. bu saatten sonra hocayı eleştirenlere de birşey demek istemiyorum. hoca bile umutsuzken taraftar nasıl kenetlenip umutlansın.
ama herşeye rağmen Galatasarayın olduğu yerde umut vardır.

Son düzenleme:
Kadroyu kuran Tudor olduğu için.

Geçen sene kendi kurdurmadığı ve hucüm gücü aslında hiç de fena olmayan takım ile başarısız olmasına rağmen aklı selim taraftar arkasında durdu.

Sulandıran çok var o ayrı. Tudor’un kontrolsüz oyunu ile dominant futbolu kaotik hucüm ile birleştiren Terim futbol felsefesi taban tabana zıt. Ndiaye de çok kritik adamdı bu arada. Hele Fernando da yokken.

Medya gücü demişken Terim 2002 de bile bu kadar güçsüz değildi herhalde. Siyaset ipini çekmiş cidden. Terim dışında plan yapamayanlar düşünsün. Yoksa 14 seneyi geçeriz bu sene de olmaz ise şu şartlarda.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

14 sene olmaz da,Terim de başarısız olup giderse ciddi manada 6-7 sene şampiyonluktan uzak bir halde bulabiliriz kendimizi Bjk gibi.Bizi şampiyon yapacak aidiyeti yüksek bir jenerasyon da yok,Selçuk melçuk dünya umrunda değil herifin.

"Galatasaray takımı daha cesur olmalı, kabullenmemeli. Deplasman fobisi var galiba. Bizden evvel gelişen, bizle de devam eden... Bunu halleceğiz de ne zaman halledeceğiz? Herhalde önümüzdeki sezonlar. Bu sene artık yapacağımız bir şey yok.''
deplasman fobisi var lafından daha önemlisi hocanın ne zaman halledeceğiz-önümüzdeki sezonlar-yapacak birşey yok tarzındaki açıklamaları beni hayal kırıklığına uğrattı. hele ki Fatih hoca gibi hırslı, mücadeleci her zaman takımına ve taraftara güven dolu mesajlar veren birinden bunları duymak beni üzdü. hoca resmen bu takımdan birşey olmaz bu kadar işte demiş. bu saatten sonra hocayı eleştirenlere de birşey demek istemiyorum. hoca bile umutsuzken taraftar nasıl kenetlenip umutlansın.

bi de şöyle düşün.fenerbahce dısında zor deplasman kalmadı.akhisarda full GSlı olur,karabük düştü düşecek...alanya savunma anlamında berbat bi takım.gençlerbirliği maçı farklı kazanılacak bi maç kilidi açtıgında..gomisle baş etmeleri zor.son deplasman da göztepe ile zaten.hoca seneye derken ...fenerbahce dısında,bu sezon kalan deplasmanlara deplasman gözüyle bakmadıgından olabilir.

Son düzenleme:
"Bunu halleceğiz de ne zaman halledeceğiz? Herhalde önümüzdeki sezonlar. Bu sene artık yapacağımız bir şey yok."

Bu açıklama yanlış olmuş taraftarı da futbolcuları da ümitsizliğe sevk eder.

bi de şöyle düşün.fenerbahce dısında zor deplasman kalmadı.akhisarda full GSlı olur,karabük düştü düşecek...alanya savunma anlamında berbat bi takım.gençlerbirliği maçı farklı kazanılacak bi maç kilidi açtıgında..gomisle baş etmeleri zor.son deplasman da göztepe ile zaten.hoca seneye derken ...fenerbahce dısında,bu sezon kalan deplasmanlara deplasman gözüyle bakmadıgından olabilir.

biraz iyimser bir yaklaşım gibi ama inş. dediğin gibidir renktaş.

biraz iyimser bir yaklaşım gibi ama inş. dediğin gibidir renktaş.

iyimserlikten ziyade,hakem katliamı bi yana sakatlıklar vs çok talihsizlik oldu.muslera hala formsuz,duran top hastalıgı bitmedi.dün top donka çarpıp gol oldu bi de...hocada bi an için ümitsizliğe kapılmış olabilir,çünkü önceki maçlarda fena oynamayan eren ve sinan dün hiçbişey yapamadı.en iyilerden dediğiniz rodrgiues 1 gol atıyosa 10 pozisyonu hiç ediyo.feghouli hala kendini vermiyo.ne yapabilir ki hoca....olur öyle arada,takılmayan bu kadar.

oyunculara mesaj var orada

Üst Alt