Fatih Terim, Devre Arasında 3 Bölgeye Transfer İstedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Devre Arasında 3 Bölgeye Transfer İstedi!

Fatih Terim devre arasında 3 bölgeye transfer istedi; Sol bek Sol açık Forvet arkası (NTVSPOR)

Fatih Terim'in Emre Mor, Hakan Çalhanoğlu ve Kaan Ayhan'a yönelebileceği gelen bilgiler arasında. Kadrodaki yerli sayısının artması gerektiğini bildirdi.

1-Fatih Terim, Ryan Donk'u Antalya kampına götürecek ve son kararı orada verecek.

2-Terim'in Tarık, Carrasso, Emrah ve Umut Gündoğan hakkında olumsuz rapor vermesi bekleniyor.

3- Altyapıdan 4-5 oyuncu Antalya kampına götürülecek.

ntvspor

Hocam, Belhanda’dan bir halt olmayacağını anlamış. Ama Çalhanoğlu Belhanda’dan iyi olsa da doğru isim değil. Zaten herhangi bir 10 numara Belhanda’dan iyidir.

Son düzenleme:
Forvete yakin degil Fernandonun yanina ceksin Belhandayi bide orada gorelim... Bence Badou 10 da daha etkili olur

Hocam göreve geldiği için kendisine kurulacak kumpasları anlamış olacak ki kaliteli yerlilerin sayısını artıralım demiş. Bende aynı kanıdayım. Bu minvalde ise ilk hedef Kaan Ayhan olmalı.

Asamoah
Filipe Luis
Emre Mor
Hakan Calhanoglu
Kaan Ayhan

Bunlardan asagisi kurtarmaz. Yedek kulubesinide dusunmek lagzim.

1649603_Galatasaray_SK.jpg

Yedekler:

Belhanda/Calhanoglu
Emre Mor
Kaan Ayhan
Linnes
Selcuk
Eren
Sinan Gumus
Yasin

Hatta bana kalirsa defansin gobegine bile alternatif oyuncu lagzim (Kaan i sag bek e alternatif olarak goruyorum ve Calik la olmayacak)

Asamoah
Filipe Luis
Emre Mor
Hakan Calhanoglu
Kaan Ayhan

Bunlardan asagisi kurtarmaz. Yedek kulubesinide dusunmek lagzim.

1649603_Galatasaray_SK.jpg

Yedekler:

Belhanda/Calhanoglu
Emre Mor
Kaan Ayhan
Linnes
Selcuk
Eren
Sinan Gumus
Yasin

Hatta bana kalirsa defansin gobegine bile alternatif oyuncu lagzim (Kaan i sag bek e alternatif olarak goruyorum ve Calik la olmayacak)

Kardeş biz birini getiremiyoruz sen ikisini de yazmışsın kadroya maşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forvete yakin degil Fernandonun yanina ceksin Belhandayi bide orada gorelim... Bence Badou 10 da daha etkili olur
ben de böyle düşünüyorum , badou içeri dripling yapabilir penaltı kazandırabilir.Son vuruşları pek iyi değil yalnız.

ayrıca selçuk da rakip yaro sahaya oyun yıktığımızda işe yarayacaktır , ara pasları oldukça etkili.

Hocam göreve geldiği için kendisine kurulacak kumpasları anlamış olacak ki kaliteli yerlilerin sayısını artıralım demiş. Bende aynı kanıdayım. Bu minvalde ise ilk hedef Kaan Ayhan olmalı.

kaan ayhan
deniz türüc
emre akbaba
hakan C.
Bilal basacikoglu
emre mor
atilla turan
aziz behic
suat serdar (gelmezde yazalim yinede)
salih özcan (ya buli'de kalir ya da bize gelebilir)

sec begen al

Hakan Çalhanoğlu, değil Galatasaray tarihinin tüm futbol tarihinin en fiyasko transferi olur.

Futbolcu bile değil o çocuk.

Sakın.

Üst Alt